Avatar użytkownika

Polishglots

0
patronów
0 
miesięcznie
5 545 
łącznie
0
patronów
0 zł 5 545 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Witaj w świecie polishglotów!

Cieszę się, że tu trafiłeś/aś i zdecydowałeś/aś się wesprzeć moją działalność.

Każda złotówka ma ogromne znaczenia dla rozwoju kanału i daje solidnego kopa aby tworzyć jeszcze więcej treści.

To właśnie dzięki TOBIE kanał Polishglots ma szanse profesjonalizować się i tworzyć materiały w jeszcze lepszej jakości.

Dziękuję, że jesteś!
10 zł miesięcznie
Wpłacenie przez Ciebie tej kwoty stanowi dla mnie solidny kredyt zaufania wobec tego czym się zajmuję!

Ideą przyświecającą powstaniu kanału Polishglots była chęć niesienia pomocy osobom z Ukrainy, które pragną samodzielnie nauczyć się języka polskiego. Działalność ta z czasem rozszerzyła się o kolejne grupy odbiorców (audytorium rosyjskojęzyczne z krajów byłego ZSRR).

To dzięki TWOJEMU wsparciu tysiące osób zza wschodniej granicy skorzysta z darmowych lekcji wideo… ale Polishglots nie jest kanałem wyłącznie o języku polskim! W każdym odcinku staram się zawrzeć zarówno elementy z historii i kultury Polski, jak i przedstawić Wam punkt widzenia osoby „ze Wschodu” :)

🎁 Każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć kanał kwotą 10 zł zostanie wymieniona pod koniec odcinka na specjalnej tablicy patronów.

Dziękuję, że jesteś!
20 zł miesięcznie
Glottodydaktyk to osoba zajmująca się nauczaniem języka jako obcego. Właśnie tą dziedziną edukacji zajmuję się na co dzień. Mało kto jednak wie, że jestem również nauczycielką języka polskiego w polskim liceum!

Ukraina ucząca Polaków Polskiego?! To dla wielu przecież brzmi jak absurd! A jednak, da się ;)

Kwota, którą postanowiłeś/aś mnie wesprzeć stanowi już całkiem poważny wkład. Jeśli wahasz się czy wpłacone przez Ciebie środki zostaną dobrze spożytkowane to pragnę Cię uspokoić. Jestem osobą, która bardziej niż marzyć, woli działać.

🎁 Każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć kanał powyższą kwotą zostanie zaproszona do tajnej grupy na Facebooku, na której będzie można podzielić się swoimi przemyśleniami na tematy poruszane w filmach i nie tylko….

*(Każdy patron wymieniony zostanie również na specjalnej tablicy znajdującej się na końcu danego odcinka)


Dziękuję, że jesteś!
50 zł miesięcznie
Nauka języka polskiego naprawdę nie jest prostą sprawą!

Wiem o tym, gdyż sama przez to przechodziłam, przygotowując się do podjęcia studiów w Polsce. Język polski, którym posługują się Polacy mieszkający poza granicami RP, występuje często w archaicznej (przestarzałej) formie. Z kolei dostępne kanały traktujące o języku polskim tworzone są często przez pasjonatów, którzy pomimo dobrych chęci, utrwalają błędne formy językowe.

Wspierając mnie tą kwotą, masz pewność, że materiały publikowane w sieci będą merytorycznie poprawnie przedstawione.

🎁 Patroni z tej grupy mogą liczyć na spersonalizowaną kartkę z podziękowaniami ode mnie!

*(Każdy patron wymieniony zostanie również na specjalnej tablicy znajdującej się na końcu danego odcinka, a także zostanie zaproszony do tajnej grupy)
Dziękuję, że jesteś!
100 zł miesięcznie
Merytoryka jest ważna. Co do tego nie mamy chyba żadnych wątpliwości? Pozostaje jednak kwestia atrakcyjnego ujęcia tematu! Żyjemy w czasach, w których dobra jakość obrazu oraz dźwięku odgrywa naprawdę ważną rolę w dotarciu do widza.

Świat wirtualny na Wschód od Polski zdominowany jest przez treści rosyjskojęzyczne, które od strony technicznej są naprawdę dobrze robione. Młoda osoba, która chce obejrzeć film lub zagrać w grę od najmłodszych lat, porusza się w tej sferze językowej i oczywiście nie ma w tym nic złego.

Celem projektu „Polishglots” jest m.in. ukazanie atrakcyjnej strony polskości, która skłoniłaby młode osoby, zwłaszcza o narodowości polskiej do zainteresowania się również naszą kulturą, językiem czy historią.

🎁Patroni z tej grupy mogą liczyć na specjalną, materiałową torbę z językowym motywem.

*(Każdy patron wymieniony zostanie również na specjalnej tablicy znajdującej się na końcu danego odcinka, zostanie zaproszony do tajnej grupy, a także może liczyć na spersonalizowaną kartkę z podziękowaniami ode mnie!)

Dziękuję, że jesteś!
200 zł miesięcznie
Wow! Wsparcie tą kwotą stanowi dla mnie ogromny krok w kontekście postawionego celu!

Skoro już przebrnąłeś/aś przez moją wizytówkę oraz zapoznałeś/aś się z opisami poprzednich progów to doskonale wiesz jak ważne jest aby projekt „Polishglots” mógł się dalej rozwijać.

🎁Patronom z tej grupy chciałabym podziękować specjalnym kubkiem, z projektem mojego autorstwa, o językowym motywie.

*(Każdy patron wymieniony zostanie również na specjalnej tablicy znajdującej się na końcu danego odcinka, zostanie zaproszony do tajnej grupy, a także może liczyć na spersonalizowaną kartkę z podziękowaniami ode mnie!)

Dziękuję, że jesteś!

500 zł miesięcznie
Kamień milowy w drodze do realizacji celu! Chyba tak najlepiej mogłabym określić fakt wsparcia projektu przez kogoś tak ogromną kwotą.

🎁 Patronom z tej grupy chciałabym podziękować specjalną koszulką z projektem mojego autorstwa, o językowym motywie.

*(Każdy patron wymieniony zostanie również na specjalnej tablicy znajdującej się na końcu danego odcinka, zostanie zaproszony do tajnej grupy, a także może liczyć na spersonalizowaną kartkę z podziękowaniami ode mnie!)

Dziękuję, że jesteś!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Polishglots w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nauczyciel języka polskiego, glottodydaktyk i tłumacz. Pomysłodawca i realizator projektu „Polishglots” - cyklu interaktywnych filmików skierowanych do Polaków zza wschodniej granicy. Ukrainka narodowości polskiej. Prywatnie miłośniczka sztuki teatralnej i dobrej książki.

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś.

Pozwól, że w skrócie opowiem o sobie. Nazywam się Uliana, ale znajomi mówią do mnie Ula. W wieku 16 lat przyjechałam do Polski na studia i tak zaczęła się moja piękna przygoda z Polską i językiem polskim. Jestem Ukrainką narodowości polskiej, ukończyłam studia na kierunku Filologia Polska, a obecnie pracuję jako nauczycielka języka polskiego.

Od 3 lat prowadzę projekt o nazwie "Polishglots", w którym przybliżam obcokrajowcom język polski i kulturę polską. Działam głównie na YouTube (kanał zgromadził już ponad 20 000 widzów), a od kilku miesięcy prowadzę cykl wywiadów pt. "Inny punkt siedzenia". Jeden z wywiadów możesz obejrzeć poniżej. ☺️
 
Ponad rok dzielę się swoją wiedzą również na platformie TikTok: https://www.tiktok.com/@polishglots? (260 000 widzów), oraz edukuję poprzez Instagram: https://www.instagram.com/polishglots/ (46 000 obserwujących), gdzie przybliżam polską literaturę oraz gramatykę zarówno polskiej jak i obcojęzycznej publiczności.  

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i mojej działalności, to zapraszam Cię do odwiedzenia moich profili społecznościowych. 

Chciałabym kontynuować moje działania w mediach społecznościowych i pomagać jeszcze większej ilości osób poznawać tajniki polszczyzny i jej bogatą historię dzięki Waszemu wsparciu. 

Moje szczegółowe plany i projekty znajdziesz w zakładce CELE.

Zajrzyj tam, a jeśli uznasz, że to jest warte uwagi - zostań moim patronem

Cele Autora

Komputer do montażu filmów.
  • 10 000 zł
  • 4 455 zł brakuje
55%
Montaż filmów, zwłaszcza tych o większych gabarytach stanowi nie lada wyzwanie dla każdego mniejszego twórcy, dlatego uzbierana kwota zostanie przeznaczona na nowy komputer do montażu!

Zrealizowanie celu będzie oznaczać dla mnie:

- krótszy czas obróbki materiałów, co przełoży się na szybszy czas realizacji nowych filmów!
- większe możliwości techniczne odnośnie stosowania coraz ciekawszych i zaawansowanych przejść/infografik.
- znaczące zmniejszenie ryzyka wystąpienia „nieprzewidzianych wypadków” podczas przetwarzania filmu ;)
- poważny krok na drodze do profesjonalizacji kanału!

Dziękuję, że zdecydowałeś się mnie wesprzeć! :)
Własna kamera.
  • 2 500 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Dotychczas realizowane przeze mnie filmy były nagrywane na aparat fotograficzny, którego jakość nagrania nie jest zadowalająca (zwłaszcza w kontekście światła oraz wykonywanych ruchów w kadrze).
Nowa kamerka zapewni lepszą jakość obrazu i pozwoli na tworzenie bardziej dynamicznych ujęć. Lepsza kamerka = więcej filmów w lepszej jakości.

Marzę o kamerze Sony Handycam FDR-AX53, na którą odkładam już od dłuższego czasu. Będę szczęśliwa, jeśli postanowisz wesprzeć mnie w osiągnięciu tego celu. ❤️

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Polishglots już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Soroczyński
Piotr Soroczyński
50 zł
Damian Markowski
Damian Markowski
100 zł
Damian Markowski
Damian Markowski
200 zł
Nikt Ciekawy
Nikt Ciekawy
200 zł
Marcin Wolański
Marcin Wolański
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.