1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Odmawiasz sobie kawy, żeby wesprzeć mnie trochę bardziej. Naprawdę, bardzo Ci dziękuję! To dla mnie realne wsparcie, a ja mogę tworzyć więcej i lepiej.

Jako Patron z tego progu dołączysz do moich bliskich obserwujących ("zielonych") na Instagramie, którzy widzą wszystkie moje relacje. To grupa, która ma u mnie szczególne względy i jest dla mnie jak rodzina. Cieszę się, że w niej jesteś!

Poza tym otrzymasz ode mnie również PDF z wglądem za kulisy Plecaka i walizki. Wiele osób pyta mnie: "No dobra, blogujesz, czyli CO TAK NAPRAWDĘ ROBISZ?" Ty teraz dowiesz się wszystkiego. W PDF opisałam moje kalendarium z kamieniami milowymi, czyli co sprawiło, że w ciągu ostatnich 11 lat znalazłam się tu, gdzie jestem. Dowiesz się też z czym konkretnie wiąże się blogowanie i jakie są popularne mity dotyczące blogerów podróżniczych.

Wchodzisz właśnie do kuchni mojego bloga, gdzie zrozumiesz jak powstają plecakowo-walizkowe treści. Zapraszam i dziękuję!

50 zł miesięcznie

Dziękuję, DARCZYŃCO! Ta kwota to bardzo konkretne wsparcie. Tyle kosztuje dzień życia w Wietnamie i wstęp do Alhambry. Dzięki Tobie mogę dużo więcej czasu poświęcić na pisanie, nagrywanie podcastów i ogólnie rozwój w internecie. Mogę odważniej realizować zwariowane pomysły, które mam w głowie. Już nie mogę się doczekać, kiedy ujrzą one światło dzienne!

Chciałabym odwdzięczyć Ci się w następujący sposób:
- w ramach podziękowania umieszczę Twoje imię lub nick na liście Patronów na blogu Plecak i walizka. Gdybym umiała, wyszyłabym je złotymi nićmi, ale nie umiem, więc musi nam wystarczyć oficjalna lista honorowa;
- dostaniesz również jeden z moich przewodników bądź innych autorskich publikacji, które pojawiają się na blogu. Mieszkałam już w kilku miejscach na świecie i chętnie podzielę się wskazówkami i poradami, które normalnie umieszczam tylko w moich ebookach! Mam nadzieję, że to zainspiruje Cię do wyjazdu i pomoże go zorganizować!

Oczywiście przysługują Ci benefity z poprzednich progów! :)

avatar

Nowy użytkownik

Plecak i walizka

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.