1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Wam wszystkim i każdemu z osobna, że zdecydowaliście się wesprzeć nasze radio i umożliwić jego działalność i rozwój!

Pragniemy - jeżeli wyrazicie taką chęć - aby wszystkie wspierające nas osoby zostały członkami tajnej grupy na Facebooku "Patroni radia ROCKSERWIS FM".

Wszystkie osoby należące do ww. grupy mogą liczyć z naszej strony na:

- dostęp do platformy podcastowej radia na stronie www.rockserwis.fm

- możliwość zakupu w sklepie www.rockserwis.pl wybranych nowości fonograficznych przed datą premiery

Jako faktyczni udziałowcy radia będziecie mieć wpływ na kształtowanie jego ramówki i ofertę programową!

Wszyscy Patroni - jeśli wyrażą na to zgodę - zostaną wymienieni (z imienia i nazwiska lub pseudonimu) w specjalnej sekcji Patroni na naszej stronie internetowej.

20 zł miesięcznie

To cudowne, że jesteście gotowi do wyrzeczeń i wspomożenia naszej działalności. To znak, że podoba Wam się to co robimy, bądź wierzycie, że się Wam spodoba!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę oprócz naszej pełnej oferty z poziomu 10zł, mogą liczyć z naszej strony na:

- smycz radiową

- zestaw nalepek z logiem radia (szczególnie lubiane przez dzieci!)

- maseczkę ochronną z logiem radia

Pragniemy też zadbać o Patronów niefacebookowych!
Będziemy informować Was drogą mailową o:

- możliwości zakupu w sklepie www.rockserwis.pl wybranych nowości fonograficznych przed datą premiery

- możliwości zakupu biletów na koncerty organizowane przez Rock Serwis przed skierowaniem ich do oficjalnej sprzedaży (co jest szczególnie istotne w przypadku wydarzeń z miejscami numerowanymi)

* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu

500 zł miesięcznie

Nadal trwamy w zaniemówieniu i bezgranicznej wdzięczności!
I ten stan na pewno długo potrwa!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę mogą oczywiście liczyć na naszą pełną ofertę z poziomów 10zł, 20zł, 30zł, 50zł i 100zł, ale podbijamy stawkę jeżeli chodzi o zakupy w naszym sklepie www.rockserwis.pl!

Patroni "500zł" otrzymują 15% zniżkę na cały asortyment (z wyjątkiem artykułów wyprzedażowych i objętych promocją). Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności Patrona (wpłat ww. kwoty).

Dodatkowo Patroni otrzymują darmowy bilet na dowolny koncert organizowany przez Rock Serwis w ciągu roku od początku aktywności Patrona (wpłat za pośrednictwem Patronite.pl na naszą rzecz)


* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu

666 zł miesięcznie

Osoby "osłuchane" z naszym radiem były zapewne przekonane o pojawieniu się takiego progu. Nie mogło być inaczej! To liczba związana z jedną z naszych sztandarowych audycji.

Kłaniamy się Wam bardzo nisko i dziękujemy z wszystkich naszych serc za deklarację takich wpłat!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę mogą oczywiście liczyć na naszą pełną ofertę z poziomów 10zł, 20zł, 30zł, 50zł, 100zł i 500zł, ale znów podbijamy stawkę jeżeli chodzi o zakupy w naszym sklepie www.rockserwis.pl!

Patroni "666zł" otrzymują 20% zniżkę na cały asortyment (z wyjątkiem artykułów wyprzedażowych i objętych promocją). Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności Patrona (wpłat ww. kwoty).

Mamy też dla Was coś specjalnego i unikatowego! Maskotkę małego smoka ręcznie wykonaną z włóczki na szydełku. Wierzcie nam jest piękny!

A do biletu z poprzedniego poziomu dodajemy drugi! W przypadku koncertów zasiadanych sami wybierzecie dla siebie miejsca.

Patroni 666, jeśli wyrażą na to zgodę, zostaną wymienieni wraz ze specjalnymi podziękowaniami na antenie radia w programie Czartownia.


* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu

avatar

Nowy użytkownik

RADIO ROCKSERWIS FM

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.