1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziesiątka na kulturę ✨...
...i, jak mam nadzieję, porządną krytykę literacką :)

za 10 zł z hakiem możemy kupić niezły numer czasopisma o literaturze i sztuce. Śledzisz nowości wydawnicze, szukasz wnikliwych tekstów o ważnych i dyskutowanych książkach? A może zależy Ci na poznaniu kontekstów, zajrzeniu do mniej znanych zakątków na literackiej mapie świata lub po prostu należysz do Klubu Wiercenia Dziury w Całym (zbijam piątkę!) i chcesz poznać ludzi, którzy dzielą Twoją pasję? Świetnie, bo ja też - miło mi Cię poznać!

Wpłata w tej wysokości to jednocześnie zaproszenie na grupę facebookową podcastu: pogadajmy, zajawmy sobie filmy, podrzućmy lektury i stwórzmy kapitalną przestrzeń do rozmów o świecie, czyli przecież o literaturze :)

50 zł miesięcznie

50 zł? Serio? Dzięki!

Za tę kwotę nie pozostaje mi nic innego, niż pięknie podziękować i... zaprosić Cię za kulisy podcastu, do "szczęśliwej jedenastki" (ze mną włącznie, ja na pewno będę szczęśliwa :)

Chcesz wiedzieć, jakie odcinki planuję? A może masz ochotę podzielić się sugestiami w odpowiedzi na moje pomysły? Brakuje Ci czegoś w krytyce literackiej i opowieściach o literaturze? Daj znać! Witam w Jednoosobowym Centrum Dowodzenia: być może uda nam się też spotkać gdzieś na trasie, między nagrywką a ucieczką na pociąg? A może masz w głowie wizję idealnej książki dla siebie, mamy, ciotki, brata, kuzyna, bo wiadomo, że najlepszym pomysłem na bezpieczny (albo: wręcz przeciwnie) prezent jest książka. Do usług, przepisuję skrojone na miarę potrzeb recepty :)

No i oczywiście, zyskujesz wszystkie benefity z poprzednich progów :)

avatar

Nowy użytkownik

Raport z Literatury | Agnieszka Budnik

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.