1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

35 zł miesięcznie

Piątka na każdy dzień tygodnia.

W większości Afrykańskich krajów za 35 zł będę mógł pozwolić sobie na hostele z karaluchami, pająkami i innymi insektami :-), podczas przejścia przez Kenię, nocleg na
prywatnym terenie kosztował mniej więcej od 20 do 30 złotych za miejsce na namiot i wodę w misce do umycia się. Plusem w Afryce jest, że ziemia prywatna to świętość i nikt nieproszony nie może postawić na tej ziemi nogi. Dlatego w miejscach niebezpiecznych, namiot na prywatnej posesji jest najbezpieczniejszą opcją - niestety trzeba jednak zapłacić.

W drugiej połowie Kenii, 15 noclegów musiało być tylko w hostelach. Zbyt duże zaludnienie i zabudowania. Brak możliwości rozbicia namiotu. I muszę się z tym liczyć, że nie zawsze będzie możliwość spania na dziko bez opłat.

250 zł miesięcznie

Przy tej kwocie brakuje mi słów, jak bardzo jestem Ci wdzięczny.

Tutaj zostajesz już członkiem vip mojej wyprawy. W podziękowaniach dostajesz ode mnie:

1. Wszystkie zapiski, plany trasy, praktyczne informacje.
Wszystko, co związane z organizacją. Wszystkie informacje, jakie zdobędę w każdym z krajów, kontakty.

2. Kalendarz po powrocie z wyprawy z najlepszymi zdjęciami.

3. Będziesz mógł/mogła dołączyć do mojej wyprawy w wybranym przez siebie kraju od granicy do granicy następnego kraju (koszty związane z wyjazdem ponosisz Ty).

4. Zorganizuję dla Ciebie od A do Z wyprawę do dowolnego kraju na świecie i będę Twoim przewodnikiem (tu także koszty wyjazdu ponosisz Ty).

5. Będę Ci wysyłał postępy przygotowań i będziesz mógł w nich uczestniczyć.

6. Dostaniesz wszystkie kontakty, które pomagają mi w każdym z krajów przez które będę przechodził.

7. Darmowe zaproszenie na wszystkie prelekcje i wydarzenia, w których wezmę udział ( związane z przejściem dwóch kontynentów )

avatar

Nowy użytkownik

Pieszo przez świat

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.