Avatar użytkownika

Psy Dają Głos

34
patronów
690 
miesięcznie
59 550 
łącznie
34
patronów
690 zł 59 550 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jeszcze nigdy za tak niewiele człowiek nie otrzymał tak wiele - jakby powiedział poeta:)

To idealny sposób, aby wyrazić swoje poparcie i chęć zgłębiania propolicyjnego świata.

Jako Patron decydujący się na wspieranie mnie taką właśnie cegiełką otrzymasz dostęp do ekskluzywnej prywatnej grupy na FB!
🔵Będziemy tam w spokojniejszej atmosferze i przyjaznym gronie rozmawiać o Psiarskich tematach.
🔵 To właśnie na tej grupie będziesz miał dostęp do lajwów oraz materiałów, których ja nigdy nie udostępnię szerokiej publiczności.

Dla stałych i wytrwałych Patronów pojawią się również upominki i niespodzianki!

W celu dołączenia do grupy konieczny będzie kontakt mailowy: psydajaglos@wp.pl
20 zł miesięcznie
Sprawa robi się poważna. Ty naprawdę lubisz moją twórczość. Jestem z tego powodu bardzo zaszczycony i jednocześnie to wielka odpowiedzialność, że zamiast pojechać do fastfoodu wolisz te pieniądze zainwestować w nakarmienie swojej ciekawości Psiarskiego punktu widzenia.

Oprócz wszystkich korzyści jakie otrzymuje Patron z progu 10 zł Ty będziesz miał możliwość zapisać się na kartach historii. Jeśli sobie tego zażyczysz Twoje imię, nazwisko, nick (cokolwiek zechcesz) znajdzie się w podziękowaniach umieszczonych zarówno w planowanej książce jak i na płycie.

Aby korzystać z tych profitów konieczny będzie kontakt na maila: psydajaglos@wp.pl
30 zł miesięcznie
Dziękuję. Szanuję. Pozdrawiam.

Ja oddaję ogromną część mojego serducha do tworzenia treści na Psy Dają Głos. Twoje wsparcie jest dla mnie nobilitacją. Szanuję każdego czytelnika i każdego odbiorcę. Jest jednak grono najwierniejszych fanów, do którego właśnie przystępujesz.

Oczywiście, że uzyskujesz wszystkie profity przewidziane dla Patronów z niższych progów (10, 20). Aby jednak Cię docenić otrzymasz absolutnie wypasiony gadżet potwierdzający, że jest Patronem Psy Dają Głos - może to będzie np. kolekcjonersko umieszczona na pięknej desce naszywka PDG z imiennym podziękowaniem, a może coś równie odjechanego? Na pewno będziesz czuł się wyjątkowo.

I jeszcze jedno. Gdy ukaże się książka i płyta będziesz mógł nabyć egzemplarz z odręczną dedykacją. Tu nie będzie odstępstw. Takie dedykacje otrzymają WYŁĄCZNIE Patroni z tego właśnie progu.

Aby uzyskać profity wynikające z tego progu konieczny będzie kontakt na maila: psydajaglos@.wp.pl
50 zł miesięcznie
No i pozamiatane.

Bierz co chcesz z poprzednich progów.

Książkę i płytę wyślę Ci gratis.

Mogę też zadedykować Tobie (albo wskazanej przez Ciebie osobie) jeden z materiałów albo oficjalnie podziękować wymieniając Twoje imię, nazwisko, nick (cokolwiek).

Aby skorzystać z tych profitów niezbędny będzie kontakt na maila: psydajaglos@wp.pl
100 zł miesięcznie
Witaj Partnerze/Partnerko...

🤫

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Psy Dają Głos w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Miejsce dla osób, które rozumieją, że zawsze i wszędzie Policja potrzebna będzie.

17 maja 2006 roku życie napisało pierwsze wersy scenariusza o jakim nawet nie marzyłem. Tego dnia odebrałem Policyjną Blachę z numerem 811811.

Gdy wpiszesz w wyszukiwarkę te 6 cyfr otworzę się przed Tobą w pełnej krasie.

Tak rozpoczęła się przygoda mojego życia. Doświadczyłem rzeczy, o jakich nie śniło się filmowcom, byłem w miejscach, do których inni boją się zaglądać, byłem uczestnikiem zdarzeń, o jakich inni wolą nawet nie myśleć. Doświadczenia i przeżycia minionych lat muszą znaleźć swoje ujście. Odreagowanie emocji poprzez wódę i inne używki to nie dla mnie. Realizuję się poprzez tworzenie muzyki i pisanie rzeczy czasem poważnych, czasem troszkę mniej. Zawsze jednak przyświeca mi szczerość i przekazywanie tego, co mi w duszy aktualnie gra. To nie jest oficjalny głos Polskiej Policji. To mój prywatny i bardzo subiektywny obraz świata. 

Prawdziwość przekazu została doceniona, gdy w 2019 roku zostałem uznany Twórcą Roku na Influencer Live Poznań w kategorii publicystyka. 

Każda kolejna produkcja muzyczna osiąga bardzo dobre zasięgi. "Dumny z bycia Psem" to blisko 1 500 000 wyświetleń. A tych produkcji jest znacznie więcej. Wpisz na YouTube hasło: 811811

Jestem największym policyjnym blogerem ze społecznością 70 000 osób obserwujących FB i ponad 20 000 subskrypcji na YT. Instagram mnie jak na razie nie porwał, ale być może to się zmieni.

Niektórzy mówią, że mam parcie na szkło... Hmmm... Być może. Mam jednak jedno życie i zamierzam je smakować pełnymi garściami. Sernik w Dzień Dobry TVN jest pyszny. 

Kawa przed nagraniem w Polsacie też wymiata.

https://www.polsatnews.pl/wideo-program/skandalisci-piotr-chwastowski_6739543/

Przebijam beton i toruję drogę innym. Policyjny Rap. Policyjny Bloger. Te hasła dzisiaj już nikogo nie dziwią. Już nikt z tego powodu nie ma postępowań dyscyplinarnych. "Fabryka" zrozumiała, że nowe czasy wymuszają nowe formy przekazu i wsparcie, jakiego udzielają w czasie wolnym od służby policyjni pasjonaci jest nieocenione. Ja stawiałem stopy na dziewiczym gruncie. I było ciężko. Bardzo...

Wszystko, co robię, ogarniam w czasie wolnym od służby, poświęcając cenne chwile własnej rodziny i niestety też środki finansowe. Dochodzę do momentu, gdy bez wsparcia osób, którym podoba się moja działalność nie przeskoczę na kolejny poziom. 

Chcecie, aby Psy Dały Głos jeszcze donośniej?

Książka?

Płyta?

Podcasty?

Transmisje i czaty live?

Zapraszam! Zostań moim Patronem!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Psy Dają Głos w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Bieżąca działalność
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 310 zł brakuje
23%
Rosnąca popularność Psy Dają Głos oraz zasięgi, które w ostatnim okresie wystrzeliły w okolice 10 milionów odbiorców miesięcznie nakazują podnosić poziom oferowanych treści oraz dostarczać nowe.

Aby poszerzać przekaz w planach jest organizowanie profesjonalnych transmisji na żywo, podcasty, stworzenie profesjonalnego bloga na bezpiecznym serwerze niezależnym od algorytmów potęg cukierkowych.

To może rodzić konieczność nawiązywania współpracy z innymi osobami, które za pudełko czekoladek raczej nie poświęcą swojego czasu.
Płyta muzyczna "Policyjne Katharsis"
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 310 zł brakuje
6%
Od lat uzurpuję sobie prawo do wkraczania na zakazany grunt RAPU. Policyjny RAP? Absurd? Ależ skąd. To gatunek, który pozwala przekazać dużo treści i liczy się w nim prawda. 15 lat służby w Policji w tym wiele przepracowanych na ulicy daje mi poczucie, że wiem o tej ulicy niejednokrotnie więcej niż wielu "ulicznych" raperów. Skoro może rapować ksiądz, inspektor sanitarny, żołnierze to jest i miejsce dla rapującego Policjanta.

Na koszt przedsięwzięcia składają się wynajem studia nagraniowego, zakup bitów, produkcja promocyjnego video, tłoczenie płyt.

To będzie kolejny bastion, którego do tej pory nikt nie zdobył. Pierwsza w historii płyta z policyjnym rapem.
Wydanie książki "Dumny z bycia Psem"
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 310 zł brakuje
6%
Historie, które nagromadziły się przez 15 lat służby odkładają się na półki mojej świadomości. Jest ich sporo. Naprawdę sporo. W narcystycznym przekonaniu wierzę w to, że znajdą się chętni, aby wejść do świata prawdziwego Policjanta. To będzie emocjonalna jazda bez trzymanki. Emocje rozhuśtane do ekstremów. Od śmiechu do łez. Od radości do strachu. Bo tak właśnie wygląda codzienność Policjanta. Obrazek malowany przez media często jest lukrowany albo doprawiony zbyt dużą ilością dziegciu. Więc może po prostu przeczytajcie, jak to jest widziane oczami kogoś, kto tego doświadczył.

Książkę planuję wydać własnym sumptem na zasadach selfpublishingu. Ramy i ograniczenia jakimi poddany jest Policjant są już dla mnie wystarczające. Nie chcę sobie dorzucać kolejnych w postaci wymogów jakiegoś Wydawnictwa. Kwota 10 000 zł to przybliżony koszt wydania 1000 egzemplarzy książki.

Moim marzeniem jest, aby premiera odbyła się jeszcze w 2021 roku.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Psy Dają Głos już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adrian Nowak
Adrian Nowak
10 zł
CureAngel
CureAngel
50 zł
Mateusz Wiśniewski
Mateusz Wiśniewski
10 zł
Anna Krysiak
Anna Krysiak
20 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.