1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

KONESER

Wow! Pięć dych to już niekwestionowany szacun na planszowej dzielni! My ze swoimi ziomeczkami żyjemy w pełnej zgodzie, dlatego:
- otrzymasz nagrody z progu MECENAS,
- dwa razy w roku spotkamy się z Tobą na planszówkowej domówce lub w innej ustalonej lokalizacji (tylko Górny Śląsk), a jeśli nie boisz się światła kamer - zaprosimy Cię na transmisję :)
- umożliwimy Ci wypożyczanie naszych prywatnych gier* (a mamy ich kilka szaf)!

* Po trzech miesiącach wsparcia KONESER umożliwimy Ci nieodpłatne wypożyczenie wybranej gry na czas maks. 1 miesiąca. Jeśli nie będziesz miał możliwości osobistego odbioru, raz na dwa miesiące nadamy paczkę (tylko w PL) na nasz koszt. Warunkiem nowego wypożyczenia jest zwrot dotychczasowego. W ramach biblioteki nie będziemy udostępniać gier niedostępnych lub o znaczącej wartości kolekcjonerskiej. Regulamin korzystania z biblioteki będzie dostępny na grupie Discord.

avatar

Nowy użytkownik

Planszowe Bestie

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.