Avatar użytkownika

Odzyskani

6
patronów
180 
miesięcznie
10 445 
łącznie
6
patronów
180 zł 10 445 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Dzięki Tobie będziemy mogli pomóc młodym ludziom w odkrywaniu ich życiowego powołania, aby mogli żyć pełnią życia. Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy, żeby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o naszych planach, i o tym co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego!
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Bardzo cieszymy się, że widzisz sens w tym, co robimy i tak jak dla nas zależy Ci na młodym pokoleniu. Dzięki Tobie damy młodym ludziom nadzieję i narzędzia do budowania szczęśliwej przyszłości. Bo czy jest większe szczęście niż robienie tego co się kocha? Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego!
20 zł miesięcznie
To niesamowite, że wybrałeś właśnie nas! Cieszymy się, że między tak wieloma dobrymi inicjatywami chcesz wesprzeć nasze działania! To daje nam przekonanie, że nasze pomysły są czymś naprawdę dobrym. Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego!
30 zł miesięcznie
Dziękujemy, że z nami jesteś! Twoja obecność i wsparcie są dla nas nieocenione. Sami nie moglibyśmy zrobić nic, ale wspólnymi siłami możemy zmieniać świat młodych osób i pokazywać, że ich życie ma ogromną wartość i sens! Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego!
50 zł miesięcznie
Twoja hojność jest dla nas znakiem, że i my powinniśmy by hojni w pracy z młodymi. Dzięki Tobie będziemy mogli opłacić 1 dzień wartościowych warsztatów dla młodych, którzy nie mogliby sobie na to pozwolić. Dajesz im przez to szansę na rozwinięcie skrzydeł! Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego!
100 zł miesięcznie
Wow! Przekazane przez Ciebie środki to pokrycie kosztów dwóch dni warsztatowych lub opłacić znaczną część czynszu za lokal! Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Bardzo chcielibyśmy poznać Cię osobiście i wspólnie pozwiedzać Poznań :)
200 zł miesięcznie
To niesamowite jak Twoje serce jest otwarte na drugiego człowieka i jego potrzeby. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twojej hojności i dziękujemy Ci, że chcesz inwestować w młode pokolenie, aby miało lepsze możliwości niż my. Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Chcielibyśmy spotkać się z Tobą osobiście i wręczyć Ci podziękowanie w „fizycznej” i estetycznej formie :) Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Odezwij się do nas!
300 zł miesięcznie
Dzięki ludziom takim jak Ty, ten świat zmienia się na lepsze! Za Twoje wsparcie możemy zaproponować młodym nowe warsztaty i spotkania z inspirującymi ludźmi, które pozwolą im rozwinąć skrzydła. Będziemy mogli wesprzeć młodzież, która szczególnie potrzebuje troski. Możemy dać im wędkę, a nie rybę! Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje! Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Chcielibyśmy spotkać się z Tobą osobiście i wręczyć Ci podziękowanie w "fizycznej" i estetycznej formie :) Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Odezwij się do nas!
500 zł miesięcznie
Brak nam słów na to, aby powiedzieć Ci jak wiele znaczy dla nas Twoje wsparcie! Dzięki ludziom takim jak Ty, młodzi, którzy mieli trudny start, mogą zyskać nadzieję i nie powielać niewłaściwych schematów. Twoje wsparcie pomoże im znaleźć sens życia, w czasach gdy tak wielu młodych go nie widzi. Nasze możliwości podziękowania Ci są na razie skromne, ale chcemy aby Twoje imię i nazwisko pojawiało się na naszej stronie www oraz w napisach końcowych produkowanych przez nas filmów. Dodamy Cię też do specjalnej grupy na FB, gdzie jako pierwszy będziesz dowiadywał się o wszystkim co się u nas dzieje. Jeśli jednak nie życzysz sobie takiej formy podziękowania, napisz do nas w wiadomości. Nasz adres email to kontakt@odzyskani.pl. Chcielibyśmy spotkać się z Tobą osobiście i wręczyć Ci specjalne podziękowanie, które przygotujemy razem z młodymi. Jeżeli prowadzisz firmę, chętnie umieścimy Twoje logo na naszej stronie www, wszystkich plakatach, ulotkach promujących nasze wydarzenia. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pomoc i życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Odezwij się do nas!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Odzyskani w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Inspirujemy! Motywujemy do działania, zarażamy pasją, dzielimy się doświadczeniem, przekazujemy wiedzę i zaszczepiamy poczucie własnej wartości. Wszystko po to, aby młodzi odkryli ogromny potencjał, który w nich drzemie i stali się ludźmi żyjącymi pełnią życia.

Mamy wielkie marzenie, które rozpala nasze serca i wyobraźnię! To stworzenie Spotykalni, miejsca w Poznaniu, w którym młodzi ludzie odkryją swój potencjał oraz rozwiną swoje pasje i talenty. Chcemy pomóc młodym połączyć ich potencjał z przyszłym życiem zawodowym, aby robili naprawdę to co potrafią najlepiej i co dam im satysfakcję.  Wiemy jak bardzo ważne jest odkrycie swojej życiowej drogi już w młodym wieku. To pozwala na wyznaczanie sobie celów i dążenie do nich. 

Zapraszamy do współpracy najlepszych z najlepszych! Zobacz co Marcin Jakimowicz mówi o tym dlaczego został dziennikarzem:

Niestety wielu młodych ludzi wkraczając w dorosłość nie ma pojęcia czym chce się zajmować, jakie ma talenty, a pasja ogranicza się do nieustannego przeglądania mediów społecznościowych. Chcemy to zmienić i dać młodym szansę na samorealizację i po prostu szczęśliwe i satysfakcjonujące życie. 


Fundacja Odzyskani powstała w kwietniu 2019 r. z potrzeby dzielenia się tym co sami otrzymaliśmy i odkryliśmy. Jesteśmy osobami, które wiedzą co to znaczy utracić nadzieję i zrezygnować z marzeń. Wiemy jak smakuje lęk przed porażką, podcinanie skrzydeł czy brak poczucia własnej wartości. Wiemy jak to jest czuć się gorszym i niepotrzebnym. Każdy z nas przeszedł długą drogę aby przyznać, że jest wyjątkowy i ważny. Każdy z nas przeszedł długą drogą, aby móc stwierdzić, że marzenia się spełniają.


W naszej pracy nie skupiamy się tylko na aspekcie czysto praktycznym. Chcemy z młodymi budować relacje, rozmawiać, być razem i pozwalać im realizować swoje pomysły i współtworzyć wszystko to co robimy. Wierzymy, że zawiązywanie i pielęgnowanie relacji międzyludzkich jest jednym z talentów, który powinniśmy nieustannie rozwijać.

Prowadzimy warsztaty:

  • ogólnorozwojowe - pozwalające młodym odkryć swój potencjał, osobowość, charakter i predyspozycje;
  • specjalistyczne z zakresu dziennikarstwa, sztuki, muzyki, finansów, a nawet chemii i fizyki;

A także:

  • inspirujące spotkania z ludźmi z pasją;
  • spotkanie indywidualne z mentorem.

Wiemy, że to co robimy ma sens! Zobacz i przeczytaj o efektach naszej pracy:

Relacja z naszych warsztatów dziennikarskich: http://odzyskani.pl/opowiedz-mi-o-warsztatach/

Wciąż jesteśmy w drodze i odkrywamy nasz potencjał i talenty – uczymy się bycia odważnym i upartym w dążeniu do celu. I tym doświadczeniem dzielimy się z młodymi. Chcemy, aby jak najszybciej dostrzegli to co my odkryliśmy późno – swój potencjał, talenty, piękno i dobro, które w nich jest. Jesteśmy różni, ale łączy nas chęć dzielenia się tym co otrzymaliśmy z innymi, aby młodzi mieli szansę stać się lepszymi od nas.

Wierzymy, że nasz sufit może stać się ich podłogą. 

Chcesz poznać nas lepiej? Napisz: kontakt@odzyskani.pl lub wejdź na naszą stronę: http://odzyskani.pl/

 

Cele Autora

Spotykalnia - utrzymanie darmowej poradni psychologicznej
  • 3 640 zł miesięcznie
  • 3 460 zł brakuje
4%
Spotykalnie to nie zwykła poradnia psychologiczna. Co nas wyróżnia?

- ciepła, pełna zrozumienia i akceptacji atmosfera,
- atrakcyjna oferta warsztatów (dziennikarskie, muzyczne, liderskie, plastyczne, komiksowe itd.) oraz zajęć dodatkowych (gra w planszówki, movie nights) podczas których młodzi mogą integrować się z rówieśnikami (w ramach obostrzeń epidemicznych),
- wspaniała kadra psychologów pracujących na bazie wartości chrześcijańskich,
dobra kawa oraz zielone fotele :)


Zdajemy sobie sprawę, że koszty terapii w prywatnym gabinecie są często zbyt wysokie, a pomoc państwowa niewystarczająca. Z analizy przeprowadzonej w 2019 r. przez Rzecznika Praw Obywatelskich dowiemy się, że „ czas oczekiwania na planową wizytę dziecka u psychiatry lub psychologa wynosi kilka miesięcy”. Długie czekanie na wizytę jest po prostu niebezpieczne. Tak samo jak w przypadku chorób fizycznych – im szybciej człowiek podejmie walkę z problemem tym lepiej!

Za kwotę 3640 zł jesteśmy w stanie sfinansować 28h terapii dla młodych w miesiącu.
Zatrudnienie pracownika
  • 10 500 zł miesięcznie
  • 10 320 zł brakuje
1%
Każda organizacja pozarządowa, aby się rozwijać potrzebuje ludzi, którzy oddadzą się całkowicie jej idei. My także nie jesteśmy wyjątkiem. Chcemy być dla młodych dostępni nie tylko dodatkowo, po godzinach pracy. Podana kwota pozwoli nam na zatrudnienie pracownika na pełen etat, który będzie zajmował się kwestiami administracyjnymi, koordynowaniem projektów i organizacją warsztatów. Będzie też mógł po prostu być z młodymi na co dzień i wspierać ich w odkrywaniu ich życiowej pasji.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Odzyskani już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Joanna Kusik-Biedruna
Joanna Kusik-Biedruna
50 zł
Dorota Łapa
Dorota Łapa
50 zł
Magdalena Górska
Magdalena Górska
20 zł
Rafał Cempel
Rafał Cempel
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.