1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

W ramach podziękowania za wkład finansowy w funkcjonowanie i rozwój radia utworzyliśmy specjalną grupę pod nazwą "Społeczność Radia Widzew".

Osoby wspierające nas regularnie kwotą 100 złotych miesięcznie otrzymają status VIP. Ich dane trafią na czoło piramidy sponsorów i będą wymieniani w każdym materiale, jaki będzie trafiać do odsłuchu na platformach Spotify, SoundCloud oraz YouTube.

Otrzymają także dostęp do przedpremierowych nagrań podcastów w sytuacji, gdy nie będą one publikowane w radiu na żywo, a także wcześniejszy dostęp do odsłuchu audycji, które miały już swoją premierę. Nie trzeba więc czekać na powtórkę oraz dodanie odsłuchu na platformę, by otrzymać dostęp do programu zaraz po jego obróbce.

W przyszłości uhonorujemy ich aktywność specjalnymi gadżetami-niespodziankami z logo naszej stacji.

avatar

Nowy użytkownik

RadioWidzew.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.