1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

102 zł miesięcznie

To poziom wsparcia, który pozwala na pobycie w bliskiej relacji, nieśpieszne bycie, wspólny oddech... Dziękuję Ci, że podejmujesz taki zdecydowany ruch, a Twoje wsparcie pozwoli mi rozwijać podcast - sprzętowo, marketingowo i docierać do szerszej publiczności. To ma znaczenie nie tylko dla mnie, ale też dla tych wszystkich osób, które zmagają się ze swoimi relacjami - w pracy, w domu, z dziećmi. Dla tych, którzy marzą o świecie turkusowych organizacji, bliskościowych przedszkolach i wolnej edukacji. To nasza komunikacja i to, jak budujemy relacje są początkiem tego świata. A zmiana zaczyna się w nas. W Tobie. I we mnie.

W podziękowaniu zaproszę Cię do grupy na WhatsApp, do której będą należeć osoby z tego progu wsparcia. Być może nasze rozmowy wniosą na wyższy poziom coś, co jest dla nas ważne?

Dzięki, to, co robisz ma wartość nie tylko dla mnie. To realnie zmienia świat!

avatar

Nowy użytkownik

Emilia Kulpa-Nowak Poziom Miłości

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.