1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

19 zł miesięcznie

Scenariusz dla moich sąsiadów

Dodatkowa dyszka to drugi próg, w związku z którym nasz zachwyt i wdzięczność będą tylko większe. Oprócz zaproszenia do zamkniętej grupy, otrzymasz od nas dodatkowy prezent.

Mowa o Kartce z Kalendarza – specjalnym mailingu wysyłanym do Patronów i Patronek raz na dwa tygodnie, w którym cofamy się o dokładnie 20 (do lat zerowych) lub 30 lat (do lat dziewięćdziesiątych). Przykład: w maju 2024 roku wspierający otrzymali dwa maile: jeden o maju 1994 roku, drugi o maju 2004 roku.

Na potrzeby każdego maila przeczesujemy stare ramówki telewizyjne, czasopisma i kalendaria, żeby dowieźć możliwie najciekawszy, ilustrowany zdjęciami, grafikami i materiałami wideo tekst. Osoby, które zapiszą się do tego progu, otrzymają dostęp do wszystkich archiwalnych KzK.

avatar

Nowy użytkownik

Podcastex

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.