Avatar użytkownika

radiospacja

30
patronów
664 
miesięcznie
92 046 
łącznie
30
patronów
664 zł 92 046 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Bo liczy się każdy grosz.

(Pierwszy z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).

🟡 Powstaliśmy w trzecim miesiącu roku. Dlatego co miesiąc możesz nam wtrącić swoje trzy złote, z których trzecią część zabierze Patronite w ramach uzgodnionych opłat, ale i tak będziemy Ci bardzo, bardzo wdzięczni!

🟡 Nie. Nie ma, że za mało. Ale też nie ma, że Cię nie stać.

🟡 Trzy to szczęśliwa liczba, ale mamy też wyższe progi. Nie za wysokie. Dopasowane do każdej osoby. Znajdź swój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.
10 zł miesięcznie
RADIOSPACJANIE

Wspierasz Radiospację, dzięki!

Właśnie dołączyłeś do nieziemskiego plemienia Radiospacjan.

Przyjmij więc:

🟡 zaproszenie do elitarnej grupy na Facebooku lub – jeśli wolisz – śledź nasze posty na Patronite. Dowiesz się wtedy w pierwszej kolejności o wszystkich nowościach dotyczących Radiospacji.

🟡 Jesteś też w gronie betatesterów nowych usług, a Twoje zdanie ma wpływ na kształt naszej platformy.
20 zł miesięcznie
WTAJEMNICZENI

Wspierasz i budujesz, ekstra!

Należysz do najlepiej poinformowanych Słuchaczy, a Twój wkład w rozwój Radiospacji zasługuje na dostęp za kulisy!

🟡 Przynajmniej raz w miesiącu otrzymasz wiadomość audiowizualną, w której zdradzimy, jak działamy poza anteną.

🟡 Doceniasz naszą pracę, więc dajemy Ci również wcześniejszy dostęp do przedpremierowych audycji oraz bezpłatny dostęp do podcastów archiwalnych.

Do tego otrzymasz to, co w poprzednim progu, czyli:

+ zaproszenie do elitarnej grupy na FB, dostęp do postów na Patronite

+ udział w betatestach
23 zł miesięcznie
Bo po pierwsze dwadzieścia trzy.


(Drugi z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).

🟡 Powstaliśmy dwudziestego trzeciego dnia miesiąca. W poniedziałek. W pierwszy dzień tygodnia. (Przynajmniej wg niektórych narracji). Dlatego każdego miesiąca możesz przekazać nam swoje pierwsze dwadzieścia trzy złote. I to będzie dobre. Dzięki Tobie!

🟡 To oficjalna minimalna stawka za jedną godzinę pracy w Polsce. A każdą dodatkową godzinę słuchania przez Ciebie efektów pracy osób tworzących Radiospację dostajesz w nieustającej promocji. Dla wszystkich pierwszych i każdej pierwszej. Bo pierwszeństwo to i zaszczyt i odpowiedzialność.

🟡 Dwadzieścia trzy to właściwy numer startowy, ale mamy też wyższe progi. Nie za wysokie. Dopasowane do każdej osoby. Znajdź swój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.
30 zł miesięcznie
Z CERTYFIKATEM

Dajesz świadectwo, buźka!

Nie tylko wspierasz i budujesz, ale rozpiera cię duma z naszych wspólnych osiągnięć. I słusznie, bo masz w nich znaczący udział!

🟡 Pragniemy to potwierdzić imiennym certyfikatem opatrzonym podpisami założycieli Radiospacji, który otrzymasz w formie cyfrowej – do użytku wewnętrznego, ale i zewnętrznego, o ile tak zdecydujesz.

Do tego to, co w poprzednich progach, czyli:

+ zaproszenie do elitarnej grupy na FB, dostęp do postów na Patronite oraz udział w betatestach

+ wiadomość audiowizualna o kulisach pracy Radiospacji, dostęp do przedpremierowych audycji oraz bezpłatny dostęp do podcastów
archiwalnych
69 zł miesięcznie
Bo Yin i Yang to idea Radiospacji.


(Trzeci z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).

🟡 Powstaliśmy dwudziestego trzeciego dnia trzeciego miesiąca roku. 23 x 3 to 69. Także 3 x 23 to 69. Z której strony nie spojrzeć, 69 to zawsze 69. Struktura pełna i wszystko umożliwiająca. Jak Yin i Yang. Jak idea Radiospacji. Jakby nie liczyć, to dobrze, że możemy liczyć na Wszechświat i na Ciebie!

🟡 Yin i Yang, tak doskonale podobne do 69, opisują całość. Dwie pierwotne, przeciwne, lecz uzupełniające się siły, które odnaleźć można w całym Wszechświecie. Magiczne 69 to liczba Radiospacji, która cała jest zbudowana na przeciwieństwach i różnicach, dzięki którym powstaje wszystko, co jest i jest najlepsze. Wszystko jest w ruchu, a jedyne co pewne i stałe, to zmiana. Dlatego zawsze możesz w Radiospacji dostać nieznane, niespodziewane i niezwykłe. I też wszystko inne. Bo nic co w Radiospacji nie wyklucza się wzajemnie. Wszystko co w Radiospacji nie może istnieć jedno bez drugiego. Wszystko co w Radiospacji można podzielić. A kiedy jedno maleje, to drugie rośnie. Wszystko w Radiospacji podtrzymuje się wzajemnie. Wszystko w Radiospacji może zmienić się we wszystko. A cząstki jednego już są w drugim. I odwrotnie.

🟡 Magiczny, metafizyczny, filozoficzny próg Ying i Yang to nasz najseksowniejszy próg wsparcia, ale mamy też inne progi. Nie za wysokie. Dopasowane do każdej osoby. Znajdź swój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.
119 zł miesięcznie
Bo optymizm to największa siła.


(Czwarty z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).


🟡 Powstaliśmy w roku pandemii C-19. Literą C Rzymianie oznaczali cyfrę sto. To plus dziewiętnaście daje 119. Świadectwo mocy pokonującej wszystkie przeciwności. Znak twórczej energii, która jest życiem i daje życie. Wybierając ten próg, dajesz życie jakiejś audycji w Radiospacji. A nie ma nic bardziej optymistycznego niż życie. Bądź szczepionką na muzyczne zło i rozprzestrzeniające się po świecie głupotę i bezmyślność.

🟡 23.03.2020 to był czas zamarłych ulic i zamykania się wszystkiego. I właśnie wtedy zaczęła nadawać Radiospacja. Na przekór czasom. I niektórym ludziom wbrew. Powstało prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce. Niepokorne. Wolnościowe. Autorskie. Autentyczne. Które zawsze będzie Cię zaskakiwać. Prezentować słowa, myśli i muzykę, której nie znasz, a będziesz chcieć poznać. Albo znasz, bo znasz się na tym, masz świetny gust i docenisz. Nadające Sobie a muzą to co Tobie i muzom się podoba najbardziej.

🟡 Sto dziewiętnaście to moc optymizmu od Ciebie dla nas i od nas dla Ciebie, ale mamy też inne progi. Nigdy za wysokie. Dopasowane do każdej osoby. Znajdź swój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.
323 zł miesięcznie
Wybierz 323 zł
2023 dostępne miejsca
Bo dzielić się dobrem jest najlepiej.


(Piąty z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).

🟡 Powstaliśmy 2020.03.23. Dlatego co miesiąc możesz przekazywać nam tę końcówkę od daty. Niezwykłą, bezcenną końcówkę.

🟡 To jedyny taki próg, ponieważ wybierając go koniecznie zadeklaruj opisie zlecenia jaką konkretną audycję w Radiospacji chcesz wspierać indywidualnie. Po potrąceniu opłat Patronite, przekażemy autorce lub autorowi tej audycji co najmniej dwie trzecie Twojego wsparcia. Ponieważ dobro dzielone mnoży się w nieskończoność.

🟡 Spersonalizowany, autorski próg dla 2020 osób (dla uczczenia roku naszego powstania) to kwintesencja autorskiego radia. Nie ma nic bardziej osobistego niż wyrażenie komuś swojej wdzięczności przekazując swoje finansowe wsparcie, ale mamy też inne progi. Nigdy za wysokie. Dopasowane do każdej osoby. Znajdź swój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.
575 zł miesięcznie
Wybierz 575 zł
23 dostępne miejsca
Bo Radiospacja to nasze dziecko wspólnie ukochane.(Szósty z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).

🟡 A o dzieci trzeba dbać. Dzień w dzień. Miesiąc w miesiąc. Rok w rok. Lato w lato. Jesień w jesień. Zimę w zimę. Wiosnę w wiosnę. Chuchać na nie i dmuchać. Zwłaszcza takie zdolne, wrażliwe, wyjątkowe, delikatne. Niech rośnie. Niech się rozwija. Niech dorośnie. Niech się ustatkuje, ale niech zachowa dziecięcą radość i kreatywność wolną od zmartwień

🟡 Przyszłość to dziś, tyle że jutro. Dlatego już teraz zadbaj o lepszą przyszłość z lepszą muzyką w mądrzejszym radiu w internecie. Otocz okrągłą pięćsetzłotową (plus inflacja) opieką niezależność myślenia. Zatroszcz się o niestereotypowość w stereo. Pomóż dzieciątku podbić świat. Bądź źródłem sukcesu przyszłego pokolenia.

🟡 Opiekuńczy próg dla dwudziestu trzech (pamiętasz drugi próg?) osób myślących o przyszłości i potrafiących ją kształtować to niesamowita okazja do pokazania kim się jest naprawdę, ale mamy też wyższy próg. Dopasowany do ścisłej elity kulturalnej. Może to Twój próg wejścia w prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce.
2020 zł miesięcznie
Wybierz 2020 zł
3 dostępne miejsca
Bo jesteśmy realistami i wierzymy w magię.

(Siódmy z siedmiu nowych progów na szczęście dla autorek i autorów audycji w Radiospacji).


🟡 Powstaliśmy w dwa tysiące dwudziestym roku. Dlatego tyle kosztuje bezcenne – i dla Ciebie i dla Radiospacji – magiczne doświadczenie mecenatu prawdopodobnie najlepszego radia internetowego w Polsce.


🟡 Wiesz, co dobre i znasz się na tym, co najlepsze. Stać Cię na to. Zasługujesz na to. Dlatego nie będziemy pisać, co zyskujesz inwestując w mecenat Radiospacji. To jasne. Bo to, co nieoczywiste w sztuce i kulturze jest dla Ciebie najbardziej oczywiste. I najbardziej wartościowe.

🟡 To najwyższy magiczny próg marzeń. Dla trzech (pamiętasz pierwszy próg?) wyjątkowych osób, które zostaną obdarowane naszą wyjątkową wdzięcznością. I które będą mogły chwalić się mecenatem prawdopodobnie najlepszego radia internetowe w Polsce. To najbardziej prestiżowy próg. Nie zdobywa się go tylko za pieniądze. Dlatego skontaktuj się z nami koniecznie, byśmy mogli ustalić wszystkie szczegóły naszej relacji.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora radiospacja w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce. Potrzebuje Twojego wsparcia. W każdej innej stacji wiesz, czego się spodziewać i co zagrają. Radiospacja nadaje Sobie a muzą. A wolność i wyjątkowość kosztuje. Doceń. Patronuj. Są dwa systemy progów. Wybierz ten, który do Ciebie przemawia.

Prawdopodobnie najlepsze radio internetowe w Polsce
23.03.2020 – 

Wystartowaliśmy na totalnym spontanie, gdy w Polsce wybuchła pandemia C-19. Był dwudziesty trzeci dzień marca 2020 r.

Bez zaplecza technicznego, apki, sprzętu, strony, planu finansowania, niczego. Można skomentować: nieprzygotowani. Ale z mega doświadczeniem radiowym i niezwykłym pomysłem.

Zaczęliśmy nadawać z domów. Z czterech kontynentów. To całkowicie niezwykły koncept, dzięki któremu nadajemy fantastyczną muzykę z Azji, Ameryki, Antarktydy, Europy, Islandii. (OK, wiemy, że Islandia jest w Europie, ale to dobrze brzmi, a najważniejsze w Radiospacji jest to, żeby coś dobrze brzmiało).

Szybko skrzyknęliśmy grupę wybitnych radiowych krejzolek i krejzoli, która już ponad dwa lata pracuje w wolontariacie. Dla każdego radia w Polsce i na świecie takie nazwiska to zespół marzeń. I zaczęliśmy nadawać program, którego nigdzie indziej nie usłyszysz. Najwyższej jakości.

Prosto z Antarktydy, Bali, Bielan, Borów Tucholskich, Brwinowa, Cieszyna, Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, Chrzanowa, Czech, Czornego Ślonska, Doliny Krzemowej, Dublina, Gór Izerskich, Grodziska Mazowieckiego, Himalajów, Irlandii Północnej, Jarnic, Koszęcina, Łodzi, Magdalenki, Marek, Mazur (Jelonek, Puszcza Borecka), Mokotowa, Nowego Yorku, Paryża, Podbeskidzia, Podlasia, Poznania, Powiśla, Pruszkowa, Przemkowa, Puszczy Kampinoskiej, Reykjaviku, Solca, Sopotu, Śródmieścia, Warszawy, Wrocławia, Ursusa, Ziemi Nurskiej, a nawet z Żoliborza.

Niestety popełniliśmy mnóstwo błędów technicznych i biznesowych, które teraz się na nas mszczą. Program, muzyka, ludzie, audycje są kosmiczne, ale strona techniczna nadawania często wbija nam noże w plecy. I dotarliśmy do być albo nie być.

Bez pieniędzy

Bez pieniędzy nie przetrwamy. Bez pieniędzy nie poprawimy jakości nadawania. Bez pieniędzy nie będzie komu wrzucać podcastów. Bez pieniędzy nie będzie komu tworzyć audycji. Bez pieniędzy nie będzie Radiospacji.

Podstawowa infrastruktura i fundamentalne trzy osoby

Potrzebujemy około dwóch tysięcy złotych miesięcznie, by opłacić: chmurę do wymiany i przechowywania plików, platformę do publikowania podcastów, apkę, domenę, serwer, pocztę, program do emisji, księgowość. Z wszystkiego innego, co się przydawało, ale nie jest niezbędne, już zrezygnowaliśmy.

Kwestią fundamentalną, która zadecyduje o naszym być albo nie być, jest dodatkowe dziewięć tysięcy i trzydzieści złotych miesięcznie (najniższa krajowa) na ekstremalnie skromne wynagrodzenia dla trzech osób, dzięki którym Radiospacja może nadawać 24 godz. na dobę. A konkretniej mówiąc, bez pracy których nie będziemy nadawać. Spinających całą ramówkę, pilnujących emisji, publikujących podcasty. Trzeba dużo się napracować, żeby nikt się nie zastanawiał, jak to się dzieje, że wszystko dzieje się jak należy.

Siedem progów na szczęście dla Autorek i Autorów audycji w Radiospacji

Jest kilka(naście) osób, dzięki którym Radiospacja nadaje już cudowne trzy lata i więcej. To Autorki i Autorzy audycji w Radiospacji. Bez nich nie byłoby niczego. Naprawdę niczego. I dlatego stworzyliśmy nowy, alternatywny (lubimy być inni) system progów. Wybierając jeden z tych siedmiu progów wspierasz konkretną audycję i konkretną osobę, które je stworzyła. Wybierając go możesz wskazać komu najbardziej przekazać Twoje wsparcie, ale od razu uprzedzamy, że będziemy się tym wsparciem dzielić. Bo wtedy będzie się mnożyć. A szczęście pomnożone, wróci do Ciebie. W postaci nowych audycji. 

Prawdopodobnie najlepsze radio

Nie tylko w internecie. Niepokorne. Wolnościowe. Autorskie. Autentyczne. Zawsze będzie Cię zaskakiwać i prezentować słowa, myśli i muzykę, której nie znasz, a będziesz chcieć poznać. Albo znasz, bo znasz się na tym i masz świetny gust, więc docenisz. Nigdzie indziej w Polsce tego nie znajdziesz. Twórz je razem z nami. Bycie patronką, patronem, mecenasem to prawdopodobnie najwspanialsza rola w świecie kultury.

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj radiospacja w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Cele Autora

Na działanie
  • 11 030 zł miesięcznie
  • 10 366 zł brakuje
6%
Dwa tysiące złotych miesięcznie, by opłacić: chmurę do wymiany i przechowywania plików, platformę do publikowania podcastów, apkę, domenę, serwer, pocztę, program do emisji, księgowość

plus

Dziewięć tysięcy trzydzieści złotych na ekstremalnie skromne (najniższa krajowa) wynagrodzenia dla trzech osób, dzięki którym Radiospacja może nadawać 24 godz. na dobę. Te wynagrodzenia to kwestia fundamentalna, która co miesiąc decyduje o naszym być albo nie być. Bez pracy tych osób nie będziemy nadawać. One spinają całą ramówkę, pilnują emisji, publikują podcasty, wspierają technicznie, rozwiązują problemy, ratują. To dzięki nim możesz usłyszeć to, co autorki i autorzy audycji dla Ciebie przygotowali. Trzeba dużo się napracować, żeby nikt się nie zastanawiał, jak to się dzieje, że wszystko pracuje jak należy.

To razem daje jedenaście tysięcy i trzydzieści złotych.

Razem damy radę. Dla prawdopodobnie najlepszego radia internetowego w Polsce, które tworzymy razem z Tobą.
Na rozwój
  • 32 000 zł miesięcznie
  • 31 336 zł brakuje
2%
Gdybyśmy mieli 10 tysięcy złotych, to kupilibyśmy profesjonalne mikrofony dla prowadzących audycje autorów. Byłoby nas lepiej słychać.

Gdybyśmy mieli 5 tysięcy złotych miesięcznie, to promowalibyśmy nasze programy w mediach społecznościowych i nie tylko w społecznościowych. Byłoby o nas więcej słychać.

Gdybyśmy mieli kolejne 10 tysięcy złotych, to kupilibyśmy nowe komputery i serwery emisyjne, które fizycznie będą stały w Radiospacji. Zmniejszyła by się awaryjność, poprawiła jakość nadawania i szybciej byśmy naprawiali usterki.

Gdybyśmy mieli dodatkowe 7 tysięcy złotych miesięcznie, to nadawalibyśmy część audycji ze studia w Warszawie. Byłoby nas słychać w jakości studyjnej.
Na autorskie audycje
  • 45 000 zł miesięcznie
  • 44 336 zł brakuje
1%
Ponad trzydzieści osób tworzyło autorskie audycje w Radiospacji na siedem dni w tygodniu i dwadzieścia cztery godziny dziennie nadawania. Niektóre audycje były dłuższe, inne krótsze. Niektóre osoby miały jedną audycję, inne kilka. Nie było podobnych audycji nigdzie innych. I nie będzie. Mając takie wspaniałe postacie na antenie, przez dwa lata pobiliśmy rekord świata w wolontariacie. Wejście zimowe na K2 wolontariatu zakończyło się spektakularnym sukcesem.

Ale teraz trzeba wrócić do rzeczywistości. W dolinę. Zostało w Radiospacji kilka(naście) osób. Autorek i autorów audycji w 2023 r. Wymagają pilnego wsparcia. Potrzebują tlenu i nadziei. Dla nich stworzyliśmy alternatywny system progów na szczęście. Wybierając jeden z tych progów, możesz wskazać komu najbardziej przekazać Twoje wsparcie. Jednak będziemy się nim dzielić. By je pomnożyć. A szczęście pomnożone wróci do Ciebie na pewno. W postaci nowych audycji. Których chcesz słuchać. I nie znajdziesz ich nigdzie indziej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora radiospacja już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
slawomir burkacki
slawomir burkacki
30 zł
Maciej Kasprzyk
Maciej Kasprzyk
30 zł
Dariusz Grzybowski
Dariusz Grzybowski
10 zł
Paweł Wlazło
Paweł Wlazło
69 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.