PREPOSTEVOLUTION

W Patronite od 04.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3125

Liczba Patronów: 2284

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
7 miesięcznie
11 716 łącznie
Marcin Urzędowski, artysta, niespokojny duch, związany od 20 lat z muzyką perkusyjną, sztuką improwizacji oraz modą. W roku 2017 powołał do życia markę PREPOSTEVOLUTION, której ideą jest tworzenie filmowych kostiumów w duchu Trashion, łącząc stare mądrości z nowymi czasami. Szamanizm z futuryzmem

O Autorze

Oficjalnie czy nieoficjalnie? Zawsze miałem trudność z formułkami, tabelkami i oficjalnymi sformułowaniami.
Może właśnie dlatego przez 40 lat swojego życia nigdy nie pracowałem na etacie, nie napisałem CV i nie mam zawodowego dossier? Za to, odkąd pamiętam, nie mam najmniejszego problemu z wyrażaniem siebie poprzez sztukę. Zawsze przeczuwałem, choć dopiero niedawno odkryłem, że mój typ osobowości to  "działacz" – wolny duch, którego,  parafrazując słowa  Oriah Mountain Dreamer, nie  interesuje, jak zarabiasz na życie. Wolę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć, wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca. Jestem wolnym duchem, którego nie interesuje, ile masz lat, bo wolę wiedzieć, czy dla miłości, dla marzenia, dla przygody życia zaryzykujesz, że wezmą cię za głupca? Taki jestem gdy gram na bębnach, maluję ludzkie ciało i gdy tworzę kostiumy. Jestem zawsze sobą, niezależnie od tego, czy wezmą mnie za głupca i ...dobrze mi z tym. W Większości tworzę ze śmieci. Z odpadów. Z tego, co wygrzebię ze śmietników. Z tego, co znajdę na złomowisku. Sztuka tworzona z odzyskanych materiałów wpisuje się w moją filozofię życia, którą można zamknąć w jednym słowie: MNIEJ. Mniej kupowania, mniej zaśmiecania, mniej konsumpcjonizmu... 

Powołałem modową markę PREPOSTEVOLUTION, by zmieniać świat. Choć może wydawać się to niezwykle naiwne i patetyczne, to chcę wierzyć, że jeśli znalazłeś się na tej stronie i czytasz te słowa, to moja filozofia i moja sztuka w jakiś sposób z Tobą rezonuje i jest bliska temu, co myślisz o świecie, temu, co czujesz. 

Wejdź do mojego świata, rozgość się! Usiądź wygodnie i daj się ponieść przygodzie, bo jeśli zostaniesz Oficjalnym Hodowcą Pleśniaków, czeka Cię jazda bez trzymanki.
Zaczynamy? 


 


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marta Brodowska
Marta Brodowska
Próg: 49 zł
Michal Misztal
Michal Misztal
Próg: 7 zł
Jakub Pokrywka
Jakub Pokrywka
Próg: 21 zł
Hanna Koczowska Krawczyk
Hanna Koczowska Krawczyk
Próg: 7 zł