1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie


Jeśli chcesz realnie wpłynąć na bezpieczeństwo i porządek na świecie, ten próg jest dla Ciebie.

-Znajdziesz się na liście patronów
-Zaproszenie do zamkniętej grupy na fb
-W każde wakacje, święta wielkanocne czy bożonarodzeniowe, będziesz dostawać pocztówki od rodziny Świderków! (No i na starcie Twojego patronowania od razu powędruje do Ciebie kartka z pozdrowieniami!)
-Dostaniesz ładniutki wydruk dowolnej postaci lub komiksu z Prostych Spraw z autografem autora (jeśli będziesz chcieć, żebym go pomazał)
-Możesz wybrać jedną postać a pod każdym komiksem z jej udziałem, będziesz oznaczona/czony jako oficjalny patron odcinka!
-W nieregularnych odstępach czasu ( średnio co dwa miesiące) będziesz otrzymywać jakiś duży/mały wydruk

100 zł miesięcznie

100-zl-1.jpg
Stajesz się członkiem rodziny Świderków!

-Znajdziesz się na liście patronów i będziesz wyróżniony/a w ten sposób, że sportretuję Cię w stylu PROSTYCH SPRAW , więc jeśli jesteś przywiązany/a do swojego nosa, to ten próg nie jest dla Ciebie :) (ps. w razie kiedy przestaniesz mi już patronować Twój portret nie zniknie, tylko zostanie przeniesiony w specjalne miejsce dla "patronowych weteranów". Dodatkowo twoje imię/ksywa pojawi się w środku komiksu przy ewentualnym jego wydaniu)
-Zaproszenie do zamkniętej grupy na fb
-Rodzina Świderków będzie wysyłała do Ciebie kartki pocztowe
-Dostaniesz wydruk dowolnej postaci lub komiksu
-Dostaniesz też odręczny rysunek dowolnej postaci z komiksu (taki narysowany ręką na papierze - nie żaden wydruk)
- Możesz wybrać jedną postać a pod każdym komiksem z jej udziałem, będziesz oznaczona/czony jako oficjalny patron odcinka!
-Zdjęcie z dowolnym bohaterem z prostych spraw! tak, tak! Jeśli zechcesz, wyślesz mi swoje zdjęcie, a ja już zatroszczę się o resztę! Wyślę CI Twoje zdjęcie na którym będziesz razem z wybranym bohaterem!
-W nieregularnych odstępach czasu ( średnio co dwa miesiące) będziesz otrzymywać jakiś duży/mały wydruk

avatar

Nowy użytkownik

Proste Sprawy

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.