1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

14 zł miesięcznie

Podróżnik Czasu

Chcę Cię zaprosić do mojego świata - wysyłam Ci ekskluzywny prolog do odcinka w formie tekstowej i wideo. Tworzony jest w miejscu, w którym historia ożywa, w moim osobistym zakątku, gdzie tworzę i eksploruję. Miejsce, w którym „Podcast Historyczny” przechodzi metamorfozę z idei do rzeczywistości. Oczywiście, otrzymasz także wszystkie korzyści z poprzednich progów wsparcia;

Wyprawy w głąb labiryntów przeszłości wymagają nie tylko wiedzy, ale również pasji i niezłomnej energii. Twoje wsparcie jest jak lont, który zapala światło mojego zapału, pozwala mi nie tylko przetrwać, ale także dążyć do doskonałości w każdym kolejnym odcinku. Jest to inwestycja w głębokie, oparte na faktach i emocjonujące opowieści, które przekraczają ramy zwykłych lekcji historii.

21 zł miesięcznie

Opiekun Archiwów

Chcę Cię zaprosić bliżej, do serca projektu. Otrzymujesz przed każdym odcinkiem Prolog w formie wideo i tekstowej - to wyjątkowe spotkanie ze mną, przed moim mikrofonem, w moim zakątku, gdzie magia "Podcastu Historycznego" ożywa.

To kilka minut, podczas których dzielę się z Wami nie tylko tym, co przygotowałem, ale też tym, co czuję. To okazja, by zobaczyć moje emocje, moją ekscytację i moje zaangażowanie w opowiadanie historii. Każde wideo jest szansą na głębsze zrozumienie kontekstu nadchodzącego odcinka i przyjrzenie się mojej pracy od kulis. Twoje imię zostanie ponadto uwiecznione w specjalnej sekcji na mojej stronie jako Drogocenny Patron. Otrzymujesz również nagrody z pozostałych progów;

Twoje wsparcie odgrywa nieocenioną rolę w kształtowaniu i rozwijaniu naszego wspólnego dziedzictwa historycznego. Dzięki Tobie, "Podcast Historyczny" nie tylko przetrwa, ale również rozkwitnie, docierając do szerszej publiczności i inspirując kolejne pokolenia. Dziękuję, drogi Opiekunie Archiwów!

avatar

Nowy użytkownik

Podcast Historyczny

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.