1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziękujemy za Twoje wsparcie! Bardzo cieszymy się, że widzisz sens w tym, co robimy i tak jak dla nas zależy Ci na młodym pokoleniu. Dzięki Tobie damy młodym ludziom nadzieję i narzędzia do budowania szczęśliwej przyszłości. Bo czy jest większe szczęście niż robienie tego co się kocha? Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego!

30 zł miesięcznie

Dziękujemy, że z nami jesteś! Twoja obecność i wsparcie są dla nas nieocenione. Sami nie moglibyśmy zrobić nic, ale wspólnymi siłami możemy zmieniać świat młodych osób i pokazywać, że ich życie ma ogromną wartość i sens! Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego!

50 zł miesięcznie

Twoja hojność jest dla nas znakiem, że i my powinniśmy by hojni w pracy z młodymi. Dzięki Tobie będziemy mogli opłacić 1 dzień wartościowych warsztatów dla młodych, którzy nie mogliby sobie na to pozwolić. Dajesz im przez to szansę na rozwinięcie skrzydeł! Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego!

200 zł miesięcznie

To niesamowite jak Twoje serce jest otwarte na drugiego człowieka i jego potrzeby. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twojej hojności i dziękujemy Ci, że chcesz inwestować w młode pokolenie, aby miało lepsze możliwości niż my. Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Chcielibyśmy spotkać się z Tobą osobiście i wręczyć Ci podziękowanie w „fizycznej” i estetycznej formie :) Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Odezwij się do nas!

300 zł miesięcznie

Dzięki ludziom takim jak Ty, ten świat zmienia się na lepsze! Za Twoje wsparcie możemy zaproponować młodym nowe warsztaty i spotkania z inspirującymi ludźmi, które pozwolą im rozwinąć skrzydła. Będziemy mogli wesprzeć młodzież, która szczególnie potrzebuje troski. Możemy dać im wędkę, a nie rybę! Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje! Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Chcielibyśmy spotkać się z Tobą osobiście i wręczyć Ci podziękowanie w "fizycznej" i estetycznej formie :) Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Odezwij się do nas!

500 zł miesięcznie

Brak nam słów na to, aby powiedzieć Ci jak wiele znaczy dla nas Twoje wsparcie! Dzięki ludziom takim jak Ty, młodzi, którzy mieli trudny start, mogą zyskać nadzieję i nie powielać niewłaściwych schematów. Twoje wsparcie pomoże im znaleźć sens życia, w czasach gdy tak wielu młodych go nie widzi. Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Chcielibyśmy spotkać się z Tobą osobiście i wręczyć Ci specjalne podziękowanie, które przygotujemy razem z młodymi. Jeżeli prowadzisz firmę, chętnie umieścimy Twoje logo na naszej stronie www, wszystkich plakatach, ulotkach promujących nasze wydarzenia. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Odezwij się do nas!

avatar

Nowy użytkownik

Odzyskani

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.