Avatar użytkownika

Psychowiedza

17
patronów
331 
miesięcznie
9 738 
łącznie
17
patronów
331 zł 9 738 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
4 zł miesięcznie

logo


Dziękuję za Twoje wsparcie.


Cieszę się, że znajdujesz w Psychowiedzy wartość, którą chcesz wspierać!
Obrazek progu
9 zł miesięcznie


Dziękuję za Twoje wsparcie.


W zamian chcę dać Ci możliwość zajrzenia za kulisy Psychowiedzy w postaci dostępu do newslettera Trzeci Dzień Miesiąca (zgadnij kiedy będzie się pojawiać 😉), w którym:


👉 dam znać nad czym aktualnie pracuję (artykuły, teksty na bloga, odcinki podcastu)


👉 podzielę się różnymi inspiracjami i wartościowymi rzeczami, na które trafiłem - książkami, które warto (bądź nie) przeczytać, serialami, ciekawostkami z konferencji i szkoleń itp.


👉 ...oraz skomentuję czasem bieżące sprawy z życia, kraju i świata


TDM dostaniesz raz w miesiącu, więc bez obaw - nie zasypię Cię spamem 🙂

Obrazek progu
14 zł miesięcznie


Dziękuję za Twoje wsparcie.


W zamian proponuję Ci możliwość zajrzenia za kulisy Psychowiedzy w postaci dostępu do newslettera Trzeci Dzień Miesiąca (nagroda z poprzedniego progu).


Chcę też umożliwić Ci trzymanie ręki na pulsie udostępniając podgląd listy planów, z której dowiesz się jakie mam pomysły na kolejne nagrania i wpisy oraz dowiesz się, jaki jest stopień ich realizacji.


I jeszcze jedno. O ile w przypadku bloga mam zwykle poukładane co i w jakiej kolejności chcę opisać, to w przypadku podcastu chciałbym bardziej wesprzeć się nie tylko na własnych pomysłach, ale również na głosach Patronek i Patronów Psychowiedzy. Tym samym zyskasz realny wpływ na pojawiające się w podcaście treści głosując w ankietach czy też zgłaszając pomysły.

Obrazek progu
21 zł miesięcznie


Dziękuję za Twoje wsparcie.


Dzięki mojej żonie (i z pomocą Medikinetu 😁) nauczyłem się przygotowywać treści z wyprzedzeniem. Za Twoje wsparcie odwdzięczę się udostępniając nagrania i teksty kolejnych wpisów gdy tylko będą gotowe, niezależnie od tego kiedy planuję je opublikować. W przypadku bloga to zwykle 1-3 tygodnie wcześniej. Jeśli zaś chodzi o podcast, to planuję nagrywać po kilka odcinków (a najlepiej cały sezon) naraz. W świat pójdą w cotygodniowych odstępach. Dla Ciebie - gdy tylko będą gotowe 😎


Dostaniesz też nagrody z poprzednich progów - dostęp do TDM, podgląd planów, wpływ na pojawiające się na podcaście treści.

Obrazek progu
35 zł miesięcznie
Wybierz 35 zł
95 dostępnych miejsc


Dziękuję za Twoje wsparcie.


90% mojego doświadczenia nie pochodzi z książek czy warsztatów, ale od ludzi. Dlatego chcę zaprosić Cię do przedsięwzięcia Trzecia Środa Miesiąca - w skrócie TŚM. O co chodzi? Zasady są proste:


1. Ty (oraz oczywiście inne osoby, które wykupiły ten próg), zgłaszasz pytanie na najbliższy TŚM.


2. Ja zbieram pytania od wszystkich Patronek i Patronów z tego progu i na tydzień przed przygotowuję ich zestawienie (grupuję powtarzające się, doprecyzowuję jeśli są niejasne) i robię ankietę.


3. Pytania trafiają pod Wasze głosowanie. Następnie wybieram 10 pytań z największą liczbą głosów.


4. W Trzecią Środę Miesiąca o godz. 18:00 robię live, podczas którego odpowiadam na pytania. Live będzie nagrywany, zaś Ty i inne osoby, które wykupiły ten próg, będziecie mieć potem dostęp do nagrania.


Dostaniesz też oczywiście nagrody z poprzednich progów:


- dostęp do TDM,


- podgląd planów oraz wpływ na pojawiające się na podcaście treści,


- "przedpremierowy" dostęp do tekstów i nagrań, gdy tylko będą gotowe.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Psychowiedza w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Całe moje dorosłe życie to praca z ludźmi. Uczę, szkolę, leczę emocjonalne blizny z przeszłości. Swym doświadczeniem dzielę się za pośrednictwem bloga "Psychowiedza" oraz podcastu "Ludzie tak mają". Ma być konkretnie, praktycznie i opierać się na naukowych dowodach.

Cześć! Nazywam się Przemek Mućko. Od kilkunastu lat zajmuję się zawodowo psychoterapią. Kiedyś pracowałem jako nauczyciel akademicki oraz terapeuta na szpitalnym oddziale. Teraz moje podstawowe zajęcie to własna praktyka terapeutyczna. Oprócz tego prowadzę szkolenia dla profesjonalistów oraz organizacji i zajmuję się popularyzowaniem wiedzy z zakresu psychologii (więcej o mnie możesz przeczytać pod tym linkiem).

O co mi chodzi?

Przede wszystkim o dwie rzeczy:

  • lubię ludzi i jestem ich ciekaw
  • lubię dzielić się wiedzą i pomagać ludziom w odkrywaniu siebie

To drugie podobno nieźle mi wychodzi ;)

Kocham pracę z ludźmi, ale sam gabinet to dla mnie za mało. Tym bardziej, że zgłasza się do mnie dużo więcej osób, niż jestem w stanie przyjąć. A drugi powód tkwi we mnie. Zawsze mnie nosiło i całe moje zawodowe życie to zajmowanie się przynajmniej dwiema rzeczami naraz. Kiedyś myślałem, że to tylko temperament. Aż w początkach 2022 roku zdiagnozowano u mnie ADHD i nagle stało się jasne skąd ten ciągły motorek w tyłku.

Tworzenie bloga i praca nad podcastem pozwalają mi wyżyć się twórczo i jednocześnie dają odskocznię od ciągłego siedzenia w terapeutycznym fotelu. Ponadto jestem głęboko przekonany, że czasem niewielkie ziarenko wiedzy podane w odpowiedniej formie i dobrym momencie może przekuć się na ogromną zmianę w czyimś życiu. Czy to działa? Dostaję feedback, że to trafia do ludzi i pomaga im lepiej się dogadać z samymi sobą.

Skąd moja obecność na Patronite?

Tworzę, bo lubię. Bo pozwala mi się to wyżyć i złapać wiatr w żagle. Bo pisanie tekstów, rozmowy z ludźmi czy nagrania pomagają mi uporządkować myśli i usystematyzować wiedzę. Niezależnie od tego, czy uzyskam jakiekolwiek wsparcie, i tak będę robić to nadal.

Po co więc moja obecność tutaj? Prosta odpowiedź brzmi: żeby kupić sobie więcej czasu na tworzenie. Móc kierować się pasją zamiast ograniczeniami budżetu. Rozwijać skrzydła zamiast znosić frustrację. A jednocześnie przez dzielenie się wiedzą zwiększyć swój wkład w pulę ogólnego dobra i rozwoju ludzi. Żeby pokoleniu mojego syna żyło się lepiej, niż mnie i moim rówieśnikom. To taka moja praca u podstaw we współczesnej odsłonie. Prus byłby dumny.

Oto jestem.

Cele Autora

"Talk to me like a pro..."
  • 1 640 zł miesięcznie
  • 1 309 zł brakuje
20%
Tu już się zaczyna konkret. Taka miesięczna kwota, oprócz pokrycia kosztów hostingu i narzędzi, pozwoli mi również na opłacenie profesjonalnej obsługi nagrań (wsparcie redaktorskie, edycja dźwięku etc.). A ja w tym czasie zamiast słuchać samego siebie (czego nie znoszę) oraz wyliczać co do sekundy optymalną długość odcinka (wiem, to chore...) będę mógł skupić się na tworzeniu.
Sky is the limit
  • 5 640 zł miesięcznie
  • 5 309 zł brakuje
5%
Zuza Piechowicz (która pomaga mi ogarnąć mój podcast) zapytała mnie na początku naszej współpracy ile chciałbym zarabiać na podcaście. Zgodnie z prawdą odpowiedziałem jej wtedy, że nie planuję zrobić sobie z tego źródła kasy, natomiast super byłoby gdybym nie musiał liczyć i wybierać między tym, co kocham, a tym, co przyniesie pieniądze.

Skąd powyższa kwota? To suma opłat z poprzednich celów plus około 4000 złotych miesięcznie. Tyle jestem w stanie zarobić w tydzień jako psychoterapeuta w gabinecie (oczywiście można więcej, ale powyżej dwudziestu godzin pracy z klientami_kami jest już po prostu mało higienicznie, a nie chcę się wypalić ani przeładować emocjami od ludzi, by potem zawalać jako mąż i ojciec). Te cztery tysie kupią mi w każdym miesiącu dodatkowy tydzień wyłącznie na tworzenie.

A jeśli wsparcie będzie większe? Kupicie mi w ten sposób więcej czasu na tworzenie. Pomysłów mam aż nadto ;)
Gdzieś to wszystko musi śmigać
  • 180 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Przy takiej miesięcznej kwocie wsparcia "internety" opłacają się z Waszego wsparcia. Na co ta kasa? Tyle miesięcznie kosztują mnie trzy rzeczy:
* hosting bloga
* hosting podcastu
* wtyczka do pozycjonowania
Hosting mamy, dorzućmy narzędzia
  • 310 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
W tej kwocie miesięcznego wsparcia opłacę nie tylko hosting i wtyczki, ale też zaszaleję i opłacę subskrybcję czterech narzędzi, które bardzo ułatwiają mi życie. Dwa są na ogarnięcie chaosu:
* ClickUp - menedżer zadań, który pozwala mi planować co/gdzie/kiedy zrobić
* Supernotes - to z kolei jest na kreatywny chaos w głowie i porządkowanie pomysłów

...oraz dwa na estetyczne wyżycie się:
* Headliner - za pomocą którego z pliku dźwiękowego robię video z audiogramem, które potem trafia na YouTube
* Akvis Sketch - tym z kolei przerabiam zdjęcia, które potem trafiają na bloga

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Psychowiedza już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agata Ziobrowska
Agata Ziobrowska
35 zł
Michal Fabrycy
Michal Fabrycy
14 zł
Izabela Pawlak
Izabela Pawlak
21 zł
Anna Kaczyńska
Anna Kaczyńska
21 zł
Natalia Sobczak
Natalia Sobczak
4 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.