Podcast Historyczny

W Patronite od 16.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 156

Liczba Patronów: 104

Zostań Patronem
166 patronów
2 785 miesięcznie

Podcast Historyczny staje się częścią mojej codzienności

3 200 zł

miesięcznie

87%

osiągnięto

415 zł

brakuje

Wow! Dziękuję! Osiągnięcie tego progu oznacza dla mnie, że Podcast Historyczny staje się stałym elementem mojej codzienności! Nie ukrywam, bardzo tego chciałbym! Dzięki takiemu wsparciu, jestem w stanie poświęcić każdą wolną chwilę na czytanie, research, pisanie i nagrywanie .

To zaś oznacza, że mogę nadać Podcastowi taki priorytet, który pozwoli dostarczyć wam nowy odcinek co 3 tygodnie. Dziękuję!

Coraz lepszy sprzęt

400 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki osiągnięciu tego progu będę w stanie zacząć odkładać na zakupienie dużo lepszego mikrofonu, wygłuszenia, docelowo lepszego laptopa, monitora - wszystkich rzeczy, które Wam umilą słuchanie, a mi przyspieszą montaż i pracę

Nowy odcinek co miesiąc

2 100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Każdy odcinek Podcastu Historycznego trwa 1-1.5 h. Praca nad nim trwa jednak wielokrotnie dłużej. Po pierwsze research do tematu. Encyklopedia, dokumenty, książki. Po drugie pisanie . Po trzecie, nagrywanie i dogrywanie. Po czwarte, edycja i mastering. Następnie promocja w social mediach. To wszystko trwa dziesiątki godzin.
Dlatego też nie zawsze jestem w stanie publikować regularnie, bywa że między odcinkami jest aż dwa miesiące przerwy. Chciałbym jednak skrócić ten interwał do jednego miesiąca!

Osiągnięcie tej kwoty miesięcznie pozwoli mi zagwarantować wam, że co miesiąc będzie ukazywać się nowy odcinek. To oznacza, że w kalendarzu możecie zaznaczyć sobie początek miesiąca jako dzięń, w którym nakładacie słuchawki na uszy i udajecie się ze mną w podróż po kolejnych epizodach historii!


Dziękuję!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Paweł Zieja
Paweł Zieja
Próg: 21 zł
Wojciech Kaminski
Wojciech Kaminski
Próg: 21 zł
Leszek Sztokinier
Leszek Sztokinier
Próg: 21 zł
kamila marynicz
kamila marynicz
Próg: 49 zł
Anonimowy patron
Próg: 14 zł
Grzegorz B-ki
Grzegorz B-ki
Próg: 14 zł