Punkowe Radio Underground

W Patronite od 15.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1522

Liczba Patronów: 1454

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
140 miesięcznie
610 łącznie

Stworzyć profesjonalny w pełni niezależny kanał Underground

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 860 zł

brakuje

Pracowałem w różnych miejscach na świecie. Na chwilę obecną jestem informatykiem w zagranicznej firmie zajmującej się hostingiem wirtualnych serwerów oraz ich utrzymywaniem. Jest to bardzo odpowiedzialna a zarazem stresująca i niesamowicie czasochłonna praca. Pełna nadgodzin oraz obowiązkowych weekendów.

To niestety nie pozwala mi w pełni spełniać swoich pasji związanych z muzyką oraz dalszego rozwoju projektu Underground. Chciałbym całkowicie poświęcić się rozwojowi kanału, streamom oraz tworzeniu wyjątkowych treści, wychodzących poza sztampową i typową dla platformy jakość. Prowadzić codzienne audycje, przedstawiać mniej lub bardziej znane zespoły. W przyszłości chciałbym również organizować festiwal w którym taka muzyka oraz grupy miałyby okazję się pokazać.
Do tego jednak potrzebne są fundusze oraz czas. Obecnie dzięki Wam jest szansa abyśmy się dalej rozwijali i prowadzili dodatkową aktywność na kanale YouTube.

Budżet z Patronite pozwoli mi poświęcić dodatkowy czas na pracę nad realizacją moich dalszych muzycznych projektów oraz pozwoli mi na sfinansowanie serwerów, powiększania jakości, ilości utworów granych na autopilocie oraz dalszego rozwoju. Dzięki Waszym darowiznom i wsparciu będę mógł budować fundament do rozpoczęcia kolejnego etapu mojej samorealizacji – udokumentowaniu zespołów sceny niezależnej. Materiały zapisane na YouTube oraz przekazywane dalej pozwalają pewnym grupom nie tylko zaistnieć i dotrzeć do szerszego grona odbiorców, ale pozostają w naszym muzycznym archiwum i jednocześnie są zapisem w historii.

Jeśli we mnie wierzysz, pamiętaj, że każda złotówka przyczynia się do dalszego rozwoju tego co już robimy.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksandra Wojciechowska
Aleksandra Wojciechowska
Próg: 20 zł
Iva Dragonwolf
Iva Dragonwolf
Próg: 20 zł
Marcin Hadaś
Marcin Hadaś
Próg: 20 zł
Jacek Górecki
Jacek Górecki
Próg: 10 zł
Mirek Kutnik
Mirek Kutnik
Próg: 20 zł
Leszek Zujewski
Leszek Zujewski
Próg: 50 zł