1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

30 zł miesięcznie

Dziękuję. Szanuję. Pozdrawiam.

Ja oddaję ogromną część mojego serducha do tworzenia treści na Psy Dają Głos. Twoje wsparcie jest dla mnie nobilitacją. Szanuję każdego czytelnika i każdego odbiorcę. Jest jednak grono najwierniejszych fanów, do którego właśnie przystępujesz.

Oczywiście, że uzyskujesz wszystkie profity przewidziane dla Patronów z niższych progów (10, 20). Aby jednak Cię docenić otrzymasz absolutnie wypasiony gadżet potwierdzający, że jest Patronem Psy Dają Głos - może to będzie np. kolekcjonersko umieszczona na pięknej desce naszywka PDG z imiennym podziękowaniem, a może coś równie odjechanego? Na pewno będziesz czuł się wyjątkowo.

I jeszcze jedno. Gdy ukaże się książka i płyta będziesz mógł nabyć egzemplarz z odręczną dedykacją. Tu nie będzie odstępstw. Takie dedykacje otrzymają WYŁĄCZNIE Patroni z tego właśnie progu.

Aby uzyskać profity wynikające z tego progu konieczny będzie kontakt na maila: psydajaglos@.wp.pl

avatar

Nowy użytkownik

Psy Dają Głos

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.