Avatar użytkownika

Odyseos.com

2
patronów
65 
miesięcznie
1 705 
łącznie
2
patronów
65 zł 1 705 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Kto powiedział, że nie można wznosić toastów kawą? Napijmy się jej wirtualnie, my tutaj: w biurze przy pracy nad bazą, ty może w kafejce w jakimś odległym zakątku świata!
Dziękujemy, że z nami jesteś! Każde 10 zł to dowód na to, że bezpłatna baza przewodników lokalnych jest potrzebna, a nasze zaangażowanie i codzienna praca ma sens! Twoje wsparcie daje nam siłę do dalszego rozwijania projektu Odyseos.com.
Jeśli widzisz potencjał w bezpłatnej bazie przewodników lokalnych, zapraszamy do progów poniżej.
20 zł miesięcznie
To już jawny znak, że chcesz, by można było przeżyć więcej w wakacje!
Dziękujemy, że nas doceniasz! Twoje zaangażowanie świadczy o tym, że wiesz, jak dużą rolę pełni Odyseos.com przy komunikacji na linii przewodnik-potencjalny turysta.
W zamian post o Tobie i Twoim mieście znajdzie się na naszym profilu Facebook.
30 zł miesięcznie
Wyraźnie chcesz dać przeżyć innym więcej w wakacje!
Jesteś współtwórcą bazy danych przewodników lokalnych i z pewnością należy ci się wyróżnienie na Odyseos.com w specjalnej zakładce dla Patronów.

Wyślemy Ci mejla z pięknym podziękowaniem od całego zespołu Odyseos.com i całej społeczności związanej z portalem.
Jeśli jesteś przewodnikiem, dostajesz dodatkowo od nas kolorową ramkę twojej wizytówki w portalu Odyseos.com, dzięki temu każdy zainteresowany turysta mógł do ciebie szybciej trafić.
45 zł miesięcznie
Odyseos.com docenia to, że dajesz przeżyć innym więcej w wakacje! Wpisujemy Cię na listę naszych Patronów w specjalną zakładkę portalu Odyseos.com.
Wspominamy o Tobie na naszym profilu FB.
Dla naszych Patronów wspierających nas w tym progu przygotowaliśmy specjalny prezent – identyfikator bagażowy. Dzięki Odyseos.com możesz już bez obaw podróżować po całym świecie.
Dodatkowo, jeśli jesteś przewodnikiem wyróżnimy w bazie na Odyseos.com Twoje ogłoszenie przewodnika turystycznego kolorowym paskiem. Zadbamy o odpowiednią, niecodzienną oprawę, tak aby ogłoszenie mogło przyciągnąć jeszcze większe grono turystów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
100 dostępnych miejsc
W imieniu całej społeczności korzystającej z Odyseos.com dziękujemy za to, że rozwijasz z nami bezpłatny portal przewodników lokalnych.
Zostajesz wpisany na listę naszych Patronów w specjalną zakładkę portalu Odyseos.com. Wspominamy o Tobie na naszym profilu na portalu społecznościowym.
Z pewnością przyda ci się podczas Twoich podróży nie tylko dostęp do portalu Odyseos, ale także Identyfikator bagażowy, który chętnie wyślemy ci w podziękowaniu.
Dzięki Twojemu wsparciu wszyscy polskojęzyczni przewodnicy mogą umieszczać swoje wizytówki w Odyseos.com za darmo!
Jeśli jesteś przewodnikiem lokalnym Twoja wizytówka pojawi się na Odyseos.com na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania w tym mieście, w którym oferujesz swoje usługi. Nie musisz czekać na zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów, zostajesz polecony, jako pierwszy.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
50 dostępnych miejsc
To wspaniale, że z nami jesteś i współtworzysz bezpłatną bazę przewodników lokalnych.
Z pewnością zasługujesz na miano naszego Patrona w specjalnej zakładce na Odyseos.com oraz na umieszczenie dedykowanego postu na profilach społecznościowych.
Pozwól, że wyrazimy ci naszą wdzięczność i prześlemy ci mejlem Pdf-a z „Przewodnikiem” po jednym z najbardziej atrakcyjnych zakątków świata.

Jeśli jesteś przewodnikiem lokalnym z pewnością należy Ci się rekomendacja w postaci wizytówki nr 1 na liście w Twoim mieście – możesz teraz wybrać dwa dowolne języki ogłoszenia.
400 zł miesięcznie
Wybierz 400 zł
40 dostępnych miejsc
Z pewnością masz poczucie misji, tak jak my. Chcesz, by każdy turysta bez barier językowych mógł zwiedzić każdy zakątek na świecie w towarzystwie lokalnego przewodnika. Będziesz wyróżniony jako nasz Patron na Odyseos.com i na naszych profilach społecznościowych.
Jeśli wybrałeś ten próg, to znaczy, że masz świadomość konieczności dotarcia do tych wszystkich Polaków, którzy mają obawy związane z barierami językowymi. Wiesz, że takich ludzi jest przeważająca ilość, a my wspólnie postaramy się dotrzeć do każdego i zarekomendować im najlepszego przewodnika lokalnego.
Jako dowód wdzięczności za Twoje zaangażowanie w rozwój naszego portalu prześlemy ci kalendarz z pięknymi zdjęciami najatrakcyjniejszych miejsc – teraz możesz już tylko odliczać dni do kolejnej podróży!
Jeśli jesteś przewodnikiem na stronie głównej Odyseos.com umieścimy banner z Twoimi usługami. Będzie on się wyświetlał w wybranym języku w kategorii miasta i regionu, w którym jesteś przewodnikiem.
800 zł miesięcznie
Wybierz 800 zł
20 dostępnych miejsc
To już jest prawdziwy angaż w społeczność Odyseos.com. Teraz już masz konkretny wpływ na rozwój portalu. Tu już nie ma barier językowych, czy geograficznych. Tworzymy razem globalną społeczność turystyczną, dzięki której żaden turysta nie będzie się czuł zagubiony!
Dzięki Patronom tego progu o Odyseos będzie głośno u nas i za granicą. Dziękujemy Ci za to, że wspierasz nas w takim zakresie. Oprócz oznaczenia Cię jako Honorowy Patron na naszej stronie i w mediach społecznościowych, dostajesz od nas specjalny dyplom z podziękowaniem podpisany przez nas ręcznie i wysłany pocztą tradycyjną. Do dyplomu dołączymy piękny kalendarz Odyseos.com.
Jeśli będziesz zainteresowany chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą na temat tworzenia stron www i zaistnienia w sieci. Jeśli masz swoją stronę – podeślemy ci analizę, co w niej zmienić i poprawić, aby generowała ruch. Razem możemy naprawdę wiele zdziałać!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Odyseos.com w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Odyseos to portal polskich przewodników turystycznych na świecie.
Naszym celem jest nieustanne rozwijanie bazy przewodników lokalnych. Wiąże się to oczywiście z kosztami. Główne zasoby pochłania rozwój bazy, pozyskiwanie i opracowanie koniecznych danych.

Dzień dobry, cieszymy się, że tu trafiłeś. Być może myślisz, tak jak my, że można przeżyć więcej w wakacje. Piękne, turystyczne atrakcje, beztroska i wolność podróży oraz lokalny przewodnik turystyczny, który opowiada ciekawe historie i zdradza wszystkie sekrety odwiedzanego miejsca. Wakacje można przeżyć prawdziwie, zapamiętać je, a nie scrollować widoki zza okna autobusu. Trzeba je posmakować wszystkimi zmysłami: dotknąć, powąchać, usłyszeć… Nikt nie chce podróżować tylko palcem po mapie i przeglądać foldery ze zdjęciami.

Prawdziwie przeżyć wakacje, zwiedzać atrakcyjne zakątki świata możesz wtedy, kiedy tam jesteś, kiedy zanurzasz się w nieznaną kulturę, poznajesz ludzi, doświadczasz miejscowego klimatu. Lokalnych przewodników przekonywać nie trzeba, prawda? Wy żyjecie swoim miejscem, czujecie do niego bezgraniczną sympatię, którą chcecie zarazić każdego napotkanego turystę.

Nasza baza lokalnych przewodników turystycznych to bezpłatny i komfortowy most komunikacyjny między wszystkimi miłośnikami turystyki na całym świecie. Chcemy, by docierał do każdego. Dążymy do tego, by każdy, kto szuka lokalnego przewodnika mówiącego po polsku w miejscu swoich wymarzonych wakacji, mógł go odnaleźć szybko i wygodnie w naszej bazie. Pragniemy też, by nasza baza przewodników oraz ich osobiste doświadczenia i przeżycia były inspiracją do poznawania kultur całego świata. W Odyseos.com sądzimy, że język nie jest absolutnie żadną barierą, by przeżyć głęboko najpiękniejsze wakacje w innych krajach. Lokalny przewodnik mówiący po polsku pomoże lepiej zrozumieć obcą kulturę i odmienne zwyczaje. Doskonale rozumie naszą specyfikę, czy oczekiwania i będzie umiał o wiele dokładniej dopasować charakter i tryb  zwiedzania.

Skąd pomysł na Odyseos.com?

Podróżując po świecie i rozmawiając z wieloma Polakami spotkaliśmy się z postawą obawy. Ta niepewność i lęk związane są zwykle ze świadomością bariery językowej i niemożliwości podróżowania na własnych zasadach. Brak możliwości dobrej komunikacji, uzyskania wystarczających i zrozumiałych informacji wraz z całkowitą nieznajomością tubylczej kultury, zwyczajów i zasad sprawia, że wielu dorosłych Polaków obawia się wyjść poza bezpieczną zonę hotelu i tym samym nie przeżywa cudownych emocji związanych z podróżowaniem. Nawet wczasy organizowane przez operatorów turystycznych nie ograniczają tych obaw. Turyści z Polski bardzo często wybierają rutynowe wycieczki i atrakcje zorganizowane przez biura turystyczne. A przecież to lokalny, polskojęzyczny przewodnik może zapewnić im o wiele więcej wspaniałych wakacyjnych wrażeń.

Kiedy ktoś chce prawdziwie przeżyć wakacje, marzy o znakomicie zorganizowanym czasie i odkrywaniu naprawdę zaskakujących atrakcyjnych miejsc. Raczej niewiele jest szans, że to się uda, jeśli idzie się „na żywioł”. Ale odnalezienie lokalnego przewodnika, który przesiąkł już tubylczą kulturą, zna wszystkie zakamarki i miejscowe tajemnice z pewnością zapewni doświadczenie najpiękniejszych wrażeń ze zwiedzania. W Odyseos.com można szybko i wygodnie znaleźć mówiącego po polsku, lokalnego przewodnika, który z wielką pasją i zaangażowaniem oprowadzi polskiego turystę po wybranym miejscu destynacji. Każdy lokalny przewodnik znajdujący się w bazie Odyseos.com ma szansę na bezpośrednie bezpłatne dotarcie do turystów zainteresowanych zwiedzaniem.

 

Tak powstał pomysł na Odyseos.com. Portal przewodników turystycznych prezentujących najbardziej atrakcyjne zakątki na całym świecie. Dzięki naszej bazie każdy Polak bez trudu znajdzie swojego polskiego przewodnika mieszkającego w miejscu wymarzonych wakacji. Już dzisiaj Odyseos pozwala skomunikować się z ponad 600 Polakami i Polakami w ponad 80 krajach na świecie.

Co wyróżnia Odyseos.com i dlaczego warto nas wspierać?

Odyseos tym różni się od wielu, innych portali oferujących usługi przewodników turystycznych, że jest całkowicie za darmo. Żaden użytkownik, ani turyści ani przewodnicy turystyczni nie płacą za korzystanie z Odyseos.com.

Nieustannie pracujemy nad tym, by nasza baza się rozwijała. Poszukujemy nowych kontaktów - ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem chcą współtworzyć i rozwijać Odyseos.com. Potrzebujemy zasobów, by rozwijać możliwości techniczne serwisu. Szukamy sposobów, by móc rozwijać inspirujące treści, które będą popularyzować podróże i zachęcać do odkrywania najciekawszych miejsc na świecie. Potrzebujemy wsparcia lokalnych przewodników, turystów, podróżników i wszystkich tych, którzy wiedzą, ile świat, pełen turystycznych atrakcji ma nam, Polakom do zaoferowania.

Będziemy wdzięczni za każdy rodzaj wsparcia, dzięki któremu nasz serwis Odyseos.com będzie się rozwijał i pozostanie całkowicie bezpłatny. Pomoc każdego Patrona pozwoli nam poszerzać bazę lokalnych przewodników i zachęcać turystów do odkrywania najatrakcyjniejszych zakątków świata.

Zapraszamy do wspólnego popularyzowania przewodników lokalnych po świecie! Zostań Patronem Odyseos.com!

 

Cele Autora

Współtwórz!
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 6 935 zł brakuje
0%
To realne koszty minimalnego utrzymania serwisu z bezpłatną bazą przewodników lokalnych. Obejmują zwykłe, rutynowe działania, które pozwalają na codzienną pracę nad bazą. Setki mejli, telefonów, spotkań. Hosting, obsługa informatyczna i graficzna, opłaty za czynsz i media. Ta kwota pozwala nam pracować dalej nad portalem Odyseos.com.
Buduj!
  • 17 000 zł miesięcznie
  • 16 935 zł brakuje
0%
Chcemy pracować rzetelnie, budować autentyczną i przydatną bazę przewodników lokalnych. To nie tylko praca nad ilością opracowanych rekordów danych, to zaangażowane, kreatywne tworzenie globalnej społeczności przewodników lokalnych. Tu już nieodzowne jest wsparcie zdolnego copywritera, grafika i wszechstronnego programisty. W dobrze funkcjonującej bazie danych nie ma miejsca na error lub fail. Wszystko od strony wizualnej i technicznej musi grać na medal. Przewodnik turystyczny, którzy chce za darmo pojawić się w globalnej bezpłatnej bazie danych może liczyć na to, że jego wizytówka będzie wyświetlała się milionom Polaków, którzy chcą przeżyć więcej w wakacje!
Rozwijaj!
  • 25 000 zł miesięcznie
  • 24 935 zł brakuje
0%
Myślimy też o tych przewodnikach, którzy są wielojęzyczni. Nasz projekt Odyseos.com wzbudził wielkie zainteresowanie wśród przewodników lokalnych mieszkających za granicą. Chcemy im pomóc dotrzeć także do tych, którzy posługują się innymi językami. Każdy turysta zasługuje na to, żeby przeżyć więcej w wakacje. Świetny przewodnik lokalny powinien mieć szansę zarazić swoją turystyczną pasją jak najszersze grono odbiorców. Dlatego chcemy zbudować globalną bazę przewodników lokalnych posługujących się innymi językami. To wymaga od nas wiele pracy nad tłumaczeniem serwisu i zaangażowania w rozwój serwisu za granicą. Tu już konieczne jest komercyjne wsparcie – reklamy w mediach społecznościowych, dobre publicity i pozostałe działania e-marketingowe. Dzięki temu każde bezpłatne ogłoszenie przewodnika lokalnego będzie wyświetlało się wszystkim zainteresowanym w tylu językach, w ilu posługuje się przewodnik. Ta kwota wesprze nasze dążenia do rozwijania i popularyzowania globalnej społeczności przewodników turystycznych bez barier językowych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Odyseos.com już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bozena Giampani
Bozena Giampani
20 zł
Iwona Lompart
Iwona Lompart
45 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.