1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

23 zł miesięcznie

Bo po pierwsze dwadzieścia trzy.


(Drugi z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).

🟡 Powstaliśmy dwudziestego trzeciego dnia miesiąca. W poniedziałek. W pierwszy dzień tygodnia. (Przynajmniej wg niektórych narracji). Dlatego każdego miesiąca możesz przekazać nam swoje pierwsze dwadzieścia trzy złote. I to będzie dobre. Dzięki Tobie!

🟡 To oficjalna minimalna stawka za jedną godzinę pracy w Polsce. A każdą dodatkową godzinę słuchania przez Ciebie efektów pracy osób tworzących Radiospację dostajesz w nieustającej promocji. Dla wszystkich pierwszych i każdej pierwszej. Bo pierwszeństwo to i zaszczyt i odpowiedzialność.

🟡 Dwadzieścia trzy to właściwy numer startowy, ale mamy też wyższe progi. Nie za wysokie. Dopasowane do każdej osoby. Znajdź swój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.

69 zł miesięcznie

Bo Yin i Yang to idea Radiospacji.


(Trzeci z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).

🟡 Powstaliśmy dwudziestego trzeciego dnia trzeciego miesiąca roku. 23 x 3 to 69. Także 3 x 23 to 69. Z której strony nie spojrzeć, 69 to zawsze 69. Struktura pełna i wszystko umożliwiająca. Jak Yin i Yang. Jak idea Radiospacji. Jakby nie liczyć, to dobrze, że możemy liczyć na Wszechświat i na Ciebie!

🟡 Yin i Yang, tak doskonale podobne do 69, opisują całość. Dwie pierwotne, przeciwne, lecz uzupełniające się siły, które odnaleźć można w całym Wszechświecie. Magiczne 69 to liczba Radiospacji, która cała jest zbudowana na przeciwieństwach i różnicach, dzięki którym powstaje wszystko, co jest i jest najlepsze. Wszystko jest w ruchu, a jedyne co pewne i stałe, to zmiana. Dlatego zawsze możesz w Radiospacji dostać nieznane, niespodziewane i niezwykłe. I też wszystko inne. Bo nic co w Radiospacji nie wyklucza się wzajemnie. Wszystko co w Radiospacji nie może istnieć jedno bez drugiego. Wszystko co w Radiospacji można podzielić. A kiedy jedno maleje, to drugie rośnie. Wszystko w Radiospacji podtrzymuje się wzajemnie. Wszystko w Radiospacji może zmienić się we wszystko. A cząstki jednego już są w drugim. I odwrotnie.

🟡 Magiczny, metafizyczny, filozoficzny próg Ying i Yang to nasz najseksowniejszy próg wsparcia, ale mamy też inne progi. Nie za wysokie. Dopasowane do każdej osoby. Znajdź swój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.

119 zł miesięcznie

Bo optymizm to największa siła.


(Czwarty z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).


🟡 Powstaliśmy w roku pandemii C-19. Literą C Rzymianie oznaczali cyfrę sto. To plus dziewiętnaście daje 119. Świadectwo mocy pokonującej wszystkie przeciwności. Znak twórczej energii, która jest życiem i daje życie. Wybierając ten próg, dajesz życie jakiejś audycji w Radiospacji. A nie ma nic bardziej optymistycznego niż życie. Bądź szczepionką na muzyczne zło i rozprzestrzeniające się po świecie głupotę i bezmyślność.

🟡 23.03.2020 to był czas zamarłych ulic i zamykania się wszystkiego. I właśnie wtedy zaczęła nadawać Radiospacja. Na przekór czasom. I niektórym ludziom wbrew. Powstało prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce. Niepokorne. Wolnościowe. Autorskie. Autentyczne. Które zawsze będzie Cię zaskakiwać. Prezentować słowa, myśli i muzykę, której nie znasz, a będziesz chcieć poznać. Albo znasz, bo znasz się na tym, masz świetny gust i docenisz. Nadające Sobie a muzą to co Tobie i muzom się podoba najbardziej.

🟡 Sto dziewiętnaście to moc optymizmu od Ciebie dla nas i od nas dla Ciebie, ale mamy też inne progi. Nigdy za wysokie. Dopasowane do każdej osoby. Znajdź swój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.

323 zł miesięcznie

Bo dzielić się dobrem jest najlepiej.


(Piąty z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).

🟡 Powstaliśmy 2020.03.23. Dlatego co miesiąc możesz przekazywać nam tę końcówkę od daty. Niezwykłą, bezcenną końcówkę.

🟡 To jedyny taki próg, ponieważ wybierając go koniecznie zadeklaruj opisie zlecenia jaką konkretną audycję w Radiospacji chcesz wspierać indywidualnie. Po potrąceniu opłat Patronite, przekażemy autorce lub autorowi tej audycji co najmniej dwie trzecie Twojego wsparcia. Ponieważ dobro dzielone mnoży się w nieskończoność.

🟡 Spersonalizowany, autorski próg dla 2020 osób (dla uczczenia roku naszego powstania) to kwintesencja autorskiego radia. Nie ma nic bardziej osobistego niż wyrażenie komuś swojej wdzięczności przekazując swoje finansowe wsparcie, ale mamy też inne progi. Nigdy za wysokie. Dopasowane do każdej osoby. Znajdź swój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.

575 zł miesięcznie

Bo Radiospacja to nasze dziecko wspólnie ukochane.(Szósty z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).

🟡 A o dzieci trzeba dbać. Dzień w dzień. Miesiąc w miesiąc. Rok w rok. Lato w lato. Jesień w jesień. Zimę w zimę. Wiosnę w wiosnę. Chuchać na nie i dmuchać. Zwłaszcza takie zdolne, wrażliwe, wyjątkowe, delikatne. Niech rośnie. Niech się rozwija. Niech dorośnie. Niech się ustatkuje, ale niech zachowa dziecięcą radość i kreatywność wolną od zmartwień

🟡 Przyszłość to dziś, tyle że jutro. Dlatego już teraz zadbaj o lepszą przyszłość z lepszą muzyką w mądrzejszym radiu w internecie. Otocz okrągłą pięćsetzłotową (plus inflacja) opieką niezależność myślenia. Zatroszcz się o niestereotypowość w stereo. Pomóż dzieciątku podbić świat. Bądź źródłem sukcesu przyszłego pokolenia.

🟡 Opiekuńczy próg dla dwudziestu trzech (pamiętasz drugi próg?) osób myślących o przyszłości i potrafiących ją kształtować to niesamowita okazja do pokazania kim się jest naprawdę, ale mamy też wyższy próg. Dopasowany do ścisłej elity kulturalnej. Może to Twój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.

2020 zł miesięcznie

Bo jesteśmy realistami i wierzymy w magię.

(Siódmy z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).


🟡 Powstaliśmy w dwa tysiące dwudziestym roku. Dlatego tyle kosztuje bezcenne – i dla Ciebie i dla Radiospacji – magiczne doświadczenie mecenatu prawdopodobnie najlepszego radia internetowego w Polsce.


🟡 Wiesz, co dobre i znasz się na tym, co najlepsze. Stać Cię na to. Zasługujesz na to. Dlatego nie będziemy pisać, co zyskujesz inwestując w mecenat Radiospacji. To jasne. Bo to, co nieoczywiste w sztuce i kulturze jest dla Ciebie najbardziej oczywiste. I najbardziej wartościowe.

🟡 To najwyższy magiczny próg marzeń. Dla trzech (pamiętasz pierwszy próg?) wyjątkowych osób, które zostaną obdarowane naszą wyjątkową wdzięcznością. I które będą mogły chwalić się mecenatem prawdopodobnie najlepszego radia internetowe w Polsce. To najbardziej prestiżowy próg. Nie zdobywa się go tylko za pieniądze. Dlatego skontaktuj się z nami koniecznie, byśmy mogli ustalić wszystkie szczegóły naszej relacji.

avatar

Nowy użytkownik

radiospacja

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.