Psychowiedza

W Patronite od 08.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2524

Liczba Patronów: 1961

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
22 miesięcznie
2 997 łącznie
"Psychowiedza" to blog, na którym znajdziesz wiedzę oraz praktyczne wskazówki dotyczące działania ludzkiej psychiki, relacji czy komunikacji. Tworzę go pro bono. Treści oparte są na naukowej wiedzy z zakresu neuronauki oraz tzw. III fali TPB - terapii schematu, mindfulness i ACT.

O Autorze

Cześć! Nazywam się Przemek Mućko i od kilkunastu lat zajmuję się zawodowo psychoterapią. Kiedyś pracowałem jako nauczyciel akademicki oraz terapeuta na szpitalnym oddziale. Teraz moje podstawowe zajęcie to własna praktyka terapeutyczna. Oprócz tego prowadzę szkolenia dla profesjonalistów oraz organizacji i zajmuję się popularyzowaniem wiedzy z zakresu psychologii (więcej o mnie możesz przeczytać pod tym linkiem).

O co mi chodzi?

Gabinet psychoterapeutyczny stał się dla mnie za ciasny. Pierwszy powód jest taki, że zgłasza się do mnie dużo więcej osób, niż jestem w stanie przyjąć. A drugi to mój temperament. Zawsze mnie nosiło i całe moje dorosłe życie zawodowe to zajmowanie się przynajmniej dwiema rzeczami naraz. Kocham pracę z ludźmi, ale sam gabinet to dla mnie za mało. Dlatego zdecydowałem się zainwestować więcej czasu i energii w rozwój Psychowiedzy. To mój sposób na dotarcie do grona szerszego, niż umożliwia mi gabinet.

Ucząc się, pracując i szkoląc (się oraz innych) nauczyłem się całkiem sporo. I, jeśli wierzyć ludziom, od których dostaję informacje zwrotne, dzielenie się wiedzą idzie mi nieźle. Chcę, żeby moje doświadczenie mogło służyć jak najszerszemu gronu osób. Jestem głęboko przekonany, że czasem niewielkie ziarenko wiedzy podane w odpowiedniej formie i dobrym momencie może przekuć się na ogromną zmianę w czyimś życiu.

Skąd moja obecność na Patronite?

Przede wszystkim po to, żeby złapać wiatr w żagle. Chcę rozwinąć skrzydła i móc śmielej realizować pomysły związane z rozwojem bloga. Uzyskane tutaj wsparcie pozwoli mi swobodniej inwestować czas i energię w moją pasję jaką jest popularyzowanie wiedzy i dawanie ludziom klucza do zrozumienia siebie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Rodzik
Marcin Rodzik
Próg: 4 zł
Natalia Sobczak
Natalia Sobczak
Próg: 4 zł
Anna Krupa
Anna Krupa
Próg: 147 zł
Anonimowy patron
Próg: 14 zł
Alicja Mistarz
Alicja Mistarz
Próg: 91 zł
Ewa Szymkiewicz
Ewa Szymkiewicz
Próg: 4 zł