Proste Sprawy

W Patronite od 29.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1038

Liczba Patronów: 837

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
425 miesięcznie
12 700 łącznie
Hej. Nazywam się Grzesiek Molas i w wolnych chwilach rysuję komiksy. Prowadzę fanpage PROSTE SPRAWY na facebooku gdzie publikuję swoje prace. Cel jest bardzo prosty: tworzyć dla ludzi możliwie jak najśmieszniejsze komiksy :)

O Autorze

Tak się złożyło, że od zawsze rysowałem śmieszne rysunki, a przynajmniej starałem się żeby takie były. Jak byłem mały, rysowałem po książkach taty. Kiedy przychodzili znajomi do rodziców, Ci wołali mnie i namawiali do narysowania czegoś śmiesznego. W szkole rysowałem po ławkach i zeszytach. Niejednokrotnie na patologicznym osiedlu gdzie mieszkałem, oszczędziłem sobie siniaków rysując oprawcom coś w zamian. Nigdy nie zapomnę jak kazano mi na masce samochodu na parkingu narysować gołą babę! Poszedłem do liceum plastycznego w Zamościu. Potem na ASP do Krakowa. Nie rozwinąłem tam komiksowego rysunku, ale podszlifowałem anatomię i wiem, że człowiek ma 12 par żeber. A fakt, że Myszka Miki ma 4 palce, zaczął uwierać mi jak nigdy przedtem! Po studiach - chwilowy powrót do domu; potem ślub z Anią; wynajmowanie razem mieszkania; dwoje dzieci no i właśnie doprowadziłem Cię do punktu w którym jestem obecnie :) 

 

We wrześniu 2019 założyłem komiksowy fanpejdż na facebooku pod nazwą Proste Sprawy. Od tamtej pory w miarę regularnie publikuję nowe odcinki i muszę przyznać, że już całkiem dobrze zaprzyjaźniłem się z Ryśkiem i resztą bohaterów :)

Jeśli nadal to czytasz, to może opowiem co nieco więcej o sobie. Pochodzę z Zamościa. Wychowałem się w bloku - zupełnie podobnym jak ten Ryśka. Obecne mieszkam w Zwierzyńcu wraz z żoną Anią i synkami, Jasiem i Kazikiem. Wszyscy siedzimy sobie na głowach i jest jeden wielki kocioł! Pracuję zdalnie jako grafik freelancer. Poluję na zlecenia - raz jest dobrze raz tragicznie :)

Dodam jeszcze tylko, że mam ciągotki do animowania. Dlatego - jeśli los da - będę chciał stworzyć animowane przygody bohaterów z Prostych Spraw!

Zapraszam Cię do patronowania! Może bonusiki jakie przygotowałem będą dla Ciebie wystarczająco atrakcyjne. A jeśli nie, to po prostu zapraszam to śledzenia dalszych odcinków ;) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Radosław Tendera
Radosław Tendera
Próg: 20 zł
Artur Wisniewski
Artur Wisniewski
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Wojciech Chorążewski
Wojciech Chorążewski
Próg: 100 zł
Katarzyna Janik-Superson
Katarzyna Janik-Superson
Próg: 10 zł