1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

99 zł miesięcznie

Żyjemy w czasach cyfrowych. Kiedyś inicjatywy wspierało się osobiście - trzeba było gdzieś pójść, wrzucić coś do puszki lub przekazać do ręki. Dziś wystarczy jedno kliknięcie. Są plusy, ale są też minusy - jednym z nich jest brak bezpośredniego kontaktu. A ja bardzo chciałbym poznać Was wszystkich osobiście. Bez wyjątku. NIe ważne, czy decydujesz się na najniższy, czy na najwyższych próg - od teraz jesteś częścią mojego świata i nie chcę, żeby był to tylko świat wirtualny.

Mam nadzieję, że projekty, które prowadzę sprawią, że będę sporo podróżował. Zawsze na profilu FB będę informował gdzie i kiedy będę - dla patronów zawsze znajdę czas na spotkanie i gadu gadu. O życiu, o pasji, o projektach - o czym chcesz. To jeden z moich ukłonów w Twoją stronę :)

PS. Wiesz na co można przeznaczyć 99 zł?!

Wielkie, wielkie dzięki! Jesteś bohaterem :)

499 zł miesięcznie

I najlepsze zostawiłem sobie na koniec :) To że tu jesteś i wspierasz mnie tak ogromną kwotą, jest dla mnie ogromnym wyrazem szacunku i zrozumienia tego co chcę zrobić. Nie wiem czy znajdę słowa, by opisać jak wiele to dla mnie znaczy. Liczę jednak, że nie wybrałeś tego progu z powodu przywilejów i chęci wstąpienia do "tajemnego klubu" - takiego u mnie nie ma i nie będzie :) Będzie jednak jeden, wielki ukłon dla wszystkich moich patronów - bez względu na próg wsparcia. Co roku planuję wydawać album w formie książki, który będzie podsumowaniem i galerią portretów wykonanych w danym roku. Chcę, żeby wszyscy moi patroni mieli w tym albumie miejsce szczególne - oddzielny rozdział, który album otworzy.
Niech to będzie dowód na to, jak bardzo cenię Twoje wsparcie :)

Dziękuję, dziękuję, dziękuje! :)

avatar

Nowy użytkownik

Łukasz Droździk

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.