1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

42 zł miesięcznie

Dziękujemy Tobie za wszystko co nam ofiarowałeś/aś. Wirtualnie (czyli duchowo) otrzymujesz wszystko... to co za 29 zł. Oraz życzenia spełnienia wszystkich marzeń wypowiadane przez Poławiaczy 10-tego dnia każdego miesiąca dokładnie o godzinie 14:42.

Żebyś o nas pamiętał, na Twoje prośbę, stworzymy kompozycję zdjęciową z Tobą i z Poławiaczami. To taka pamiątka jak zdjęcie z ZOO wykonane na specjalnej planszy, gdzie w miejsce głowy goryla możemy włożyć naszą głowę. Będą tam autografy i sylwetki Poławiaczy. Całość w formie cyfrowej do wydruku lub umieszczenia w przestrzeni internetu.

42. Ta liczba jest odpowiedzią na Wielkie Pytanie o Życie, Wszechświat i Całą Resztę. Za każdą poprawnie udzieloną odpowiedź będziemy niezwykle wdzięczni. Douglas Adams również.

avatar

Nowy użytkownik

Poławiacze Pereł Improv Teatr

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.