Psy Dają Głos

W Patronite od 13.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 448

Liczba Patronów: 358

Zostań Patronem
Kup na prezent
55 patronów
1 340 miesięcznie
50 390 łącznie

Bieżąca działalność

3 000 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

1 660 zł

brakuje

Rosnąca popularność Psy Dają Głos oraz zasięgi, które w ostatnim okresie wystrzeliły w okolice 10 milionów odbiorców miesięcznie nakazują podnosić poziom oferowanych treści oraz dostarczać nowe.

Aby poszerzać przekaz w planach jest organizowanie profesjonalnych transmisji na żywo, podcasty, stworzenie profesjonalnego bloga na bezpiecznym serwerze niezależnym od algorytmów potęg cukierkowych.

To może rodzić konieczność nawiązywania współpracy z innymi osobami, które za pudełko czekoladek raczej nie poświęcą swojego czasu.

Płyta muzyczna "Policyjne Katharsis"

10 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

8 660 zł

brakuje

Od lat uzurpuję sobie prawo do wkraczania na zakazany grunt RAPU. Policyjny RAP? Absurd? Ależ skąd. To gatunek, który pozwala przekazać dużo treści i liczy się w nim prawda. 15 lat służby w Policji w tym wiele przepracowanych na ulicy daje mi poczucie, że wiem o tej ulicy niejednokrotnie więcej niż wielu "ulicznych" raperów. Skoro może rapować ksiądz, inspektor sanitarny, żołnierze to jest i miejsce dla rapującego Policjanta.

Na koszt przedsięwzięcia składają się wynajem studia nagraniowego, zakup bitów, produkcja promocyjnego video, tłoczenie płyt.

To będzie kolejny bastion, którego do tej pory nikt nie zdobył. Pierwsza w historii płyta z policyjnym rapem.

Wydanie książki "Dumny z bycia Psem"

10 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

8 660 zł

brakuje

Historie, które nagromadziły się przez 15 lat służby odkładają się na półki mojej świadomości. Jest ich sporo. Naprawdę sporo. W narcystycznym przekonaniu wierzę w to, że znajdą się chętni, aby wejść do świata prawdziwego Policjanta. To będzie emocjonalna jazda bez trzymanki. Emocje rozhuśtane do ekstremów. Od śmiechu do łez. Od radości do strachu. Bo tak właśnie wygląda codzienność Policjanta. Obrazek malowany przez media często jest lukrowany albo doprawiony zbyt dużą ilością dziegciu. Więc może po prostu przeczytajcie, jak to jest widziane oczami kogoś, kto tego doświadczył.

Książkę planuję wydać własnym sumptem na zasadach selfpublishingu. Ramy i ograniczenia jakimi poddany jest Policjant są już dla mnie wystarczające. Nie chcę sobie dorzucać kolejnych w postaci wymogów jakiegoś Wydawnictwa. Kwota 10 000 zł to przybliżony koszt wydania 1000 egzemplarzy książki.

Moim marzeniem jest, aby premiera odbyła się jeszcze w 2021 roku.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam Mielczarski
Adam Mielczarski
Próg: 10 zł
Marcin Michniewicz
Marcin Michniewicz
Próg: 10 zł
Kamil Indyka
Kamil Indyka
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Rafał Bożek
Rafał Bożek
Próg: 30 zł