Avatar użytkownika

Emilia Kulpa-Nowak Poziom Miłości

13
patronów
402 
miesięcznie
2 246 
łącznie
13
patronów
402 zł 2 246 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

14 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za potwierdzenie sensu moich działań. W grupie siła i razem możemy wnieść trochę ciepła i empatii do świata!
30 zł miesięcznie
Dobrze spędzać czas w dobrym towarzystwie. To tam często znajduję inspirację i mogę się namyślać nad nowymi tematami. Dziękuję Ci za to, że swoim wsparciem pokazujesz mi, że to, co daję ma dla Ciebie znaczenie. I że możemy wymieniać się wartością. Razem wzbogacamy świat o troskę i wsparcie. W podziękowaniu chcę Ci podarować skan ciała - moje nagranie do poszerzania świadomości uczuć.
50 zł miesięcznie
Dzięki Twojemu wsparciu, mogę rozsiąść się i dać sobie chwilę wytchnienia.
Dziękuję, że się dzielisz swoimi zasobami po to, by świat mógł dojrzewać w życzliwości i wzajemnej trosce. To właśnie z Twoim wsparciem możemy dotrzeć do większej liczby osób i nieść empatię tam, gdzie najbardziej jej potrzeba. Ten gest mnie niezwykle porusza, bo wspiera moje marzenie o świecie, w którym jest empatia dla każdego, kto jej potrzebuje.
W podziękowaniu za Twoje wsparcie chcę Ci ofiarować skan ciała - nagranie, które będzie dla Ciebie podpowiedzią w rozwijaniu kontaktu z ciałem.
102 zł miesięcznie
To poziom wsparcia, który pozwala na pobycie w bliskiej relacji, nieśpieszne bycie, wspólny oddech... Dziękuję Ci, że podejmujesz taki zdecydowany ruch, a Twoje wsparcie pozwoli mi rozwijać podcast - sprzętowo, marketingowo i docierać do szerszej publiczności. To ma znaczenie nie tylko dla mnie, ale też dla tych wszystkich osób, które zmagają się ze swoimi relacjami - w pracy, w domu, z dziećmi. Dla tych, którzy marzą o świecie turkusowych organizacji, bliskościowych przedszkolach i wolnej edukacji. To nasza komunikacja i to, jak budujemy relacje są początkiem tego świata. A zmiana zaczyna się w nas. W Tobie. I we mnie.

W podziękowaniu zaproszę Cię do grupy na WhatsApp, do której będą należeć osoby z tego progu wsparcia. Być może nasze rozmowy wniosą na wyższy poziom coś, co jest dla nas ważne?

Dzięki, to, co robisz ma wartość nie tylko dla mnie. To realnie zmienia świat!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Emilia Kulpa-Nowak Poziom Miłości w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Poziom Miłości to podcast o relacjach, o bliskich i dobrych relacjach z tymi, na których Ci naprawdę zależy. Relacjom są także poświęcone książki: "Miłość dzień po dniu. Jak tworzyć udane związki dzięki komunikacji, świadomości i NVC" i "Jak budować relację z dzieckiem".

Nazywam się Emilia Kulpa-Nowak i najbardziej interesują mnie relacje z ludźmi oraz relacje ze sobą sam_. W centrum mojej pracy zawsze był człowiek, a jako trenerka NVC dzielę się wiedzą o tym, jak do człowieka dotrzeć. I co jeszcze ważniejsze - jak dotrzeć do siebie.

"W czasach, kiedy świat stanął na głowie, trzeba stawiać na to, co najważniejsze.
Na relacje z ludźmi, szczególnie z naszymi bliskimi. Nie ma nic cenniejszego."
 - napisała Dorota Wellman, polecając moją książkę.

To właśnie komunikacja i narzędzia, które budują świadome, dobre relacje (zarówno z innymi, jak i nas samych ze sobą) - są kluczem do szczęśliwego życia i nie dadzą się zastąpić przez roboty. W podcaście Poziom Miłości i książkach, które publikuję - opowiadam o tym, jak budować dobre relacje, jak się sprawniej komunikować, by budować porozumienie i w kontakcie z drugim człowiekiem spotykać się na głębszym poziomie niż tylko rozmowy o pogodzie czy polityce. Poziom miłości to opowieści o uczuciach i głębokich psychologicznych potrzebach, o komunikacji, relacji, związkach czy trosce o dzieci. Uniwersalne narzędzia potrzebne są nam w każdej dziedzinie życia: w partnerstwie, wychowaniu dzieci, firmach, zarządzaniu, nauce i przede wszystkim byciu sobą. Byciu na serio. Stawaniu za sobą. I życiu tu i teraz, w każdej chwili.

Podcast Poziom Miłości od 2019 roku dostępny jest na kanale YouTube oraz Spotify i innych platformach podcastowych.

 

Jestem certyfikowaną trenerką NVC - Porozumienia bez przemocy (to oznacza, że nie tylko poznałam teorię o komunikacji wg Marshalla B. Rosenberga, ale przeszłam ścieżkę głebokiej integracji i doświadczenia bycia w prawdziwym autentycznym kontakcie, która trwała kilka lat pod okiem doświadczonej asesorki), jestem także absolwentką kursu Resonant Healing (to metoda Sary Peyton, która łączy NVC, język rezonansu, neurobiologię i wiedzę o traumie, by łagodnie i czule obejmować doświadczenia - te trudne i te piękne). Korzystam z wiedzy o RH na warsztatach i w pracy indywidualnej, ale także w kontakcie ze sobą i z moimi bliskimi.

Jestem autorką dwóch książek o budowaniu relacji i chcę nadal pisać, dając Ci narzędzia i wiedzę, z których sama korzystam: "Miłość dzień po dniu. Jak tworzyć udane związki dzięki komunikacji, świadomości i NVC"; "Jak budować relację z dzieckiem?"

 

Okładka książki Miłość dzień po dniu Miłość dzień po dniu

 

 

Produkcja podcastu to mnóstwo czasu: nie tylko samo nagranie, ale też przygotowanie merytoryczne, czas spędzony na nauce i integrowaniu wiedzy, odpowiadanie na maile, przetwarzanie wiedzy. To kilkanście godzin w miesiącu, a przy trudniejszych tematach - więcej.

Podcast to także montaż, wsparcie techniczne, opłacenie kont i reklamy, a chciałabym także publikować nagrania w wersji tekstowej i móc inwestować w sprzęt.

 

Mój podcast bazuje na unikalnej wiedzy, wciąż w Polsce jest tylko ok 30 trenerów NVC, a grupa praktyków Resonant Healing to tylko kilkanaście osób. Pamiętaj, że to nie tylko wiedza. To głębsze doświadczenie.

To jest ważne i ma sens. Wiem, bo piszecie mi o tym w mailach, komentarzach i prywatnych wiadomościach. Piszecie, że zmieniacie życie, że budujecie swój związek na nowo, że zaczynacie inaczej wspierać dzieci. Pod każdym odcinkiem czytam, że "to był odcinek specjalnie dla mnie", "właśnie z tym się zmagam", "właśnie to sobie układam" lub najprostsze i tak ważne - "dziękuję".

Wesprzyj tę twórczość poprzez dowolną wpłatę. Ważne są także działania społecznościowe - dodawanie gwiazdek i opinii, polecenia i udostępnienia oraz zwykłe komentarze lub lajki. Dziękuję za Twoje bycie i wspieranie tej przestrzeni dla relacji.

 

Cele Autora

Utrzymanie Poziomu Miłości
  • 1 600 zł miesięcznie
  • 1 198 zł brakuje
25%
Podstawowe koszty utrzymania podcastu. Tyle wydaję na bieżącą obsługę. Zebranie tej kwoty gwarantuje ukazywanie się kolejnych odcinków, a Ty możesz co dwa tygodnie słuchać ciepłych odcinków o relacjach.
Rozwój Poziomu Miłości
  • 3 700 zł miesięcznie
  • 3 298 zł brakuje
10%
Nie tylko podcsat ukaże się co dwa tygodnie, ale też będę mogła go aktywnie promować i - prosicie o to od dawna! - zlecę spisywanie każdego odcinka, by można było nie tylko słuchać, ale też czytać nagrywane treści. Ta kwota daje także szansę na inwestowanie w sprzęt lub nowe programy, a także na czas do namysłu i zdobywanie wiedzy.
Poziom Miłości oraz Stypendia na warsztaty
  • 7 800 zł miesięcznie
  • 7 398 zł brakuje
5%
Osiągnięcie tej kwoty oraz każda powyżej daje mi możliwość zaproszenia na warsztaty osoby lub osób, które nie mogą samodzielnie opłacić warsztatów. "Aby to wszystko mogło być dostępne za darmo dla tych, którzy nie mają tyle pieniędzy, by samodzielnie sobie to opłacić" - to marzenie powtarza wielu z Was i ja też zawsze staram się dogadać i znaleźć opcję dla tych, których zwyczajnie na warsztaty nie stać. Stając się Matronką lub Patronem, stajesz się nie tylko mecenasem treści, ale też fundujesz miejsce na warsztatach dla tych osób, które bardzo chcą, ale póki co nie mogą. Wierzę, że taki rodzaj wsparcia wraca do każdego z nas po stokroć. Nie tylko dlatego, że po prostu dobro wraca. Także dlatego, że ta osoba, która nauczy się narzędzi NVC, popraktykuje empatię i otworzy swoje serce - gdzieś na swojej drodze może spotkać Ciebie, Twoje dzieci lub Twoich przyjaciół. Życzę Ci, byś to właśnie te osoby spotykał_ najczęściej!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Emilia Kulpa-Nowak Poziom Miłości już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
14 zł
Katarzyna Staszczak
Katarzyna Staszczak
14 zł
Ania Wójcik-Kałużyńska
Ania Wójcik-Kałużyńska
30 zł
Dorota Duszynska
Dorota Duszynska
14 zł
Joanna Brożek
Joanna Brożek
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.