1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Dzięki temu wsparciu powodujesz, że możemy poświęcić dużo czasu na realizację filmów. Dzięki Tobie możemy skompletować niezbędne materiały (książki, archiwalia, przedmioty) i realizować nasze odcinki. Twoje wsparcie pomaga nam również w zbliżeniu się do celu, jakim jest kupno nowego sprzętu, dzięki czemu nasze filmy będą jak najwyższej jakości.

W ramach nagrody Twoje personalia/pseudonim zostaną odczytane na końcu filmu oraz wspomniane w jego opisie. Chętnie nawiążemy z Tobą kontakt, jeśli będziesz miał jakieś nurtujące Cię pytania, co więcej otrzymasz od nas profesjonalne zdjęcia z planu; plenery, obiekty lub eksponaty. Uzupełnieniem będzie również możliwość wybrania przez Ciebie książki, którą później zrecenzujemy oraz pozdrowimy Cię w filmie! Dostaniesz również od nas specjalnie przygotowaną pocztówkę przedstawiającą archiwalną fotografię z okupowanego Krakowa, na której cała ekipa złoży Ci podziękowania oraz pozdrowienia!

200 zł miesięcznie

Jesteś prawdziwym mecenasem - spowodowałeś, że nasze materiały są na jak najwyższym poziomie, nasze poświęcenie w realizacji odcinków całkowite, a satysfakcja z ukończonego dzieła - pełna.

W ramach nagrody Twoje personalia/pseudonim zostaną odczytane na końcu filmu oraz wspomniane w jego opisie. Co więcej chętnie nawiążemy z Tobą kontakt, jeśli będziesz miał jakieś nurtujące Cię pytania. Uzupełnieniem będzie również możliwość wybrania przez Ciebie książki, którą później zrecenzujemy oraz pozdrowimy Cię w filmie! Dostaniesz również od nas specjalnie przygotowaną pocztówkę przedstawiającą archiwalną fotografię z okupowanego Krakowa, na której cała ekipa złoży Ci podziękowania oraz pozdrowienia! Dodatkowo, jako licencjonowany przewodnik po Krakowie chętnie oprowadzę Ciebie oraz Twoją osobę towarzyszącą po mieście lub wybranym muzeum na jego terenie!

avatar

Nowy użytkownik

Okupowana Polska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.