1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Gratulacje - właśnie dołączyłeś/dołączyłaś do naszego grona i osobiście wspierasz moją działność, a Twoja pomoc znaczy dla mnie bardzo wiele - dziękuję. Zostajesz moim patronitowym 'Eko - Pomocnikiem' i otrzymujesz:

🚩 Dostęp do spotkań LIVE na FB Ogród Bellingham 'the Garden' otwartych tylko dla patronów

🚩 Miesięczny newsletter, w którym znajdziesz najważniejsze zadania ogrodnika na dany miesiąc
(z uwzględnieniem faz księżyca) oraz informacje o tym, co dzięki Twojemu wsparciu udaje nam się osiągnąć w ogrodzie

🚩 Wpisuję Cię na TABLICĘ PATRONÓW na mojej stronie internetowej i stajesz się członkiem naszej ogrodowej społeczności,

🚩 Możesz spać spokojnie wiedząc, że pomagasz mi zmieniać świat na lepsze!
20 zł miesięcznie

Dziękuję za tak szczodrą pomoc i gratuluję! - dołączasz do wyśmienitego grona. Zostajesz patronitowym 'Eko - Ogrodnikiem/Ogrodniczką' i otrzymujesz:

🚩 Wszystko to, co w poprzednim progu PLUS ...

🚩 wcześniejszy dostęp do moich vlogów na kanale YouTube i to bez reklam! (publicznie vlogi będą ukazywały się dopiero parę dni później bez opcji oglądania bez reklam)

🚩 zaproszenie na coroczny letni zjazd organizowany specjalnie dla moich patronów, który odbywa się na terenie 'Ogród Bellingham'

🚩 5% zniżki przy korzystaniu z apartamentu wypoczynkowego w 'Ogrodzie Bellingham', udziału w warzsztatach, wstępu do ogrodu lub zakupu karnetu całorocznego oraz przy zakupach w szkółce i sklepiku (dla osób subskrybujących minimum 6 miesięcy)

50 zł miesięcznie

Dziękuję! Twój wkład to dla mnie ogromna pomoc - dzięki takiemu wsparciu 'Ogród Bellingham' będzie mógł jeszcze intensywniej propagować ekologiczne ogrodnictwo. Zostajesz patronitowym 'Głównym
Eko -Ogrodnikiem/Ogrodniczką' i otrzymujesz:

🚩 Wszystko to, co w poprzednich progach PLUS ...

🚩 Podziękuję Ci osobiście - Twoje imię i nazwisko zostanie przeczytane pod koniec mojego filmu na vlogu oraz w podcaście,

🚩 Możesz zaproponować temat vloga lub podcastu - co miesiąc losuję 3 propozycje wśród patronów na tym progu

🚩 Prezent w postaci całorocznego karnetu wstępu do naszego ogrodu (dla osób subskrybujących minimum 6 miesięcy)

🚩 upgrade do 10% zniżki przy korzystaniu z apartamentu wypoczynkowego w 'Ogrodzie Bellingham', udziału w warzsztatach oraz przy zakupach w szkółce i sklepiku (dla osób subskrybujących minimum 6 miesięcy)

avatar

Nowy użytkownik

Katarzyna Bellingham OGRÓD, VLOG, PODCAST, TV

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.