1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

14 zł miesięcznie

📸 Poszukiwacz Obiektywnego Piękna Świata

Jesteś niesamowitą osobą! Brak mi słów, że tak mnie wspierasz i dzięki Tobie ten kanał jest w stanie coraz lepiej funkcjonować i się rozwijać. Chciałbym się także odwdzięczyć w jakiś sposób… więc:

1. Zapraszam Cię do grupy na FaceBook. 
Dzięki wam kanał się rozwija a ja bardzo lubię zostawiać z wami w kontakcie.
Grupa to nasze wspólne miejsce w Internecie. Tam postaram się dzielić z wami wszystkimi nowinkami. Miejscami w których będę robił nowe materiały. Może zrobimy jakieś wspólne plenery. Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy sprzętowej to chętnie pomożemy. Warto zostać w kontakcie więc serdecznie zapraszam.
2. Wzmianka na koniec filmu
. Jeśli nie masz nic przeciwko to chciałbym Ci także podziękować w taki właśnie sposób. Na koniec filmu wrzucę listę osób, które aktywnie wspierają ich tworzenie. Dla mnie takie wsparcie to niesamowity dowód na to, że moja misja poszukiwania piękna jest dla was pozytywnym doświadczeniem i wyróżnienie was w ten sposób będzie dla mnie czystą przyjemnością.

Jesteś wspaniałą osobą. Dziękuję Ci z całego serca 😊

28 zł miesięcznie

👩‍🎨👨‍🎨 Koneser Obiektywnego Piękna

Brak mi słów… naprawdę. Tworzę coś co jest połączeniem mojej największej pasji i zainteresowań. Jest szczere i zgodne z moją osobą a Ty wybierasz wyższy poziom wsparcia… Naprawdę dziękuję.

W podziękowaniu otrzymasz:
1. Zaproszenie do grupy jak w poprzednim poziomie
2. Wzmiankę na koniec filmu (jeśli nie masz nic przeciwko). Jako "koneser" będziesz troszkę bardziej wyróżniony.
3. Także jako koneser zakładam, że moje zdjęcia Ci się podobają więc chciałbym udostępnić Ci jedno zdjęcie z każdego odcinka, które powstało w danym miesiącu, w którym mnie wspierasz. Zdjęcie jest dla Ciebie do użytku osobistego (tapeta na telefon, komputer albo możesz je sobie wydrukować i powiesić w domu - będzie mi ogromnie miło).

Super Zmiana❗️

I dobra wiadomość dla osób, które robią zdjęcia. W tym progu wyślę Ci także lokalizację miejsc w których powstały zdjęcia. Dostaniesz linka do mapy, gdzie będą dokładnie zaznaczone miejsca w których robiłem zdjęcie.

Nawet nie wiesz jaki jestem wdzięczny 🙋🏻‍♂️

48 zł miesięcznie

🎻 🎸🥁 Meloman Obiektywnego Piękna

Daj mi chwilkę bo muszę dość do siebie. Nawet nie wiesz jak brakuje mi słów aby opisać wdzięczność za to, że tak mnie wspierasz.

Rozumiem, że podoba Ci się muzyka jaką używam w odcinkach. Bardzo się cieszę, bo poświęcam temu sporo czasu. Ja osobiście nie umiem żyć bez muzyki. Uwielbiam słuchać ścieżek dźwiękowych z filmów bo przypominają mi się emocje jakie towarzyszyły podczas oglądania filmu. Myślę, ze masz podobnie więc...

1. Po premierze nowego odcinka dostaniesz linka z muzyką... muzyka oczywiście tylko do użytku osobistego ale mam nadzieję, że sprawi Ci wiele przyjemności jej słuchanie.
2. Zapraszam także do grupy facebookowej, którą opisałem powyżej.
3. Jeśli nie masz nic przeciwko to chciałbym także wymienić Cię jako "Melomana Obiektywnego Piękna" w napisach końcowych na filmie.
4. Jeśli zdjęcia, które wykonuję podobają Ci się to także proponuję do użytku osobistego jedno zdjęcie z każdego odcinka, który powstał w miesiącu w którym mnie wspierasz.

avatar

Nowy użytkownik

Obiektywne Piękno Świata

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.