RADIO ROCKSERWIS FM

W Patronite od 30.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 14

liczba Patronów: 20

518 patronów
12 210 zł miesięcznie
48 800 zł łącznie
Zero polityki. Zero reklam. Za to starannie wyselekcjonowana muzyka i towarzyszące jej mądre słowo. Radio stworzone z marzeń Piotra Kosińskiego - byłego współpracownika Trójki. A tworzone przez znakomite i doświadczone grono jego współpracowników - pasjonatów muzyki. Wejdź na www.rockserwis.fm

O Autorze

Ponad 5 lat temu powstało radio ROCKSERWIS FM. Powstało w efekcie długiej obserwacji rynku i głębokich przemyśleń. Piotr Kosiński (doświadczony radiowiec z długim stażem w RMF FM i Trójce /*) z grupą przyjaciół postanowił stworzyć muzyczne radio swoich marzeń. Radio z muzyką nieoczywistą, niebanalną, nieosłuchaną, starannie wyselekcjonowaną spośród z różnych gatunków (najczęściej z okolic wszelkich odmian rocka). Muzyką wolną od uzależnienia od 3-minutowego formatu, muzyką mądrą, muzyką do słuchania, a nie do "słyszenia", muzyką artystów, którzy mają coś ważnego do przekazania.

ROCKSERWIS FM jest radiem całkowicie niezależnym i autentycznie alternatywnym w stosunku do ogółu innych. Radiem tworzonym przez pasjonatów, dla pasjonatów. Radiem ludzi o otwartych umysłach. Radiem, dla którego oczywiście liczy się słuchalność, ale tylko jako potwierdzenie faktu, że jego istnienie ma sens, że jest dla kogoś ważne i komuś potrzebne.

ROCKSERWIS FM to nie tylko muzyka odtwarzana na playlistach, to także audycje autorskie słowne, muzyczne i słowno-muzyczne. 42 godziny w tygodniu. Prowadzą je doświadczeni dziennikarze mający za sobą staż w wielu rozgłośniach regionalnych i lokalnych (m.in. Radiu Kraków, Radiu Alfa czy Radiu RDC). Są cenieni polscy muzycy. Są wreszcie nowicjusze o olbrzymiej wiedzy.

W szóstym roku działalności radio pragnie wymienić swój "park maszynowy", przygotować całkowicie nową i nowoczesną stronę internetową i zaproponować Słuchaczom aplikacje na Androida i IOS. Stąd nasza obecność na Patronite.pl

Chcemy być dla Was coraz lepsi! Mamy nadzieję, że osób które już nas znają, nie trzeba będzie namawiać do wsparcia nas. Liczymy na to, że namówicie inne osoby do posłuchania ROCKSERWIS FM, aby po poznaniu ramówki i muzyki jaką proponujemy całkiem świadomie także zostały naszymi Patronami.

W imieniu redakcji

Piotr Kosiński

*/  Autor i prowadzący programów: "Rock Malowany Fantazją" (w RMF FM), "Noc Muzycznych Pejzaży" (w Trójce) i obecnie "Pejzaże Dźwiękiem Malowane" (w Rockserwis FM)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem