Avatar użytkownika

Obiektywne Piękno Świata

20
patronów
577 
miesięcznie
20
patronów
577 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
👻 Dobry Duszek

Kawka w mieście czy uśmiech na szlaku. Każdy taki gest sprawia, że jest nam w życiu lepiej. Głównym założeniem mojego kanału jest tworzenie filmów, które będą niosły ze sobą pozytywne emocje. Jesteś dobrym duszkiem mojego kanału i dziękuję Ci pięknie. To taka mała cegiełka, która przyczyna się aby te materiały powstawały cyklicznie.

Za Twoją cegiełkę raz z miesiącu wyślę Ci jedno ze zdjęć jako tapetę. Mam nadzieję, że zagości u CIebie na komputerze lub telefonie.

Witam Cię w społeczności współtworzących Obiektywne Piękno Świata. Jestem ogromnie wdzięczny!🙋🏻‍♂️
14 zł miesięcznie
📸 Poszukiwacz Obiektywnego Piękna Świata

Jesteś niesamowitą osobą! Brak mi słów, że tak mnie wspierasz i dzięki Tobie ten kanał jest w stanie coraz lepiej funkcjonować i się rozwijać. Chciałbym się także odwdzięczyć w jakiś sposób… więc:

1. Zapraszam Cię do grupy na FaceBook. 
Dzięki wam kanał się rozwija a ja bardzo lubię zostawiać z wami w kontakcie.
Grupa to nasze wspólne miejsce w Internecie. Tam postaram się dzielić z wami wszystkimi nowinkami. Miejscami w których będę robił nowe materiały. Może zrobimy jakieś wspólne plenery. Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy sprzętowej to chętnie pomożemy. Warto zostać w kontakcie więc serdecznie zapraszam.
2. Wzmianka na koniec filmu
. Jeśli nie masz nic przeciwko to chciałbym Ci także podziękować w taki właśnie sposób. Na koniec filmu wrzucę listę osób, które aktywnie wspierają ich tworzenie. Dla mnie takie wsparcie to niesamowity dowód na to, że moja misja poszukiwania piękna jest dla was pozytywnym doświadczeniem i wyróżnienie was w ten sposób będzie dla mnie czystą przyjemnością.

Jesteś wspaniałą osobą. Dziękuję Ci z całego serca 😊
28 zł miesięcznie
👩‍🎨👨‍🎨 Koneser Obiektywnego Piękna

Brak mi słów… naprawdę. Tworzę coś co jest połączeniem mojej największej pasji i zainteresowań. Jest szczere i zgodne z moją osobą a Ty wybierasz wyższy poziom wsparcia… Naprawdę dziękuję.

W podziękowaniu otrzymasz:
1. Zaproszenie do grupy jak w poprzednim poziomie
2. Wzmiankę na koniec filmu (jeśli nie masz nic przeciwko). Jako "koneser" będziesz troszkę bardziej wyróżniony.
3. Także jako koneser zakładam, że moje zdjęcia Ci się podobają więc chciałbym udostępnić Ci jedno zdjęcie z każdego odcinka, które powstało w danym miesiącu, w którym mnie wspierasz. Zdjęcie jest dla Ciebie do użytku osobistego (tapeta na telefon, komputer albo możesz je sobie wydrukować i powiesić w domu - będzie mi ogromnie miło).

Super Zmiana❗️

I dobra wiadomość dla osób, które robią zdjęcia. W tym progu wyślę Ci także lokalizację miejsc w których powstały zdjęcia. Dostaniesz linka do mapy, gdzie będą dokładnie zaznaczone miejsca w których robiłem zdjęcie.

Nawet nie wiesz jaki jestem wdzięczny 🙋🏻‍♂️
48 zł miesięcznie
🎻 🎸🥁 Meloman Obiektywnego Piękna

Daj mi chwilkę bo muszę dość do siebie. Nawet nie wiesz jak brakuje mi słów aby opisać wdzięczność za to, że tak mnie wspierasz.

Rozumiem, że podoba Ci się muzyka jaką używam w odcinkach. Bardzo się cieszę, bo poświęcam temu sporo czasu. Ja osobiście nie umiem żyć bez muzyki. Uwielbiam słuchać ścieżek dźwiękowych z filmów bo przypominają mi się emocje jakie towarzyszyły podczas oglądania filmu. Myślę, ze masz podobnie więc...

1. Po premierze nowego odcinka dostaniesz linka z muzyką... muzyka oczywiście tylko do użytku osobistego ale mam nadzieję, że sprawi Ci wiele przyjemności jej słuchanie.
2. Zapraszam także do grupy facebookowej, którą opisałem powyżej.
3. Jeśli nie masz nic przeciwko to chciałbym także wymienić Cię jako "Melomana Obiektywnego Piękna" w napisach końcowych na filmie.
4. Jeśli zdjęcia, które wykonuję podobają Ci się to także proponuję do użytku osobistego jedno zdjęcie z każdego odcinka, który powstał w miesiącu w którym mnie wspierasz.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Obiektywne Piękno Świata w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tworzę materiały na YouTube o fotografowaniu i odkrywaniu piękna. Kiedy w „pandemicznym” roku straciłem wszystko, postanowiłem na nowo rozpocząć odkrywanie siebie i otaczającego mnie świata. Poszukiwanie piękna było częścią mnie a teraz chce zabierać was ze sobą...

Patrzę i staram się widzieć... słucham i staram się słyszeć. Fotografią interesuję się od wycieczki do Pragi w 8smej klasie podstawówki. Na tą okazję Ojciec stwierdził, że jestem na tyle "dorosły", że mogę wziąć do rąk rodzinny skarb czyli Zenita i zrobić nim kilka zdjęć. W paru słowach wytłumaczył mi co to jest przysłona, czas i czułość filmu. Pamiętam do dzisiaj to uczucie, które towarzyszyło mi kiedy spacerowałem po Pradze i próbowałem znaleźć piękno w wizjerze. Odgłos migawki wyzwalał u mnie tak pozytywne doznania, że wtedy postanowiłem zostać fotografem.

To pierwsze zdjęcie jakie w życiu zrobiłem...

Fotografia pochłonęła mnie bez reszty. Rozpoczął się dla mnie etap odkrywania... interesowało mnie dosłownie wszystko! Poszukiwałem również ludzi, na których mógłbym się wzorować. Przez wiele lat robiłem zdjęcia i wrzucałem je na portal PIFoto, prosiłem osoby, które były dla mnie autorytetem, o wskazanie mi ścieżki dalszego rozwoju bo ciagle zadawałem sobie pytanie: czy ja się do tego w ogóle nadaję?

Mój przyjaciel, z którym często jeździliśmy w góry, kupił sobie lustrzankę. Chętnie mi ją pożyczał, widząc moje zainteresowanie fotografią. Zenit taty był uszkodzony, a mnie w tamtym czasie nie było stać na nowy aparat. Pewnego razu w Tatrach zrobiłem zdjęcie, z którego byłem bardzo dumny. W tym samych czasie trafiłem na mini serie filmów National Grographic na temat fotografów. Występował tam Joel Startore i opowiadał o tym jak robić zdjęcia. Powiedział takie zdanie, które pamiętam do dzisiaj i nie zapomnę chyba nigdy... "Różnica pomiędzy dobrą a wspaniałą fotografią jest w szczegółach". Nie wiem co mnie napadło ale napisałem maila do tego Pana. Wysłałem tam to zdjęcie i zapytałem "Czy uważa Pan, że mógłbym zostać fotografem?"

Wysłałem i zapomniałem. Wróciłem do czytania książek i szukania wiedzy. Po pół roku przyszła odpowiedz. Joel rozpisał się na kilka stron. Ku mojemu zdziwieniu napisał, że widzi we mnie fotografa. Jego zdaniem umiałem patrzeć ale była przede mną bardzo długa i ciężka droga w zdobywaniu wiedzy. Przestrzegł mnie także przed tym, że zawód fotografa nie jest łatwy i często mocno niedoceniany. 

Od tego czasu minęło 18 lat... Jestem już pełnoletnim fotografem 🙈 Czas biegnie a ja dalej nie umiem przestać patrzeć na Świat przez wizjer. Myśleć o charakterze światła i ciągle zastanawiać się "jak to wyjdzie na zdjęciu".

W "pandemicznym" roku mój zawodowy świat się zresetował i postanowiłem wrócić do korzeni swojej fotografii. Zawsze chciałem podróżować i polować na piękno tego świata. Założyłem więc profil na YouTube pod nazwą "Obiektywne Piękno Świata" i znowu uśmiecham się jak wtedy kiedy po raz pierwszy przyłożyłem aparat do oka.

Po roku pracy nad formą i formułą tego kanału zwracam się do Was. Jeśli materiały i zdjęcia które tworzę pozytywnie z wami rezonują a przekaz wam się podoba i chcecie wspierać to będę niesamowicie wdzięczny!

Dzięki Wam będę w stanie kontynuować tą drogę i dalej szukać dla was "Obiektywnego Piękna Świata".

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Obiektywne Piękno Świata już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Przemyslaw Hora
Przemyslaw Hora
28 zł
Jan Pizoń
Jan Pizoń
28 zł
Konrad Mleczek
Konrad Mleczek
48 zł
Grzegorz Trynkiewicz
Grzegorz Trynkiewicz
14 zł
Łukasz Cupiał
Łukasz Cupiał
28 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.