Planeta Abstrakcja

W Patronite od 21.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 70

liczba Patronów: 78

167 patronów
3 870 zł miesięcznie
4 510 zł łącznie

Planeta Abstrakcja na pełen etat

5 000 zł

miesięcznie

77%

osiągnięto

1 130 zł

brakuje

Chcielibyśmy żeby projekt Planeta Abstrakcja stał się niezależnym medium będącym głosem "z zagranicy". Docelowo zajmiemy się głównie problematyką centralnoazjatycką, jednak najbliższe lata planujemy spędzić podróżując również po innych miejscach m.in. Ameryce Południowej i Afryce.

Do tej pory nasz schemat pracy wyglądał podobnie - pół roku w podróży, a potem pół roku we Francji na sprzątaniu w hotelu.
Ten model jest jednak bardzo wyczerpujący ponieważ ciężko łączyć ze sobą dwie prace, a montowanie odcinków, robienie rozeznania (bo nigdy nie korzystamy z zawodowych przewodników/fixerów "robiących tematy") i nauka języka to praktycznie praca na cały etat. Z kolejnymi odcinkami będzie jeszcze trudniej, a my nie chcemy uciekać od bardziej ambitnych tematów - dlatego zakładamy ten profil - chcemy w całości oddać się misji pokazywania świata.

Podsumowując w zasadzie jedyny cel jaki mamy, to móc robić to dalej. Chcemy iść przed siebie bez strachu o przyszłość.
Próg 5 tys złotych pozwoli nam na stopniowe wymiany sprzętu oraz pokrycie kosztów podróży.

Jeśli kiedykolwiek uzbieramy "więcej" to po prostu podejmiemy bardziej ambitne działania np. kupimy lepsze obiektywy, drona, polecimy na niedostępne północne rubieże Rosji, Falklandy, wyspę św Heleny? Kto wie :)

Każde wsparcie wiele dla nas znaczy. Dziękujemy, że jesteście 🧡
Zostań Patronem