1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

7 zł miesięcznie

W PREPOSTEVOLUTION kreuję świat, jakiego nie znajdziesz na tej planecie. Wykorzystując śmieci, recykling tworzę niezwykłych bohaterów nadając im osobliwe cechy. Wpłacając comiesięcznie 7 zł pomagasz mi tworzyć nowe postaci, zasilające naszą recyklingową bandę. Ten patronat zapewni Ci stałą satysfakcję! Znajdziesz się na honorowej liście moich mecenasów sztuki w przypiętym na fanpage PREPOSTEVOLUTION poście z wymienionymi nazwiskami patronów. Dostaniesz wskazane przez Ciebie zdjęcie w dużej rozdzielczości. To pozwoli Ci stworzyć z tego zdjęcia plakat, okładkę notatnika, będziesz mógł je wydrukować jako naklejkę na samochód, lub cokolwiek co przyjdzie Ci do głowy. 1 raz w miesiącu dam Ci możliwość zdecydowania o temacie posta, który pojawi się na moim fanpage. To Ty zdecydujesz o czym zechcesz przeczytać :) Czy nie skłania Cię to do uśmiechu i kliknięcia enter ?

49 zł miesięcznie

Jesteś Międzygwiezdnym Kreatorem ! Ojcem, lub Matką kolejnego Pleśniaka. Wpłacając regularną kwotę 49 zł trafiasz do elitarnego grona 50 osób, które mają możliwość kreowania nowych postaci , wpływania na ich losy, a nawet nadawania im własnych imion. W tym patronacie, daję Ci szansę 1 raz do roku, stworzenia od A do Z moich ulubionych postaci jakimi są PLEŚNIAKI. Ale UWAGA ! By stać się KREATOREM PLEŚNIAKA musisz zadeklarować roczny mecenas . Pleśniaki To te kolorowe stwory, które nie są ani bakterią, ani zwierzęciem, ani rośliną, ani nawet grzybem nie są. To unikatowe postaci, będące głównymi bohaterami koszulek, opowiadań, gry planszowej, i stanowią wizytówkę marki PREPOSTEVOLUTION. To dzięki nim moje działania są coraz bardziej rozpoznawalne na całym świecie. Chcesz stworzyć Pleśniaka ? Wymyślić mu imię, kolor, cechy czy rodzaj uzbrojenia ? Puść wodzę fantazji, zostań Międzygwiezdnym Kreatorem, uzyskaj tytuł HONOROWEGO HODOWCY PLEŚNIAKÓW, które otrzymasz w podziękowaniu i ciesz się z kreacji.

Co w zamian ?
- Dołączysz do elitarnego klubu hodowców Pleśniaków
- Twoje imię i nazwisko pojawi się w przypiętym poście z listą Patronów marki PREPOSTEVOLUTION
- Wykreujesz własnego Pleśniaka, mając możliwość nadania mu imienia, cech, wyglądu i kolorystyki
- 2 razy do roku dostaniesz koszulkę ( model letni - biały i zimowy - czarny ) z wydrukiem własnego Pleśniaka
- Zdjęcie Twojego Pleśniaka w dużej rozdzielczości
- 1 raz w miesiącu możliwość zdecydowania o temacie postu z wybraną przez siebie postacią z uniwersum PREPOSTEVOLUTION


avatar

Nowy użytkownik

PREPOSTEVOLUTION

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.