Avatar użytkownika

Poławiacze Pereł Improv Teatr

1
patron
13 
miesięcznie
1 965 
łącznie
1
patron
13 zł 1 965 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

4 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci za wsparcie. Pięć szerokich uśmiechów Poławiaczy wędruje do Ciebie.

Powyższa kwota umożliwia Mirkowi przyjazd autobusem na próbę Poławiaczy i powrót piechotą do domu. Raz w miesiącu. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą obecność Mirka na próbie.
8 zł miesięcznie
Dwukrotnie dziękujemy Ci za wsparcie. Pięć uśmiechów Poławiaczy i uścisk dłoni ulubionego Poławiacza wędruje do Ciebie.

Ta kwota umożliwia Mirkowi przyjazd autobusem na próbę Poławiaczy, jak również powrót autobusem do domu. Bądź przyjazd autobusem na dwie próby z opcją powrotu piechotą. Mirek preferuje pierwszy wariant, zespół raczej drugi.
13 zł miesięcznie
Po trzykroć dziękujemy Ci za wsparcie. Pięć uśmiechów, jeden ulubiony uścisk oraz trzy dobre słowa Poławiaczy wędrują (wirtualnie) do Ciebie.

W tej kwocie jeden statystyczny Poławiacz może przed występem zostać dokarmiony ciepłym posiłkiem w postaci hot-doga oraz kawy 200 ml. Bez cukru.
16 zł miesięcznie
Po trzykroć i pół dziękujemy Ci za wsparcie. Pięć uśmiechów, jeden ulubiony uścisk, trzy dobre słowa i słodki buziak (oczywiście wirtualny) wędrują do Ciebie.

W tej kwocie mieści się to samo, co w opcji za 13 zł, czyli ciepły hot-dog i kawa dla Poławiacza przed występem. Tym razem z cukrem.
29 zł miesięcznie

Ta kwota jest równoznaczna z otrzymaniem tytułu Honorowego Dawcy Sugestii!

Po pięciokroć składamy Tobie podziękowania za wpłatę. Oprócz wirtualnych uśmiechów, uścisku, słów i buziaków ślemy także ciepłe myśli (temp. ok. 54 stopnie Celsjusza).

Dlaczego 29 zł? Mirek twierdzi, że to odpowiedni zabieg psychologiczny, bo nie wygląda na 30 zł i zapewnia, że jeśli się myli, to sam będzie dopłacał złotówkę do okrągłej sumy.
42 zł miesięcznie
Wybierz 42 zł
42 dostępne miejsca
Dziękujemy Tobie za wszystko co nam ofiarowałeś/aś. Wirtualnie (czyli duchowo) otrzymujesz wszystko... to co za 29 zł. Oraz życzenia spełnienia wszystkich marzeń wypowiadane przez Poławiaczy 10-tego dnia każdego miesiąca dokładnie o godzinie 14:42.

Żebyś o nas pamiętał, na Twoje prośbę, stworzymy kompozycję zdjęciową z Tobą i z Poławiaczami. To taka pamiątka jak zdjęcie z ZOO wykonane na specjalnej planszy, gdzie w miejsce głowy goryla możemy włożyć naszą głowę. Będą tam autografy i sylwetki Poławiaczy. Całość w formie cyfrowej do wydruku lub umieszczenia w przestrzeni internetu.

42. Ta liczba jest odpowiedzią na Wielkie Pytanie o Życie, Wszechświat i Całą Resztę. Za każdą poprawnie udzieloną odpowiedź będziemy niezwykle wdzięczni. Douglas Adams również.
69 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci szczególnie za tę wpłatę. Ona wiele znaczy. Tu nie potrzeba wirtualnych buziaków i uścisków, a tym bardziej dobrych słów, możesz po prostu liczyć na nasze duchowe wsparcie dla Ciebie w momentach wyzwań i sięgania tam gdzie wzrok nie sięga.

Powyższa, niebagatelna kwota pozwala nam na... [komentarz usunięty przez moderatora z powodu naruszenia norm obyczajowych i dobrego smaku]

W ramach wdzięczności, na życzenie Darczyńcy, zobowiązujemy się raz do roku wykonać w przestrzeni publicznej lub internetowej improwizowaną kompozycję słowno-muzyczną na wskazany temat! Na przykład na urodziny własne lub kogoś bliskiego, bądź na jeszcze inną, dowolną okoliczność!
100 zł miesięcznie
Wow! Dziękujemy! Po stokroć!

Ta robiąca wrażenie suma robi wrażenie i motywuje nas twórczo do pracy twórczej i do tworzenia. Tak bardzo, że aż nie wiadomo jak to powiedzieć.

Dostajesz dozgonny tytuł Jagiełły Poławiaczy Pereł.

W tej kwocie zapewniamy Ci darmowy wstęp na wszystkie nasze biletowane wydarzenia (do których mamy nadzieję jak najszybciej powrócić). Bez biletu, bez limitu.

Obiecujemy, że raz do roku (2 lutego) zorganizujemy zjazd wszystkich poławiaczowych Jagiełłów. 2 lutego 1386 w Lublinie książę Jagiełło został okrzyknięty królem Polski. Też będziemy krzyczeć..
303 zł miesięcznie
Wybierz 303 zł
1940 dostępnych miejsc
Dziękujemy Tobie za bohaterską wpłatę. Dzięki niej Wyspy naszej twórczości będą wciąż niezależne i wolne. Wolne wolnością naszą i Twoją.

Otrzymujesz tytuł Honorowego Członka Dywizjonu Poławiaczy Pereł oraz wszystko to, co powyżej, a więc nielimitowany wstęp na nasze biletowane pokazy, tym razem z osobą towarzyszącą.

"Jeszcze nigdy tak wiele nikt nie wpłacił na tak nielicznych." (słowa prawdopodobnie W. Churchill)
665 zł miesięcznie
Wybierz 665 zł
665 dostępnych miejsc
Cóż można powiedzieć, ta kwota to po prostu takie mniejsze zło...

Dziękujemy Ci, jak diabli, za pomoc! Masz naprawdę gorące serce! Musimy się zobaczyć!

Oprócz tego co w poprzednim progu proponujemy ci raz na trzy miesiące Twój ImproDzień. Ty i Poławiacze i ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia oraz wspólne jedzenie i niekończące się rozmowy. Od rana do wieczora.
5434 zł miesięcznie
Wybierz 5434 zł
1 dostępne miejsce
Dziękujemy, to jest oszałamiające, co dla nas zrobiłeś. Nie jesteśmy w stanie wyjść z podziwu (i na scenę:) - tak jesteśmy zszokowani!

Ta nieprzypadkowa liczba jest dla nas od zawsze niezwykle istotna. To od niej na scenie wszystko się zaczyna.

Obiecujemy na każdym pokazie, przed każdą naszą grą publicznie ogłaszać tę kwotę i w myślach serdecznie wspominać Darczyńcę! 5434 Impro! I zamieszczać jego imię w napisach końcowych.

A może zrobimy pokaz improwizowany o Tobie lub Twoim produkcie? Chyba że masz jeszcze jakiś inny pomysł jak Ci podziękować? To powinniśmy się skontaktować.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Poławiacze Pereł Improv Teatr w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy artystyczną grupą twórczą, powstałą w Lublinie w 2015 roku. Zajmujemy się animacją społeczną, kulturalną i rozrywkową. Występujemy na scenie i na ulicy. Gramy spektakle improwizowane oraz dramatyczne, robimy happeningi i inne niecodzienne działania. Lubimy to, chcemy więcej i częściej.

Mamy wiele celów.

  • Tym głównym jest spotkanie z widzem. Wspólnie spędzony czas. Zabawa, radość, humor, ale i wzruszenie, dotarcie do prawdy, przeżycie Katharsis.
  • Chcemy grać dla Was spektakle on-line. Chcemy, żeby to były spektakle otwarte.
  • Chcemy, jeżeli to tylko możliwe, występować dla Was na żywo.
  • Chcemy realizować projekty dużych spektakli plenerowych, w których nasze umiejętności łączyłyby się z talentami zaproszonych gości.
  • Chcielibyśmy organizować otwarte próby, podczas których Poławiacze i przybyłe osoby pracowałyby nad rozwojem warsztatu aktorskiego i improwizacyjnego.
     

 

W czasach kiedy każda chwila stawała się szybsza od siebie sprzed kilku lat, kiedy ważniejszy był efekt niż dążenie do niego, kiedy prawdziwe wartości utraciły swoją wartość, spotkało się sześciu dojrzałych mężczyzn. Spotkało się nieprzypadkowo. Spotkało się, aby wstrzymać czas, przywrócić atrakcyjność wspólnej drodze „ku” i aby śmiało opowiedzieć światu o rzeczach najistotniejszych.


/fragment książki „Jak Poławiacze Pereł zmienili świat”, C.S. Bux, New York, rok wyd. 2037/

 

 

Na początku roku 2015 w Lublinie powstała nowa grupa improwizacji teatralnej. Przemysław Buksiński (człowiek, który improwizację sprowadził z Kanady do Polski) wraz z aktorami Łukaszem „Szampankiem” Szymankiem i Remigiuszem Jankowskim, Marcinem Wąsowskim i Michałem Łysiakiem z Kabaretu Świerszczychrząszcz oraz Mirkiem Urbanem – psychologiem, pasjonatem żonglerem - po raz pierwszy stanęli przed publicznością i korzystając z jej sugestii wykreowali wirtualny świat chwilowego i niepowtarzalnego teatru.

 

 

Ich celem nie jest jednorazowy uśmiech wywołany szybkim żartem, czy łatwym dowcipem. Dążą do prawdy, do głębokiego przeżycia, do sytuacji w której widz przegląda się w wykreowanej spontanicznie scenie. Humor nie jest celem, jest jedynie środkiem dotarcia do tego co porusza, co ważne.

 

 

Sama improwizacja, to zbiór kilkunastu reguł zachowania aktora na scenie. Pozwala opowiadać historie, tworzyć postaci i relacje, kreować świat. Z jednej strony to technika. Z drugiej, to droga rozwoju nie tylko aktorskiego, lecz także osobistego. Poławiacze Pereł to dojrzali mężczyźni po czterdziestce. Ich doświadczenie życiowe oraz bogata przeszłość teatralna w połączeniu z impro, to doskonała mieszanka która zapewnia widzom niezapomniane przeżycia.

 

 

Spektakle Poławiaczy są każdorazowo eksperymentem, są wyzwaniem, są skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione? Scena i widownia powołują do życia bohaterów, bohaterowie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia.

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Poławiacze Pereł Improv Teatr już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kasia Belka-Osinska
Kasia Belka-Osinska
13 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.