1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

ZŁOTA SZPRYCHA

Doceniamy Twój niesamowity gest! Mamy świadomość, że te pieniądze można było wydać inaczej. Tym bardziej dołożymy wszelkich starań, aby udowodnić Ci, że Twoja decyzja była słuszna. Nie pożałujesz swojej wpłaty i będziesz z dumą obserwować, jak, dzięki Tobie, kobiece kolarstwo amatorskie fantastycznie rozwija się w Krakowie.
Zobacz, tak niewiele trzeba, by zrobić tak wiele.

W ramach Złotej Szprychy otrzymujesz od nas pakiet przynależny do srebrnej i brązowej szprychy. Co jeszcze dla Ciebie zrobimy? Otóż otrzymasz od nas jedyne w swoim rodzaju wydrukowane i oprawione podziękowanie ze zdjęciem wszystkich uczestniczek, które wspierasz. Specjalnie dla Ciebie wybierzemy sentencję.

A na wiosnę otrzymasz od nas "Profideową" czapeczkę z daszkiem, pod kask! Skontaktujemy się z Tobą.

500 zł miesięcznie

BURSZTYNOWA SZPRYCHA

Należysz do ekskluzywnego i wyjątkowego grona naszych Patronów, bo taka właśnie jest grupa Bursztynowej Szprychy. WOW! To robi wrażenie. Na sto procent słyszysz już radosne piski naszych dziewczyn. Bo cieszyć się, to one naprawdę potrafią. A że uśmiechają się teraz to Twoja zasługa. Dzięki Twojej hojności będziemy mogły zabezpieczyć, w odblaskowe elementy, wszystkie nasze dziewczyny.
Brak zabezpieczenia i ubezpieczenia spędza nam sen z powiek. A dzięki Twojej wpłacie, zbliżamy się do celu. Wierzymy, że wkrótce poczujemy się naprawdę zaopiekowane. A dziś wiemy jedno, że Kolarstwo Kobiece w Krakowie ma wspaniały Mecenat.

Ty natomiast otrzymasz od nas honorowe członkostwo w Grupie Profidea dla kobiet, otrzymasz pakiet, zawierający wszystkie nagrody z pozostałych pakietów, a dodatkowo zaprosimy Cię na jeden treningi z wybraną Mistrzynią. To profesjonalne kolarki, które specjalnie dla nas znajdują czas i uczą nas techniki jazdy. Pod okiem profesjonalistek doskonalimy swoje umiejętności. Dziękujemy Ci nasz Mecenasie!

1000 zł miesięcznie

KARBONOWA SZPRYCHA

Wiemy jedno, że tak jak i my musisz być kompletnie zakręcony na punkcie kolarstwa, kochasz rowery, to Twoja pasja i cieszy Cię pomaganie innym i wspieranie ich w rowerowej pasji. Cieszymy się niezmiernie, że będziemy mogły Cię poznać! Dziękuje bardzo w imieniu własnym, naszych Ambasadorek, wszystkich dziewczyn biorących udział w treningach. Dzięki Twojej hojności i empatii będziemy mogły rozszerzyć swoje działania i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Dzięki Tobie wiele innych kobiet będzie szczęśliwych a i ich partnerzy odetchną widząc zadowolone i szczęśliwe kobiety. Tak, to dzięki Tobie nasz Karbonowy Patronie.
Zapewniamy w podziękowaniu, wszystkie poprzednie nagrody i daję coś wyjątkowego od siebie. Dwie książki z dedykacjami autorów, które są dla mnie osobiście bardzo ważne. To pierwsze w Polsce egzemplarze Poradników mojego i męża autorstwa na temat poprawnego ustawienia roweru szosowego i górskiego. Zebraliśmy w nich 12 lat naszych doświadczeń i opracowaliśmy autorską metodę. "Bikefitting. Zrób to sam" Rower górski i rower szosowy 2021. Tamara Górecka-Werońska i Paweł Weroński.
Na wiosnę organizujemy Konferencję Kolarską. Czuj się na nią zaproszony jako Honorowy Gość i otrzymasz od nas miejsce w Panelu "Inspirujące Historie" w którym będziesz mógł się podzielić z nami wybranym przez Ciebie dowolnym zagadnieniem z zakresu kolarstwa.

avatar

Nowy użytkownik

Tamara Górecka-Werońska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.