1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Wpłacenie przez Ciebie tej kwoty stanowi dla mnie solidny kredyt zaufania wobec tego czym się zajmuję!

Ideą przyświecającą powstaniu kanału Polishglots była chęć niesienia pomocy osobom z Ukrainy, które pragną samodzielnie nauczyć się języka polskiego. Działalność ta z czasem rozszerzyła się o kolejne grupy odbiorców (audytorium rosyjskojęzyczne z krajów byłego ZSRR).

To dzięki TWOJEMU wsparciu tysiące osób zza wschodniej granicy skorzysta z darmowych lekcji wideo… ale Polishglots nie jest kanałem wyłącznie o języku polskim! W każdym odcinku staram się zawrzeć zarówno elementy z historii i kultury Polski, jak i przedstawić Wam punkt widzenia osoby „ze Wschodu” :)

🎁 Każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć kanał kwotą 10 zł zostanie wymieniona pod koniec odcinka na specjalnej tablicy patronów.

Dziękuję, że jesteś!

20 zł miesięcznie

Glottodydaktyk to osoba zajmująca się nauczaniem języka jako obcego. Właśnie tą dziedziną edukacji zajmuję się na co dzień. Mało kto jednak wie, że jestem również nauczycielką języka polskiego w polskim liceum!

Ukraina ucząca Polaków Polskiego?! To dla wielu przecież brzmi jak absurd! A jednak, da się ;)

Kwota, którą postanowiłeś/aś mnie wesprzeć stanowi już całkiem poważny wkład. Jeśli wahasz się czy wpłacone przez Ciebie środki zostaną dobrze spożytkowane to pragnę Cię uspokoić. Jestem osobą, która bardziej niż marzyć, woli działać.

🎁 Każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć kanał powyższą kwotą zostanie zaproszona do tajnej grupy na Facebooku, na której będzie można podzielić się swoimi przemyśleniami na tematy poruszane w filmach i nie tylko….

*(Każdy patron wymieniony zostanie również na specjalnej tablicy znajdującej się na końcu danego odcinka)


Dziękuję, że jesteś!

50 zł miesięcznie

Nauka języka polskiego naprawdę nie jest prostą sprawą!

Wiem o tym, gdyż sama przez to przechodziłam, przygotowując się do podjęcia studiów w Polsce. Język polski, którym posługują się Polacy mieszkający poza granicami RP, występuje często w archaicznej (przestarzałej) formie. Z kolei dostępne kanały traktujące o języku polskim tworzone są często przez pasjonatów, którzy pomimo dobrych chęci, utrwalają błędne formy językowe.

Wspierając mnie tą kwotą, masz pewność, że materiały publikowane w sieci będą merytorycznie poprawnie przedstawione.

🎁 Patroni z tej grupy mogą liczyć na spersonalizowaną kartkę z podziękowaniami ode mnie!

*(Każdy patron wymieniony zostanie również na specjalnej tablicy znajdującej się na końcu danego odcinka, a także zostanie zaproszony do tajnej grupy)
Dziękuję, że jesteś!

100 zł miesięcznie

Merytoryka jest ważna. Co do tego nie mamy chyba żadnych wątpliwości? Pozostaje jednak kwestia atrakcyjnego ujęcia tematu! Żyjemy w czasach, w których dobra jakość obrazu oraz dźwięku odgrywa naprawdę ważną rolę w dotarciu do widza.

Świat wirtualny na Wschód od Polski zdominowany jest przez treści rosyjskojęzyczne, które od strony technicznej są naprawdę dobrze robione. Młoda osoba, która chce obejrzeć film lub zagrać w grę od najmłodszych lat, porusza się w tej sferze językowej i oczywiście nie ma w tym nic złego.

Celem projektu „Polishglots” jest m.in. ukazanie atrakcyjnej strony polskości, która skłoniłaby młode osoby, zwłaszcza o narodowości polskiej do zainteresowania się również naszą kulturą, językiem czy historią.

🎁Patroni z tej grupy mogą liczyć na specjalną, materiałową torbę z językowym motywem.

*(Każdy patron wymieniony zostanie również na specjalnej tablicy znajdującej się na końcu danego odcinka, zostanie zaproszony do tajnej grupy, a także może liczyć na spersonalizowaną kartkę z podziękowaniami ode mnie!)

Dziękuję, że jesteś!

avatar

Nowy użytkownik

Polishglots

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.