Podcast Historyczny

W Patronite od 16.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 127

Liczba Patronów: 88

Zostań Patronem
213 patronów
3 420 miesięcznie

Podcast Historyczny staje się częścią mojej codzienności

3 600 zł

miesięcznie

95%

osiągnięto

180 zł

brakuje

Każdy odcinek Podcastu Historycznego trwa 1-1.5 h. Praca nad nim trwa jednak wielokrotnie dłużej. Po pierwsze research do tematu. Encyklopedia, dokumenty, książki. Po drugie pisanie . Po trzecie, nagrywanie i dogrywanie. Po czwarte, edycja i mastering. Następnie promocja w social mediach.

To wszystko trwa w sumie nawet 50 godzin. Dlatego też nie zawsze jestem w stanie publikować regularnie, bywa że między odcinkami jest aż dwa miesiące przerwy. Chciałbym jednak skrócić ten interwał do jednego miesiąca!

Osiągnięcie tej kwoty miesięcznie pozwoli mi zagwarantować wam, że co miesiąc będzie ukazywać się nowy odcinek. To oznacza, że w kalendarzu możecie zaznaczyć sobie początek miesiąca jako dzięń, w którym nakładacie słuchawki na uszy i udajecie się ze mną w podróż po kolejnych epizodach historii!


Dziękuję!

Filmy historyczne

4 800 zł

miesięcznie

71%

osiągnięto

1 380 zł

brakuje

Osiągnięcie tej kwoty pozwoli mi rozszerzyć działalność i prócz tworzenia Podcastu, rozpoczęcie produkcji historycznych filmów z prawdziwego zdarzenia na Youtube. To będzie dla mnie kolosalny krok naprzód, dziękuję z całego serca!

Coraz lepszy sprzęt

400 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki osiągnięciu tego progu będę w stanie zacząć odkładać na zakupienie dużo lepszego mikrofonu, wygłuszenia, docelowo lepszego laptopa, monitora - wszystkich rzeczy, które Wam umilą słuchanie, a mi przyspieszą montaż i pracę
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
kamila marynicz
kamila marynicz
Próg: 49 zł
Wojciech Krauze
Wojciech Krauze
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 3 zł
Anonimowy patron
Próg: 21 zł
Christopher Nakedseam
Christopher Nakedseam
Próg: 3 zł
Kasia Niemczyk
Kasia Niemczyk
Próg: 7 zł