Podcast Historyczny

W Patronite od 16.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 168

Liczba Patronów: 119

Zostań Patronem
156 patronów
2 546 miesięcznie

Podcast Historyczny staje się częścią mojej codzienności

3 200 zł

miesięcznie

79%

osiągnięto

654 zł

brakuje

Wow! Dziękuję! Osiągnięcie tego progu oznacza dla mnie, że Podcast Historyczny staje się stałym elementem mojej codzienności! Nie ukrywam, bardzo tego chciałbym! Dzięki takiemu wsparciu, jestem w stanie poświęcić każdą wolną chwilę na czytanie, research, pisanie i nagrywanie .

To zaś oznacza, że mogę nadać Podcastowi taki priorytet, który pozwoli dostarczyć wam nowy odcinek co 3 tygodnie. Dziękuję!

Coraz lepszy sprzęt

400 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki osiągnięciu tego progu będę w stanie zacząć odkładać na zakupienie dużo lepszego mikrofonu, wygłuszenia, docelowo lepszego laptopa, monitora - wszystkich rzeczy, które Wam umilą słuchanie, a mi przyspieszą montaż i pracę

Nowy odcinek co miesiąc

1 600 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Każdy odcinek Podcastu Historycznego trwa 1-1.5 h. Praca nad nim trwa jednak wielokrotnie dłużej. Po pierwsze research do tematu. Encyklopedia, dokumenty, książki. Po drugie pisanie . Po trzecie, nagrywanie i dogrywanie. Po czwarte, edycja i mastering. Następnie promocja w social mediach. To wszystko trwa dziesiątki godzin.
Dlatego też nie zawsze jestem w stanie publikować regularnie, bywa że między odcinkami jest aż dwa miesiące przerwy. Chciałbym jednak skrócić ten interwał do jednego miesiąca!

Osiągnięcie tej kwoty miesięcznie pozwoli mi zagwarantować wam, że co miesiąc będzie ukazywać się nowy odcinek. To oznacza, że w kalendarzu możecie zaznaczyć sobie początek miesiąca jako dzięń, w którym nakładacie słuchawki na uszy i udajecie się ze mną w podróż po kolejnych epizodach historii!


Dziękuję!
Zostań Patronem