1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Próg level STANDARD. 10 złotych to 1/4 ceny nowej, polskiej płyty CD w Empiku, albo dwa lepsze piwa i nawet nie paczka fajek. A mówimy o wpłacie raz miesiącu. Gdybym palił, to pewnie bym nie miał nawet połowy swoich płyt. Na samą myśl o tym w życiu bym nie zapalił.
Wracając do tematu, to każda dyszka jest na wagę złota. Główne koszty utrzymania "Archiwum..." to zakup płyt. Nie wszystkie da się "skombinować", nie każdą da się kupić "po taniości". Czasem trzeba wydać większy pieniądz, bo płyta jest w limicie, i albo teraz albo nigdy.
Co jakiś czas sprzęt też się psuje, albo pojawia się jakiś cud techniki, który poprawi jakość pracy. Czyli potrzebne są pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.

Nagrodą jest przede wszystkim zawsze darmowy dostęp do wszystkich zbiorów "Archiwum Polskiego Rocka", ale także:
15% rabatu na każdą książkę wydaną przez Wydawnictwo Wdaxrock (do 2 egz. z tytułu) do zrealizowania w księgarni www.muzyczna24.pl
Pierwszeństwo przy zapisie na każde nowe wydanie papierowe "Archiwum Polskiego Rocka".

50 zł miesięcznie

Próg level MASTER. Jeżeli zdecydujesz się na taki gest to na pewno możesz liczyć na moją dozgonną wdzięczność i tytuł Przyjaciela Archiwum.
Przy kilku takich wpłatach w miesiącu praktycznie wszystkie zmartwienia poszły by w kąt. Ale nawet jeden taki donator, to już będzie sukces :)
Od razu mówię, co za tym idzie:
Telefoniczne podziękowania, chyba że donator nie życzy sobie tego.
30% rabatu na każdą książkę wydaną przez Wydawnictwo Wdaxrock (do 3 egz, z tytułu) do zrealizowania w księgarni www.muzyczna24.pl, ale też raz do roku prezent gadżet niespodzianka (po roku wpłat)
Jeżeli donatora utrzyma wpłaty przez minimum rok, to od tej pory każdą książkę wydaną przez Wydawnictwo Wdaxrock w ciągu 10 lat będzie mógł kupić za złotówkę (limit jedna sztuka na tytuł).
Pierwszeństwo przy zapisie na każde nowe wydanie papierowe "Archiwum Polskiego Rocka".

avatar

Nowy użytkownik

Archiwum Polskiego Rocka - Polski Rock w najlepszym wydaniu

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.