Podcast Historyczny

W Patronite od 16.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 261

liczba Patronów: 166

76 patronów
1 071 zł miesięcznie
3 426 zł łącznie

Koszty stałe

40 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Uśredniony miesięczny koszt serwera to ok 40zł. Ta kwota pozwoli mi opłacić bieżące, stałe koszty jakie generuje podcast co miesiąc

Coraz lepszy sprzęt

400 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki osiągnięciu tego progu będę w stanie zacząć odkładać na zakupienie dużo lepszego mikrofonu, wygłuszenia, docelowo lepszego laptopa, monitora - wszystkich rzeczy, które Wam umilą słuchanie, a mi przyspieszą montaż i pracę

Nowy odcinek co miesiąc

850 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Każdy odcinek Podcastu Historycznego trwa 1-1.5 h. Praca nad nim trwa jednak wielokrotnie dłużej. Po pierwsze research do tematu. Encyklopedia, dokumenty, książki. Po drugie pisanie . Po trzecie, nagrywanie i dogrywanie. Po czwarte, edycja i mastering. Następnie promocja w social mediach. To wszystko trwa dziesiątki godzin.
Dlatego też nie zawsze jestem w stanie publikować regularnie, bywa że między odcinkami jest aż dwa miesiące przerwy. Chciałbym jednak skrócić ten interwał do jednego miesiąca!

Osiągnięcie kwoty 850 zł miesięcznie pozwoli mi zagwarantować wam, że co miesiąc będzie ukazywać się nowy odcinek. To oznacza, że w kalendarzu możecie zaznaczyć sobie początek miesiąca jako dzięń, w którym nakładacie słuchawki na uszy i udajecie się ze mną w podróż po kolejnych epizodach historii!


Dziękuję!
Zostań Patronem