1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

🚲ROZMÓWCA🚲

Dziękujemy! Witaj w gronie Patronów! Od dziś jesteś częścią tego projektu.

Możemy odwdzięczyć się zaproszeniem do naszej zamkniętej grupy na facebooku. Planujemy tam przede wszystkim:

🌍 Relacje na żywo - Czasem będą to dłuższe rozmowy/wywiady z bohaterami kolejnych materiałów (w planach mamy ponowne odwiedzenie polskich wiosek w Brazylii oraz Julii z Recife) innym razem transmisje z obozowania w namiocie gdzieś w Kazachstanie lub w Armenii. Będzie więcej czasu na pytania i liczne dyskusje.

🌎 Konsultacje, narady, głosowania - Często mamy wątpliwości jaki kierunek podróży obrać, jaką miniaturkę do filmu wybrać? Jak nazwać kolejny odcinek? Na grupie od czasu do czasu pojawią się ankiety dotyczące wielu podobnych tematów.

🌏 Smaczki, głupotki, wycięte wstawki - Kiedy wyruszymy w następną podróż, zaczniemy nagrywać trochę więcej, od czasu do czasu na grupie zapostujemy jakieś wycięte fragmenty czy luźniejsze materiały

🌍 Spontaniczne zbijanie piątki w terenie - Zawsze kiedy jesteśmy w Polsce odwiedzamy co najmniej kilka miast i chętnie poznamy przy okazji patronów.

100 zł miesięcznie

🚄DUSZA ODCINKA🚄

Jeśli ktoś wybierze ten próg to po prostu WOW! To dla nas ogromny zaszczyt. Wspierając nas w dużym stopniu wpływasz na naszą działalność, czyniąc ją nie tylko możliwą, ale po prostu świetnie prosperującą. Dziękujemy Tobie z całego serca!

W ramach podziękowań:

🧡 Po pierwsze chcielibyśmy zorganizować NARADĘ, która przyjmie postać czegoś w rodzaju spotkania kulturowego. Ugotowalibyśmy jakieś ciekawe jedzenie z Azji Centralnej bądź Ameryki Południowej, opowiedzielibyśmy coś więcej o którymś z odcinków, może zorganizujemy przedpremierowy pokaz jakiegoś materiału? Na deser zaserwowalibyśmy również wina, które chłodzą się w piwnicy od naszego ślubu (jest ich kilkanaście butelek :D) W trakcie tego spotkania chcielibyśmy podyskutować też o tym co wam się na kanale podoba lub nie (jesteśmy otwarci na sugestie itd.) Jeśli będziemy akurat po jakieś wyprawie postaramy się również przywieźć ze sobą jakieś pamiątki, którymi chętnie się podzielimy. Nie wiemy jeszcze, gdzie moglibyśmy zorganizować podobne spotkanie - może jakaś salka, może remiza strażacka, a może w naszym rodzinnym domu w Poznaniu? Wszystko ustalimy wspólnie.

🧡 Po drugie patroni z tego progu mogą zostać "Duszą Odcinka". Na początku materiału może wyświetlić się wtedy wasze imię i nazwisko lub pseudonim (Jeśli tego oczywiście chcecie)

🧡 Nie ominą Cię też podziękowania ze wszystkich poprzednich progów (prosimy tylko o informacje czy wolisz fraszkę, czy pocztówkę)

(Uwaga próg dostępny tylko dla ludzi :D Niedostępny dla firm, organizacji itd.)

200 zł miesięcznie

🛫KRÓL/ KRÓLOWA MICUCH🛫

Ten próg to już szaleństwo. Stajesz się po prostu abstrakcyjnym królem/królową.

Naszą wdzięczność chcemy wyrazić w jakiś wyjątkowy sposób.

👑Podczas kolejnej podróży postaramy się wykonać jakiś performance w strojach ludowych z danego kraju. W zależności od tego co wolisz może to być np. próba tańca ludowego, recytacja jakiegoś lokalnego wiersza, lub coś bardziej szalonego.

👑Oczywiście nagramy to i wyślemy Tobie! Ogólnie to tylko nasz abstrakcyjny pomysł możemy zrobić coś innego (w granicach rozsądku)

👑Nie ominą Cię też podziękowania ze wszystkich poprzednich progów (prosimy tylko o info czy wolisz fraszkę, czy pocztówkę)

(Uwaga próg dostępny tylko dla ludzi :D Niedostępny dla firm, organizacji itd.)

avatar

Nowy użytkownik

Planeta Abstrakcja

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.