1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

Wspierając Radio Underground tą skromną sumą w ogromnym stopniu przyczyniasz się do jego dalszego rozwoju i doskonalenia twórczości. Możesz myśleć, że to tylko drobne i w rzeczywistości nie przekłada się to na ogromne wsparcie, ale jesteś w błędzie! Razem stanowimy siłę i jeśli jeszcze kilka osób zdecyduje się poświęcić tą symboliczną kwotę to w sumie może ona okazać się mocnym wsparciem!

Dlatego właśnie Ci dziękuję i doceniam Twój gest. Przy okazji nie omieszkam z Tobą porozmawiać , gdy tylko będzie ku temu sposobność!

Ten próg będzie stanowił próg wstępny dla osób, którym zależy na wspieraniu mojej twórczości, niemniej nie mogą pozwolić sobie na wyższe progi wsparcia. Swoje nagrody i przywileje znajdziesz poniżej.

Twoje imię lub nick pojawi się w oficjalnych podziękowaniach na stronie Radia Underground oraz w materiałach audycji "Punkowe Przedszkole" udostępnianych na kanale YouTube .*

*Wybierając ten i kolejne progi, automatycznie zgadzasz się na zamieszczenie Twojego imienia i nazwiska lub wybranego podczas rejestracji nicku w oficjalnych podziękowaniach oraz w moich filmach. Jeśli chcesz zrezygnować z tej opcji lub podać pseudonim, którym chcesz zastąpić swoje imię i nazwisko, wystarczy, że powiadomisz mnie o tym w wiadomości na Patronite.

10 zł miesięcznie

Dziękuję Ci serdecznie! Masz teraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, przeznaczonej tylko dla Patronów. Otrzymujesz również dostęp do zamkniętej grupy na serwerze Discord!

Co z kolei znajdziecie na tej grupie? Przedpremierowe informacje i dostęp do unikatowych materiałów, zza kulis ich tworzenia. Będziecie mieli okazję wziąć udział we wspólnych dyskusjach ze mną, na temat czy to nadchodzących projektów, czy jakikolwiek inny. Na grupie dzielę się bowiem treściami, które będą mniej lub więcej powiązane z moją twórczością. Odbywają się tam comiesięczne ekskluzywne konkursy i mają również miejsce wydarzenia na żywo.

Dodatkowo otrzymasz pierwszeństwo w piosenkach na życzenie podczas audycji "Punkowe Przedszkole"!

A jak Ci się podoba wizja spotkań z Patronami?

Powyższe grupy pozwolą mi w bardziej przystępny sposób organizować spotkania, np. w czasie koncertów!

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzedniego progu!

20 zł miesięcznie

Słuchacze oraz zespoły niejednokrotnie proszą mnie o ocenę ich twórczości.

Możesz liczyć na to, że poświęcę swoją uwagę Twojej twórczości i Twojemu zapytaniu w stu procentach. Nie omieszkam podzielić się wskazówkami i radami aby ułatwić Ci jej doskonalenie, czy też zwyczajnie wyrażę swoją osobistą opinię, jeśli tego sobie zażyczysz. Twój projekt lub zespół zostanie wyróżniony na naszej stronie radiowej www.radiounderground.org a mp3 dodane do playlisty autopilota. Dodatkowo przedstawię Cię na mojej autorskiej audycji "Punkowe Przedszkole" oraz udostępnię post na radiowym Facebooku.

Ponad to w każdym miesiącu masz szansę na zdobycie nagrody w postaci albumu muzycznego (CD, LP lub cyfrowego w wersji na Bandcamp).

Jestem znany z organizowania mnóstwa konkursów, zwłaszcza przy okazji premier undergroundowych albumów. Każdego miesiąca wybiorę jednego z Patronów tego lub wyższych progów, który otrzyma wyjątkową, wybraną przeze mnie płytę. Z każdym kolejnym miesiącem będzie to zupełnie inny tytuł.

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!

50 zł miesięcznie

Dostaniesz od nas radiową przypinkę oraz napiszę specjalnie dla Ciebie nietuzinkowy list, z moim podpisem i dedykacją, wedle życzenia! Ponadto, w samym liście, odpowiem na Twoje pytania, jeśli jakieś wpadną Ci do głowy.

- Co miesiąc, spośród Patronów z tego oraz wyższych progów, jedną szczęśliwą osobę nagrodzę wyjątkowym upominkiem. Każdego miesiąca będzie to zupełnie inny pomysł: niekiedy zupełnie nowa perełka, innym razem prawdziwy "klasyk." Nagrody mogą być w formie książki, drobnego upominku albo albumu muzycznego (CD, LP lub cyfrowego w wersji na Bandcamp).

Czasami mam dylematy związane z wyborem grafiki do kolejnej audycji lub tematu, w takich sytuacjach będę konsultował to z Wami.

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!

200 zł miesięcznie

To prawdziwy zaszczyt. Żyć ze świadomością, że ktoś jest w stanie być tak niewyobrażalnie hojny, chcąc wspierać projekt taką kwotą. Taki gest niewątpliwie dodaje sił i wiary w to co się robi, motywuje każdego dnia do działania i zarywania nocy siedząc nad audycją do późna.

Nie wydaje mi się by istniał słowny lub materialny sposób by wyrazić wdzięczność, jaką czuję na samą myśl, że możesz zdecydować się właśnie na ten próg. Niemniej podejmę się tego wyzwania.

Otrzymasz ode mnie wyjątkowy upominek.

W skrzynce Patronów tego progu wyląduje paczka z przygotowanym ode mnie prezentem, w którym znajdą oni coś, co na dobre przypominać będzie o ogromnej wdzięczności, jaką czuję wiedząc, że postanowili mnie wesprzeć.

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!

500 zł miesięcznie

Nie wiem co powiedzieć. Bo jeśli znajdzie się ktoś, kto zdecyduje się wesprzeć mnie tak ogromną kwotą, to jedyne co mogę zrobić, to z każdym dniem starać się robić rzeczy nie tylko lepsze, ale i jeszcze bardziej wyjątkowe. Z głębi serducha, dziękuję.

Otrzymujesz dostęp do każdego z gadżetów radiowych. Specjalnie dla Ciebie i Twojej bliskiej Ci osoby możesz wybrać dowolny z dostępnych u nas wzorów koszulki lub bluzy a my dostarczymy zamówienie bezpośrednio na Twój adres.

UWAGA: Nawet jeśli czegoś nie mamy już na stanie, masz pewność otrzymania swojej nagrody.

Dodatkowo możesz podsuwać pomysły na audycje oraz utwory, którymi rozpoczniemy nadawanie "Punkowego Przedszkola".

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!

avatar

Nowy użytkownik

Punkowe Radio Underground

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.