1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

30 zł miesięcznie

PARTNERSTWO DWÓCH SERC

Koń i jeździec to dwa serca bijące w jednym rytmie.

Dziękujemy za zaangażowanie! Stajesz się ważnym filarem projektu Legendy Polskiego Jeździectwa.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, za pomoc
w przypominaniu o kawalerzystach, jeźdźcach i hodowcach, którzy nie tylko zdobywali medale na dużych imprezach jeździeckich ale również wraz ze swoimi końmi bronili niepodległości Polski. Pokazujemy ludzi i konie współtworzących historię sportu, hodowli i kultury.

Próg ten zawiera nagrody z poziomu 10 zł. Dodatkowo w ramach podziękowania:

- Dostęp do specjalnych wpisów na portalu Patronite, dotyczących mało znanych informacji i zdjęć związanych z końmi oraz historią polskiej kawalerii, sportu jeździeckiego i hodowli koni;

- Za każde 3 miesięce patronatu -
3 pamiątkowe magnesy na lodówkę związane z kawalerią i sportem jeździeckim*.

Poniżej przykłada upominków po połączeniu z nagrodą z progu 10 zł:


*Więcej informacji o upominkach można znaleźć w naszym poście na portalu patronite lub na stronie www.boberteam.pl/upominki-patronite.

100 zł miesięcznie

OPIEKUN PLPJ i PCBJ

Jesteśmy bardzo wdzięczni za przeznaczenie takiej kwoty na wsparcie projektu Legendy Polskiego Jeździectwa.

Wsparcie stanowi ważny, trzeci filar rozwoju naszych społecznych projektów edukacyjnych.

Próg ten zawiera nagrody z poziomu 10
i 30 zł. Dodatkowo w ramach podziękowania:

- Dostęp online do aktualnej wersji kompendium Legend Polskiego Jeździectwa.

- Po 3. miesiacach patronatu, zestaw upominków poszerzymy o katalogi naszych projektów, oraz zakładki do książek tematycznie związanych z naszymi projektami.

Poniżej przykłada upominków po połączeniu z nagrodami z progów
10 i 30 zł:


*Więcej informacji o upominkach można znaleźć w naszym poście na portalu patronite lub na stronie www.boberteam.pl/upominki-patronite.

300 zł miesięcznie

PARTNER PLPJ i PCBJ

Dziękujemy, za wsparcie naszych działań, które pozwolą nam na wypromowanie następnej osoby, wydarzenia, miejsca lub konia w projekcie Legendy Polskiego Jeździectwa oraz rozwijaniu Polskiej Cyfrowej Biblioteki Jeździeckiej.

Każdy darczyńca, który wesprze nasz projekt może otrzymać możliwość dostępu do materiałów źródłowych używanych w naszych projektach edukacyjnych (skany, zdjęcia, opracowania) w dogodnej dla siebie wersji.
Z powodu tego, że wybrane materiały często będziemy musieli specjalnie opracować, dostęp do nich może być uzależniony od długości trwania partnerstwa.

Partner PLPJ i PCBJ, który zadeklaruje wsparcie naszego projektu przez minimum 10 miesięcy, może zostać uhonorowany Mecenatem wybranej przez siebie Legendy Polskiego Jeździectwa.

* Każdy patron, kiedy Jego wsparcie przekroczy kwotę 3000PLN (przykład: 10 miesięcy x 300 PLN), zostanie wpisany jako mecenas jednej z Legend w naszym projekcie (www.plpj.pl). W kwestii preferowanej legendy prosimy o kontakt.

avatar

Nowy użytkownik

Legendy Polskiego Jeździectwa

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.