RADIO ROCKSERWIS FM

W Patronite od 30.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 14

Liczba Patronów: 21

Zostań Patronem
705 patronów
16 556 miesięcznie
133 229 łącznie

Nie jesteśmy zachłanni!

20 000 zł

miesięcznie

82%

osiągnięto

3 444 zł

brakuje

Dotychczas nie stawialiśmy ani Wam, ani sobie finansowych celów. Ale jeśli mamy się rozwijać to nadszedł taki czas. Zapewne zauważycie jednak, że nie jesteśmy zbyt zachłanni, natomiast w zamian proponujemy całkiem sympatyczną ofertę.

NASZ CEL TO 20.000,00zł/miesiąc

Przy takiej wysokości comiesięcznych wpłat uda nam się szybko dokończyć kilka projektów na które czekacie. Przede wszystkim aplikacje radiowe na Androida i iOS , ale też archiwum playlist większości naszych audycji od momentu powstania radia. To nie wszystko. Uruchomimy też dział "To było grane" czyli na bieżąco uaktualnianą playlistę naszej stacji. I oczywiście wzbogacimy platformę podcastową o kolejne programy.

Mamy pomysł! Nie chcemy wymagać od Was wyższych wpłat, aby osiągnąć ww. kwotę. Ale być może udałoby się Wam namówić choć jedną osobę z kręgu swoich znajomych do poznania i słuchania radia oraz wsparcia kwotą min. 10zł/mies.? Ogłaszamy akcję "Znajdź Patronkę lub Patrona"! Jeśli znajdziecie takie osoby, a później wyślecie do nas maila z jej danymi, możecie liczyć z naszej strony na prezent - winylową niespodziankę związaną z grupą King Crimson.

Jeśli natomiast sami podwyższycie swój próg na Patronite lub wsparcie przez bank/PayPal, też możecie liczyć na prezent z naszej strony.

To co? Uda się?
Zostań Patronem