1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

14 zł miesięcznie


Dziękuję za Twoje wsparcie.


W zamian proponuję Ci możliwość zajrzenia za kulisy Psychowiedzy w postaci dostępu do newslettera Trzeci Dzień Miesiąca (nagroda z poprzedniego progu).


Chcę też umożliwić Ci trzymanie ręki na pulsie udostępniając podgląd listy planów, z której dowiesz się jakie mam pomysły na kolejne nagrania i wpisy oraz dowiesz się, jaki jest stopień ich realizacji.


I jeszcze jedno. O ile w przypadku bloga mam zwykle poukładane co i w jakiej kolejności chcę opisać, to w przypadku podcastu chciałbym bardziej wesprzeć się nie tylko na własnych pomysłach, ale również na głosach Patronek i Patronów Psychowiedzy. Tym samym zyskasz realny wpływ na pojawiające się w podcaście treści głosując w ankietach czy też zgłaszając pomysły.

35 zł miesięcznie


Dziękuję za Twoje wsparcie.


90% mojego doświadczenia nie pochodzi z książek czy warsztatów, ale od ludzi. Dlatego chcę zaprosić Cię do przedsięwzięcia Trzecia Środa Miesiąca - w skrócie TŚM. O co chodzi? Zasady są proste:


1. Ty (oraz oczywiście inne osoby, które wykupiły ten próg), zgłaszasz pytanie na najbliższy TŚM.


2. Ja zbieram pytania od wszystkich Patronek i Patronów z tego progu i na tydzień przed przygotowuję ich zestawienie (grupuję powtarzające się, doprecyzowuję jeśli są niejasne) i robię ankietę.


3. Pytania trafiają pod Wasze głosowanie. Następnie wybieram 10 pytań z największą liczbą głosów.


4. W Trzecią Środę Miesiąca o godz. 18:00 robię live, podczas którego odpowiadam na pytania. Live będzie nagrywany, zaś Ty i inne osoby, które wykupiły ten próg, będziecie mieć potem dostęp do nagrania.


Dostaniesz też oczywiście nagrody z poprzednich progów:


- dostęp do TDM,


- podgląd planów oraz wpływ na pojawiające się na podcaście treści,


- "przedpremierowy" dostęp do tekstów i nagrań, gdy tylko będą gotowe.

avatar

Nowy użytkownik

Psychowiedza

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.