Avatar użytkownika

Punkowe Radio Underground

13
patronów
340 
miesięcznie
5 615 
łącznie
13
patronów
340 zł 5 615 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wspierając Radio Underground tą skromną sumą w ogromnym stopniu przyczyniasz się do jego dalszego rozwoju i doskonalenia twórczości. Możesz myśleć, że to tylko drobne i w rzeczywistości nie przekłada się to na ogromne wsparcie, ale jesteś w błędzie! Razem stanowimy siłę i jeśli jeszcze kilka osób zdecyduje się poświęcić tą symboliczną kwotę to w sumie może ona okazać się mocnym wsparciem!

Dlatego właśnie Ci dziękuję i doceniam Twój gest. Przy okazji nie omieszkam z Tobą porozmawiać , gdy tylko będzie ku temu sposobność!

Ten próg będzie stanowił próg wstępny dla osób, którym zależy na wspieraniu mojej twórczości, niemniej nie mogą pozwolić sobie na wyższe progi wsparcia. Swoje nagrody i przywileje znajdziesz poniżej.

Twoje imię lub nick pojawi się w oficjalnych podziękowaniach na stronie Radia Underground oraz w materiałach audycji "Punkowe Przedszkole" udostępnianych na kanale YouTube .*

*Wybierając ten i kolejne progi, automatycznie zgadzasz się na zamieszczenie Twojego imienia i nazwiska lub wybranego podczas rejestracji nicku w oficjalnych podziękowaniach oraz w moich filmach. Jeśli chcesz zrezygnować z tej opcji lub podać pseudonim, którym chcesz zastąpić swoje imię i nazwisko, wystarczy, że powiadomisz mnie o tym w wiadomości na Patronite.
10 zł miesięcznie
Dziękuję Ci serdecznie! Masz teraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, przeznaczonej tylko dla Patronów. Otrzymujesz również dostęp do zamkniętej grupy na serwerze Discord!

Co z kolei znajdziecie na tej grupie? Przedpremierowe informacje i dostęp do unikatowych materiałów, zza kulis ich tworzenia. Będziecie mieli okazję wziąć udział we wspólnych dyskusjach ze mną, na temat czy to nadchodzących projektów, czy jakikolwiek inny. Na grupie dzielę się bowiem treściami, które będą mniej lub więcej powiązane z moją twórczością. Odbywają się tam comiesięczne ekskluzywne konkursy i mają również miejsce wydarzenia na żywo.

Dodatkowo otrzymasz pierwszeństwo w piosenkach na życzenie podczas audycji "Punkowe Przedszkole"!

A jak Ci się podoba wizja spotkań z Patronami?

Powyższe grupy pozwolą mi w bardziej przystępny sposób organizować spotkania, np. w czasie koncertów!

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzedniego progu!
20 zł miesięcznie
Słuchacze oraz zespoły niejednokrotnie proszą mnie o ocenę ich twórczości.

Możesz liczyć na to, że poświęcę swoją uwagę Twojej twórczości i Twojemu zapytaniu w stu procentach. Nie omieszkam podzielić się wskazówkami i radami aby ułatwić Ci jej doskonalenie, czy też zwyczajnie wyrażę swoją osobistą opinię, jeśli tego sobie zażyczysz. Twój projekt lub zespół zostanie wyróżniony na naszej stronie radiowej www.radiounderground.org a mp3 dodane do playlisty autopilota. Dodatkowo przedstawię Cię na mojej autorskiej audycji "Punkowe Przedszkole" oraz udostępnię post na radiowym Facebooku.

Ponad to w każdym miesiącu masz szansę na zdobycie nagrody w postaci albumu muzycznego (CD, LP lub cyfrowego w wersji na Bandcamp).

Jestem znany z organizowania mnóstwa konkursów, zwłaszcza przy okazji premier undergroundowych albumów. Każdego miesiąca wybiorę jednego z Patronów tego lub wyższych progów, który otrzyma wyjątkową, wybraną przeze mnie płytę. Z każdym kolejnym miesiącem będzie to zupełnie inny tytuł.

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!
50 zł miesięcznie
Dostaniesz od nas radiową przypinkę oraz napiszę specjalnie dla Ciebie nietuzinkowy list, z moim podpisem i dedykacją, wedle życzenia! Ponadto, w samym liście, odpowiem na Twoje pytania, jeśli jakieś wpadną Ci do głowy.

- Co miesiąc, spośród Patronów z tego oraz wyższych progów, jedną szczęśliwą osobę nagrodzę wyjątkowym upominkiem. Każdego miesiąca będzie to zupełnie inny pomysł: niekiedy zupełnie nowa perełka, innym razem prawdziwy "klasyk." Nagrody mogą być w formie książki, drobnego upominku albo albumu muzycznego (CD, LP lub cyfrowego w wersji na Bandcamp).

Czasami mam dylematy związane z wyborem grafiki do kolejnej audycji lub tematu, w takich sytuacjach będę konsultował to z Wami.

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!
100 zł miesięcznie
Wiem, że wdzięczności jaką czuję, gdy ktoś jest chętny mnie wesprzeć, nie da się przelać na cokolwiek materialnego, niemniej spróbuję.

Co miesiąc, spośród Patronów z tego oraz wyższych progów, wybiorę jedną szczęśliwą osobę, którą zaproszę do udziału w audycji "Punkowe Przedszkole", gdzie podejmiemy wspólnie wybrany temat. Osoba ta będzie mogła również zadecydować jakie utwory muzyczne zostaną zaprezentowanie w tym czasie na antenie.

Dodatkowo za każdym razem, kiedy ruszymy z serią nowych gadżetów, koszulek czy radiowych bluz, Wy dostajecie je od nas całkowicie za darmo!

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!
200 zł miesięcznie
To prawdziwy zaszczyt. Żyć ze świadomością, że ktoś jest w stanie być tak niewyobrażalnie hojny, chcąc wspierać projekt taką kwotą. Taki gest niewątpliwie dodaje sił i wiary w to co się robi, motywuje każdego dnia do działania i zarywania nocy siedząc nad audycją do późna.

Nie wydaje mi się by istniał słowny lub materialny sposób by wyrazić wdzięczność, jaką czuję na samą myśl, że możesz zdecydować się właśnie na ten próg. Niemniej podejmę się tego wyzwania.

Otrzymasz ode mnie wyjątkowy upominek.

W skrzynce Patronów tego progu wyląduje paczka z przygotowanym ode mnie prezentem, w którym znajdą oni coś, co na dobre przypominać będzie o ogromnej wdzięczności, jaką czuję wiedząc, że postanowili mnie wesprzeć.

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!
500 zł miesięcznie
Nie wiem co powiedzieć. Bo jeśli znajdzie się ktoś, kto zdecyduje się wesprzeć mnie tak ogromną kwotą, to jedyne co mogę zrobić, to z każdym dniem starać się robić rzeczy nie tylko lepsze, ale i jeszcze bardziej wyjątkowe. Z głębi serducha, dziękuję.

Otrzymujesz dostęp do każdego z gadżetów radiowych. Specjalnie dla Ciebie i Twojej bliskiej Ci osoby możesz wybrać dowolny z dostępnych u nas wzorów koszulki lub bluzy a my dostarczymy zamówienie bezpośrednio na Twój adres.

UWAGA: Nawet jeśli czegoś nie mamy już na stanie, masz pewność otrzymania swojej nagrody.

Dodatkowo możesz podsuwać pomysły na audycje oraz utwory, którymi rozpoczniemy nadawanie "Punkowego Przedszkola".

Zdobywasz również wszystkie nagrody i przywileje z poprzednich progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Punkowe Radio Underground w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wspólnie tworzymy radio tak inne niż wszystkie! Tutaj bez reklam, usłyszysz niezależną, niezrzeszoną muzykę, archiwalne nagrania oraz zaprzyjaźnione z nami zespoły! Do tego wyjątkowe audycje, aktualne informacje o koncertach, płytach, zinach I ciekawostkach ze sceny. Punkowy głos w Twoim domu!

Mogę być kojarzony przez Was z działalności w takich kapelach jak Defraudacja, TU-154, W.K.G., czy też Uliczny Opryszek. Ale większość pewnie kojarzy mój głos z audycji "Punkowe Przedszkole", którą to niezmiennie prowadzę od 2010 roku w każdą niedzielę od 18:00 do 21:00.

Projekt ten w 2013 roku przerodził się w niezależne Radio Underground, które obecnie zrzesza setki zespołów z różnych stron świata, patronuje płyty oraz wspiera medialnie wiele koncertów.


U nas znajdziecie szereg audycji, od muzyki folkowej, rockowej po pełen buntu punk rock, Oi, ska, oraz ciężkie brzmienie mrocznego metalu.

Mamy również audycje dotyczące świata komiksu "Ale Komiks!" oraz poetyckie - "Kwadrans poetycki".

Muzyka od dziecka jest moją nieodzowną pasją. Obecnie dzięki Wam jest szansa abyśmy się dalej rozwijali i prowadzili dodatkową aktywność na kanale YouTube. Do tego często przeprowadzamy atrakcyjne konkursy w których macie szansę zdobyć najnowsze albumy. 

Budżet z Patronite pozwoli mi poświęcić dodatkowy czas na pracę nad realizacją moich dalszych muzycznych projektów oraz pozwoli mi na sfinansowanie serwerów, powiększania ilości utworów granych na autopilocie oraz dalszego rozwoju.

Dzięki Waszym darowiznom i wsparciu będę mógł budować fundament do rozpoczęcia kolejnego etapu mojej samorealizacji – udokumentowaniu zespołów sceny niezależnej. Materiały zapisane na YouTube oraz przekazywane dalej pozwalają pewnym grupom nie tylko zaistnieć i dotrzeć do szerszego grona odbiorców, ale pozostają w naszym muzycznym archiwum i jednocześnie są zapisem w historii.


Jeśli we mnie wierzysz, pamiętaj, że każda złotówka przyczynia się do dalszego rozwoju tego co już robimy.

PUNKOWE RADIO UNDERGROUND

Tworzymy dla Was audycje z pasji do muzyki.

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Punkowe Radio Underground w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Cele Autora

Stworzyć profesjonalny w pełni niezależny kanał Underground
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 660 zł brakuje
6%

Pracowałem w różnych miejscach na świecie. Na chwilę obecną jestem informatykiem w zagranicznej firmie zajmującej się hostingiem wirtualnych serwerów oraz ich utrzymywaniem. Jest to bardzo odpowiedzialna a zarazem stresująca i niesamowicie czasochłonna praca. Pełna nadgodzin oraz obowiązkowych weekendów.

To niestety nie pozwala mi w pełni spełniać swoich pasji związanych z muzyką oraz dalszego rozwoju projektu Underground. Chciałbym całkowicie poświęcić się rozwojowi kanału, streamom oraz tworzeniu wyjątkowych treści, wychodzących poza sztampową i typową dla platformy jakość. Prowadzić codzienne audycje, przedstawiać mniej lub bardziej znane zespoły. W przyszłości chciałbym również organizować festiwal w którym taka muzyka oraz grupy miałyby okazję się pokazać.
Do tego jednak potrzebne są fundusze oraz czas. Obecnie dzięki Wam jest szansa abyśmy się dalej rozwijali i prowadzili dodatkową aktywność na kanale YouTube.

Budżet z Patronite pozwoli mi poświęcić dodatkowy czas na pracę nad realizacją moich dalszych muzycznych projektów oraz pozwoli mi na sfinansowanie serwerów, powiększania jakości, ilości utworów granych na autopilocie oraz dalszego rozwoju. Dzięki Waszym darowiznom i wsparciu będę mógł budować fundament do rozpoczęcia kolejnego etapu mojej samorealizacji – udokumentowaniu zespołów sceny niezależnej. Materiały zapisane na YouTube oraz przekazywane dalej pozwalają pewnym grupom nie tylko zaistnieć i dotrzeć do szerszego grona odbiorców, ale pozostają w naszym muzycznym archiwum i jednocześnie są zapisem w historii.

Jeśli we mnie wierzysz, pamiętaj, że każda złotówka przyczynia się do dalszego rozwoju tego co już robimy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Punkowe Radio Underground już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
czochraj
czochraj
50 zł
Mirek Kutnik
Mirek Kutnik
20 zł
Aleksandra Wojciechowska
Aleksandra Wojciechowska
20 zł
Anna Dojlido
Anna Dojlido
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.