Avatar użytkownika

Proste Sprawy

17
patronów
250 
miesięcznie
14 815 
łącznie
17
patronów
250 zł 14 815 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Tu podziękuję z góry wszystkim patronom, niezależnie od progu jakim zechcą mnie wspierać. Sam fakt, że jesteś fanem moich komiksów wiele dla mnie znaczy. Poświęcam na nie swój czas i udostępniam wszystkim nie oczekując nic w zamian. Jeśli więc tu jesteś, żeby mi patronować – odczytam to jako przeogromny komplement i aprobatę z Twojej strony.

W tym progu: Patryk ma dzięki Tobie kieszonkowe. Może sobie kupić cebularza i picie na przerwie.

-Twoje imię/pseudonim znajdzie się na liście oficjalnych patronów na lodówce u Świderków.
-Od czasu do czasu powędruje na Twój adres jakiś mały wydruk, oraz wiadomość email z bonusowymi grafikami dostępnymi tylko dla patronów!
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Jesteś niczym Rysiek! Wiesz na ile możesz sobie pozwolić. Nigdy nie przesadzasz, ale też nigdy sobie nie żałujesz.

-Znajdziesz się na liście patronów
-Zostaniesz zaproszony do zamkniętej grupy na fb gdzie będziesz miał/a wczesny dostęp do nowych odcinków a także do innych materiałów niepublikowanych na głównym fanpage oraz pokazujących Proste Sprawy od kuchni.
-Od czasu do czasu powędruje na Twój adres jakiś mały wydruk.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
24 dostępne miejsca
Jesteś jak Zosia. Zmagasz się dzielnie z trudami życia, ale nie gorzkniejesz przez nie. Ciągle są w Tobie wielkie pokłady dobroduszności.

-Znajdziesz się na liście patronów
-Zaproszenie do zamkniętej grupy na fb
-Od czasu do czasu powędruje na Twój adres jakiś mały wydruk
-Od razu poleci do Ciebie kartka od Świderków z pozdrowieniami
-Będziesz otrzymywał kartki pocztowe od rodziny Świderków z okazji Świąt czy Wakacji
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
9 dostępnych miejsc
Jeśli chcesz realnie wpłynąć na bezpieczeństwo i porządek na świecie, ten próg jest dla Ciebie.

-Znajdziesz się na liście patronów
-Zaproszenie do zamkniętej grupy na fb
-W każde wakacje, święta wielkanocne czy bożonarodzeniowe, będziesz dostawać pocztówki od rodziny Świderków! (No i na starcie Twojego patronowania od razu powędruje do Ciebie kartka z pozdrowieniami!)
-Dostaniesz ładniutki wydruk dowolnej postaci lub komiksu z Prostych Spraw z autografem autora (jeśli będziesz chcieć, żebym go pomazał)
-Możesz wybrać jedną postać a pod każdym komiksem z jej udziałem, będziesz oznaczona/czony jako oficjalny patron odcinka!
-W nieregularnych odstępach czasu ( średnio co dwa miesiące) będziesz otrzymywać jakiś duży/mały wydruk
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Stajesz się członkiem rodziny Świderków!

-Znajdziesz się na liście patronów i będziesz wyróżniony/a w ten sposób, że sportretuję Cię w stylu PROSTYCH SPRAW , więc jeśli jesteś przywiązany/a do swojego nosa, to ten próg nie jest dla Ciebie :) (ps. w razie kiedy przestaniesz mi już patronować Twój portret nie zniknie, tylko zostanie przeniesiony w specjalne miejsce dla "patronowych weteranów". Dodatkowo twoje imię/ksywa pojawi się w środku komiksu przy ewentualnym jego wydaniu)
-Zaproszenie do zamkniętej grupy na fb
-Rodzina Świderków będzie wysyłała do Ciebie kartki pocztowe
-Dostaniesz wydruk dowolnej postaci lub komiksu
-Dostaniesz też odręczny rysunek dowolnej postaci z komiksu (taki narysowany ręką na papierze - nie żaden wydruk)
- Możesz wybrać jedną postać a pod każdym komiksem z jej udziałem, będziesz oznaczona/czony jako oficjalny patron odcinka!
-Zdjęcie z dowolnym bohaterem z prostych spraw! tak, tak! Jeśli zechcesz, wyślesz mi swoje zdjęcie, a ja już zatroszczę się o resztę! Wyślę CI Twoje zdjęcie na którym będziesz razem z wybranym bohaterem!
-W nieregularnych odstępach czasu ( średnio co dwa miesiące) będziesz otrzymywać jakiś duży/mały wydruk

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Proste Sprawy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej. Nazywam się Grzesiek Molas i w wolnych chwilach rysuję komiksy. Prowadzę fanpage PROSTE SPRAWY na facebooku gdzie publikuję swoje prace. Cel jest bardzo prosty: tworzyć dla ludzi możliwie jak najśmieszniejsze komiksy :)

Tak się złożyło, że od zawsze rysowałem śmieszne rysunki, a przynajmniej starałem się żeby takie były. Jak byłem mały, rysowałem po książkach taty. Kiedy przychodzili znajomi do rodziców, Ci wołali mnie i namawiali do narysowania czegoś śmiesznego. W szkole rysowałem po ławkach i zeszytach. Niejednokrotnie na patologicznym osiedlu gdzie mieszkałem, oszczędziłem sobie siniaków rysując oprawcom coś w zamian. Nigdy nie zapomnę jak kazano mi na masce samochodu na parkingu narysować gołą babę! Poszedłem do liceum plastycznego w Zamościu. Potem na ASP do Krakowa. Nie rozwinąłem tam komiksowego rysunku, ale podszlifowałem anatomię i wiem, że człowiek ma 12 par żeber. A fakt, że Myszka Miki ma 4 palce, zaczął uwierać mi jak nigdy przedtem! Po studiach - chwilowy powrót do domu; potem ślub z Anią; wynajmowanie razem mieszkania; dwoje dzieci no i właśnie doprowadziłem Cię do punktu w którym jestem obecnie :) 

 

We wrześniu 2019 założyłem komiksowy fanpejdż na facebooku pod nazwą Proste Sprawy. Od tamtej pory w miarę regularnie publikuję nowe odcinki i muszę przyznać, że już całkiem dobrze zaprzyjaźniłem się z Ryśkiem i resztą bohaterów :)

Jeśli nadal to czytasz, to może opowiem co nieco więcej o sobie. Pochodzę z Zamościa. Wychowałem się w bloku - zupełnie podobnym jak ten Ryśka. Obecne mieszkam w Zwierzyńcu wraz z żoną Anią i synkami, Jasiem i Kazikiem. Wszyscy siedzimy sobie na głowach i jest jeden wielki kocioł! Pracuję zdalnie jako grafik freelancer. Poluję na zlecenia - raz jest dobrze raz tragicznie :)

Dodam jeszcze tylko, że mam ciągotki do animowania. Dlatego - jeśli los da - będę chciał stworzyć animowane przygody bohaterów z Prostych Spraw!

Zapraszam Cię do patronowania! Może bonusiki jakie przygotowałem będą dla Ciebie wystarczająco atrakcyjne. A jeśli nie, to po prostu zapraszam to śledzenia dalszych odcinków ;) 

Cele Autora

Przynajmniej 1 PEWNY odcinek w tygodniu!
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 750 zł brakuje
12%
2000 zł miesięcznie, to całkiem niezła sumka, ale nie będę ukrywał, że nie pozwoli mi to zrezygnować z pracy i poświęcić się Prostym Sprawom w pełnym wymiarze godzin. Obecnie zdarzają się dwu tygodniowe albo miesięczne przerwy między odcinkami. To dlatego, że czasami praca wyciska ze mnie ostatnie soki a wtedy jedyne co potrafię to leżeć w pozycji bocznej ustalonej! Więc 1 PEWNY odcinek tygodniowo w tym układzie, będzie dla mnie wymagającym zadaniem! A dla Was -mam nadzieję - czymś atrakcyjnym! Pamiętaj, że 1 pewny odcinek w tygodniu wcale nie oznacza, że nie może pojawić się ich więcej!
Przynajmniej 3 odcinki tygodniowo!
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 6 750 zł brakuje
3%
Jestem gotowy spędzać całe dnie na rysowanie dla Was nowych odcinków! No więc 3 pewne odcinki w tygodniu! Czyli 12 odcinków w miesiącu!
Animowane Proste Sprawy
  • 12 000 zł miesięcznie
  • 11 750 zł brakuje
2%
W tej kwocie, będę mógł zaangażować dodatkowego człowieka do współpracy przy popchnięciu Prostych Spraw w stronę animacji, która jest okrutnie czasochłonna ( scenariusz, rysunki, animacja, udźwiękowienie ). Tak więc zaczną pojawiać się animowane odcinki z bohaterami Prostych Spraw! Jak często? Jeszcze trudno mi to stwierdzić. Obstawiam 1 pewny odcinek na miesiąc. W tym układzie, mogę zagwarantować przynajmniej 2 pewne komiksy tygodniowo zamiast 3!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Proste Sprawy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Janik-Superson
Katarzyna Janik-Superson
10 zł
Radosław Tendera
Radosław Tendera
20 zł
Artur Wisniewski
Artur Wisniewski
5 zł
Anonimowy patron
5 zł
Wojciech Chorążewski
Wojciech Chorążewski
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.