Polishglots

W Patronite od 10.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 958

Liczba Patronów: 2052

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
450 miesięcznie
3 095 łącznie
Nauczyciel języka polskiego, glottodydaktyk i tłumacz. Pomysłodawca i realizator projektu „Polishglots” - cyklu interaktywnych filmików skierowanych do Polaków zza wschodniej granicy. Ukrainka narodowości polskiej. Prywatnie miłośniczka sztuki teatralnej i dobrej książki.

O Autorze

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś.

Pozwól, że w skrócie opowiem o sobie. Nazywam się Uliana, ale znajomi mówią do mnie Ula. W wieku 16 lat przyjechałam do Polski na studia i tak zaczęła się moja piękna przygoda z Polską i językiem polskim. Jestem Ukrainką narodowości polskiej, ukończyłam studia na kierunku Filologia Polska, a obecnie pracuję jako nauczycielka języka polskiego.

Od 3 lat prowadzę projekt o nazwie "Polishglots", w którym przybliżam obcokrajowcom język polski i kulturę polską. Działam głównie na YouTube (kanał zgromadził już ponad 20 000 widzów), a od kilku miesięcy prowadzę cykl wywiadów pt. "Inny punkt siedzenia". Jeden z wywiadów możesz obejrzeć poniżej. ☺️
 
Ponad rok dzielę się swoją wiedzą również na platformie TikTok: https://www.tiktok.com/@polishglots? (260 000 widzów), oraz edukuję poprzez Instagram: https://www.instagram.com/polishglots/ (46 000 obserwujących), gdzie przybliżam polską literaturę oraz gramatykę zarówno polskiej jak i obcojęzycznej publiczności.  

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i mojej działalności, to zapraszam Cię do odwiedzenia moich profili społecznościowych. 

Chciałabym kontynuować moje działania w mediach społecznościowych i pomagać jeszcze większej ilości osób poznawać tajniki polszczyzny i jej bogatą historię dzięki Waszemu wsparciu. 

Moje szczegółowe plany i projekty znajdziesz w zakładce CELE.

Zajrzyj tam, a jeśli uznasz, że to jest warte uwagi - zostań moim patronem


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Damian Markowski
Damian Markowski
Próg: 200 zł
Piotr Soroczyński
Piotr Soroczyński
Próg: 50 zł
Nikt Ciekawy
Nikt Ciekawy
Próg: 200 zł
Marcin Wolański
Marcin Wolański
Próg: 5 zł
Damian Markowski
Damian Markowski
Próg: 100 zł
Slawek W
Slawek W
Próg: 10 zł