Avatar użytkownika

Planszowe Bestie

12
patronów
410 
miesięcznie
4 600 
łącznie
12
patronów
410 zł 4 600 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
CICHY WIELBICIEL

Ty lubisz nas, a my lubimy Ciebie.
Piątak wsparcia, choć pozornie symboliczny, daje nam możliwość przehuśtania go na planszówkowe głupotki, którymi z pewnością pochwalimy się w naszych socialach. Dzięki!
10 zł miesięcznie
PATRON

Stało się! Jesteś Patronem Bestii :)
Wydaje się, że dyszka to kropla w morzu, ale dla nas ma duże znaczenie. Przy najbliższej okazji wzniesiemy za Ciebie toast nad planszą a Twoje imię pozostanie w annałach na wieki (w praktyce umieścimy je na ładnej grafice przewijającej się w filmach).
Nie zapomnij też złapać nas na jakimś evencie - wisimy Ci osobiste podziękowanie, zbicie piąteczki oraz wspólną fotkę!
20 zł miesięcznie
MECENAS

Uuu, robi się poważnie!
W myśl zasady "płacisz = wymagasz" otrzymujesz dostęp do EKSKLUZYWNEJ GRUPY DISCORD, gdzie
- jako pierwszy poznasz plan naszych regularnych transmisji,
- raz na miesiąc wybierzesz grę, która zagości na streamie,
- zaproponujesz swoje pozycje do ankiet, np. gier nabywanych za donacje,
- zadasz lub wybierzesz pytania, na które odpowiemy w ramach transmisji typu Q&A,
- weźmiesz udział w konkursach i innych specjalnych akcjach zarezerwowanych dla MECENASÓW (po osiągnięciu określonych celów wsparcia Patronite).

Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie! Wspomnimy Cię również oficjalnie w naszych materiałach (analogicznie jak przy progu PATRON).
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
4 dostępne miejsca
KONESER

Wow! Pięć dych to już niekwestionowany szacun na planszowej dzielni! My ze swoimi ziomeczkami żyjemy w pełnej zgodzie, dlatego:
- otrzymasz nagrody z progu MECENAS,
- dwa razy w roku spotkamy się z Tobą na planszówkowej domówce lub w innej ustalonej lokalizacji (tylko Górny Śląsk), a jeśli nie boisz się światła kamer - zaprosimy Cię na transmisję :)
- umożliwimy Ci wypożyczanie naszych prywatnych gier* (a mamy ich kilka szaf)!

* Po trzech miesiącach wsparcia KONESER umożliwimy Ci nieodpłatne wypożyczenie wybranej gry na czas maks. 1 miesiąca. Jeśli nie będziesz miał możliwości osobistego odbioru, raz na dwa miesiące nadamy paczkę (tylko w PL) na nasz koszt. Warunkiem nowego wypożyczenia jest zwrot dotychczasowego. W ramach biblioteki nie będziemy udostępniać gier niedostępnych lub o znaczącej wartości kolekcjonerskiej. Regulamin korzystania z biblioteki będzie dostępny na grupie Discord.
100 zł miesięcznie
FILANTROP

Rozbijasz bank, więc chylimy czoła przed Twoją szczodrością!
Wiadomo, uzyskujesz nagrody przewidziane dla wcześniejszych progów. Ponadto... No właśnie, co jeszcze? Możemy nagrać krótki film z życzeniami dla Twoich bliskich, zareklamować Twoją firmę w naszych mediach, pomóc Ci przy obsłudze małego planszówkowego eventu, przetestować prototyp gry... Mamy wiele pomysłów, by indywidualnie odwdzięczyć się za okazane nam wsparcie i na pewno dogadamy się tak, że wszyscy będziemy zadowoleni :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Planszowe Bestie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć :) Planszowe Bestie to trójka zakręconych przyjaciół, którzy w każdy wtorek zasiadają przed kamerą, by odkrywać przed Wami świat gier planszowych! Tłumaczymy zasady, ogrywamy partie na żywo, dyskutujemy i dzielimy się z Wami naszymi opiniami. Głodni wrażeń? Zapraszamy do stołu!

Cześć :)

Planszowe Bestie to my - Paulina, Adam i Teos, czyli trójka pasjonatów planszówek. Prowadzimy kanał Twitch, na którym regularnie, w każdy wtorek, zasiadamy do innej gry i streamujemy nasze partie. Nagrane materiały wrzucamy też na YouTube.

Nie jesteśmy "typowymi" recenzentami - zawsze rozpoczynamy od kompleksowego tłumaczenia zasad, by następnie rozegrać pełną partię, a dopiero po tym dzielić się z Wami naszymi opiniami. Mówimy szczerze o wadach i zaletach, pokazując gry takie, jakie są w praktyce. Wiemy, że ładne okładki nie zawsze skrywają satysfakcjonującą zawartość. Z drugiej strony wiele perełek przechodzi w planszówkowym światku bez echa, więc chcemy odnajdywać tytuły, które zapewnią Wam jak najwięcej rozrywki ^^, Nasze transmisje to także okazja do Bestyjkowych Pogaduch o eventach, czy wizyty gości specjalnych, których pytamy na przykład o trzy powody, dlaczego Barrage jest najlepszą grą na świecie ;)

To Wy, widzowie, jesteście kołem napędowym Bestii. W trakcie streamów na bieżąco rozwiewamy wątpliwości dotyczące zasad, śmieszkujemy, czy konfrontujemy się z Waszymi opiniami. Wspólnie zasiadamy do gier na żywo oraz online. Jesteście super!

Patronite to dla Was nie tylko okazja do finansowego wsparcia Bestii celem rozwijania form i jakości materiałów. To przede wszystkim realne współtworzenie treści - możecie podsyłać swoje propozycje gier do bestyjkowej kolekcji, decydować, które tytuły pokażemy na streamie, zadawać i wybierać pytania do Q&A, a nawet macie okazję stać się gościem specjalnym transmisji!

Gorąco zachęcamy do lajkowania, subowania i śledzenia naszych social mediów oraz dołączenia do społeczności Planszowych Bestii na Discordzie. Jeśli natomiast zdecydujecie się nas na Patronite, na pewno się nie zawiedziecie :)

Cele Autora

Faza akcji
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 590 zł brakuje
41%
Jak sercem każdej partii są ruchy wykonywane przez graczy, tak głównym punktem Planszowych Bestii są streamy. Tutaj dochodzimy do sytuacji, w której rywale spasowali, a my wyciągamy asa z rękawa i zaczynamy kręcić kombosy.
Osiągnięcie tego celu daje nam dodatkową akcję, czyli co dwa miesiące oferujemy Wam specjalną, nadprogramową transmisję. Czy będzie to wielogodzinny stream z dużej gry? A może wywiad z ciekawym gościem lub relacja z jakiegoś wydarzenia? Decyzja należy do Was!
Podliczanie punktów
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 590 zł brakuje
20%
Nadchodzi w końcu czas, kiedy sprawdzamy wyniki. To, co osiągnęliśmy, to nie tylko liczba zdobytych punktów, ale także doświadczenie. Kolejną partię można zagrać inaczej, więc zrobimy to z nowego miejsca. Aktualne warunki lokalowe uniemożliwiają nam rozwój Bestii w takim kierunku, jak sobie marzymy. Dobicie do tego konkretnego celu pozwoli na stałe zaaranżować odpowiednie warunki "studyjne", a co za tym idzie, podjąć kolejne kroki do zwiększenia jakości i profesjonalizacji transmisji.
Gramy jeszcze raz?
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 590 zł brakuje
8%
W dobrą grę można grać dziesiątki, setki, tysiące razy i wciąż czerpać z niej satysfakcję. My tak chcemy z Planszowymi Bestiami - ciągle tworzyć, nagrywać i bawić się nimi bez limitu! Czy coś nas przed tym blokuje? Chyba tylko czas...
Hej! Ale od czego mamy Patronite? :)
No dobra, nie zadeklarujemy, że z dnia na dzień porzucimy nasze dotychczasowe życie zawodowe i prywatne, ale przy odpowiednim wsparciu finansowym z pewnością będziemy mogli poświęcić Bestiom zdecydowanie więcej czasu. Co to oznacza dla Was? Inwestycje w profesjonalny sprzęt, organizacja konwentu, relacje z międzynarodowych targów - zrobimy to, co sprawi nam wszystkim jak najwięcej frajdy :)
Przygotowanie gry
  • 200 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Bez planszy, pionków, kart i innych znaczników, cóż, nie pogramy. Transmisje w ramach Planszowych Bestii wiążą się dla nas z realnymi kosztami. I nie mówimy o ułamku rachunku za prąd, czy Internet - tu złamiemy śrubkę w statywie, tam strzeli żarówka w softboksie, a jeszcze innym razem Carles uzna, że kabel HDMI to świetna zabawka. Dlatego pierwszy cel jest bardzo przyziemny - gwarantujemy Wam utrzymanie dotychczasowej jakości cotygodniowych transmisji, bo nie będziemy musieli do nich dokładać z własnej kieszeni ;)
Faza produkcji
  • 400 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Dobieranie kart, gromadzenie surowców... Wszyscy wiedzą, że bez odpowiednich zasobów, możliwości graczy są ograniczone. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych MECENASÓW* i co dwa miesiące organizujemy dla nich i tylko dla nich, konkurs z planszówkową nagrodą. A bo tak! (czyt. zostańcie MECENASAMI) :)

* Gramy uczciwie i w pierwszej rundzie pomijamy Fazę Produkcji. To znaczy, że musisz być MECENASEM przez pełne dwa miesiące, zanim uzyskasz prawo udziału w konkursie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Planszowe Bestie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

EuroSuchar
EuroSuchar
20 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Garyś
Garyś
10 zł
Tomasz Jerzy
Tomasz Jerzy
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.