Avatar użytkownika

RADIO ROCKSERWIS FM

906
patronów
19 735 
miesięcznie
856 368 
łącznie
906
patronów
19 735 zł 856 368 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Każdy grosz się liczy, dlatego niezwykle cenimy sobie wsparcie także w takiej kwocie.
Być może kiedyś zdecydujesz się na wyższy próg, jeśli uznasz, że na to zasługujemy.
10 zł miesięcznie
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Wam wszystkim i każdemu z osobna, że zdecydowaliście się wesprzeć nasze radio i umożliwić jego działalność i rozwój!

Pragniemy - jeżeli wyrazicie taką chęć - aby wszystkie wspierające nas osoby zostały członkami tajnej grupy na Facebooku "Patroni radia ROCKSERWIS FM".

Wszystkie osoby należące do ww. grupy mogą liczyć z naszej strony na:

- dostęp do platformy podcastowej radia na stronie www.rockserwis.fm

- możliwość zakupu w sklepie www.rockserwis.pl wybranych nowości fonograficznych przed datą premiery

Jako faktyczni udziałowcy radia będziecie mieć wpływ na kształtowanie jego ramówki i ofertę programową!

Wszyscy Patroni - jeśli wyrażą na to zgodę - zostaną wymienieni (z imienia i nazwiska lub pseudonimu) w specjalnej sekcji Patroni na naszej stronie internetowej.
20 zł miesięcznie
To cudowne, że jesteście gotowi do wyrzeczeń i wspomożenia naszej działalności. To znak, że podoba Wam się to co robimy, bądź wierzycie, że się Wam spodoba!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę oprócz naszej pełnej oferty z poziomu 10zł, mogą liczyć z naszej strony na:

- smycz radiową

- zestaw nalepek z logiem radia (szczególnie lubiane przez dzieci!)

- maseczkę ochronną z logiem radia

Pragniemy też zadbać o Patronów niefacebookowych!
Będziemy informować Was drogą mailową o:

- możliwości zakupu w sklepie www.rockserwis.pl wybranych nowości fonograficznych przed datą premiery

- możliwości zakupu biletów na koncerty organizowane przez Rock Serwis przed skierowaniem ich do oficjalnej sprzedaży (co jest szczególnie istotne w przypadku wydarzeń z miejscami numerowanymi)

* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu
30 zł miesięcznie
To znacząca kwota! Podskórnie czujemy, że jesteście słuchaczami naszego radia i mocno wierzycie w to, że warto nas wspierać! Albo nie jesteście, ale to Wy podskórnie czujecie, że warto nam zaufać! Udowodnimy to!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę oprócz naszej pełnej oferty z poziomów 10zł i 20zł, mogą liczyć dodatkowo z naszej strony na:

- koszulkę radiową z logiem stacji (różne kolory i rozmiary)

* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu
50 zł miesięcznie
Jesteśmy naprawdę wzruszeni i powoli brakuje nam słów, aby opisać naszą wdzięczność!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę oprócz naszej pełnej oferty z poziomów 10zł, 20zł i 30zł, mogą liczyć dodatkowo z naszej strony na:

- specjalny radiowy kubek "Jesteś moim przyjacielem".

Z tym kubkiem zapraszamy w umówionym dniu do naszej siedziby, a z radością napełnimy go najlepszą kawą na świecie (tak twierdzi bardzo wiele osób!)

* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu
100 zł miesięcznie
W zasadzie zaniemówiliśmy, ale równocześnie utwierdziliśmy się w wierze w ludzi. Jesteście wspaniali!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę oprócz naszej pełnej oferty z poziomów 10zł, 20zł, 30zł i 50zł, mogą liczyć dodatkowo z naszej strony na:

- zaproszenie na coroczne spotkania redakcji z okazji rocznicy radia; odbywają się one zwykle na przełomie listopada i grudnia;

- 10% zniżkę przy zakupach w sklepie www.rockserwis.pl na cały asortyment (z wyjątkiem artykułów wyprzedażowych i objętych promocją). Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności Patrona (wpłat ww. kwoty).


* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu
200 zł miesięcznie
Jesteście po prostu wspaniali i chyba nas lubicie! I nie zdajecie sobie zapewne sprawy jak bardzo odwzajemniamy to uczucie!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę oprócz naszej pełnej oferty z poziomów 10zł, 20zł, 30zł, 50zł i 100zł, mogą liczyć dodatkowo z naszej strony na:

- 12% zniżkę przy zakupach w sklepie www.rockserwis.pl na cały asortyment (z wyjątkiem artykułów wyprzedażowych i objętych promocją). Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności Patrona (wpłat ww. kwoty).


* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu
300 zł miesięcznie
Wiecie co? Po prostu chce się żyć mając świadomość posiadania tak wspaniałych przyjaciół, na których można liczyć. To naprawdę piękne!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę oprócz naszej pełnej oferty z poziomów 10zł, 20zł, 30zł, 50zł, 100zł i 200zł, mogą liczyć dodatkowo z naszej strony na:

- darmowy bilet na dowolny koncert organizowany przez Rock Serwis w ciągu roku od początku aktywności Patrona (wpłat za pośrednictwem Patronite.pl na naszą rzecz)


* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
29 dostępnych miejsc
Nadal trwamy w zaniemówieniu i bezgranicznej wdzięczności!
I ten stan na pewno długo potrwa!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę mogą oczywiście liczyć na naszą pełną ofertę z poziomów 10zł, 20zł, 30zł, 50zł i 100zł, ale podbijamy stawkę jeżeli chodzi o zakupy w naszym sklepie www.rockserwis.pl!

Patroni "500zł" otrzymują 15% zniżkę na cały asortyment (z wyjątkiem artykułów wyprzedażowych i objętych promocją). Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności Patrona (wpłat ww. kwoty).

Dodatkowo Patroni otrzymują darmowy bilet na dowolny koncert organizowany przez Rock Serwis w ciągu roku od początku aktywności Patrona (wpłat za pośrednictwem Patronite.pl na naszą rzecz)


* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu
666 zł miesięcznie
Wybierz 666 zł
10 dostępnych miejsc
Osoby "osłuchane" z naszym radiem były zapewne przekonane o pojawieniu się takiego progu. Nie mogło być inaczej! To liczba związana z jedną z naszych sztandarowych audycji.

Kłaniamy się Wam bardzo nisko i dziękujemy z wszystkich naszych serc za deklarację takich wpłat!

Patroni oferujący ww. comiesięczną wpłatę mogą oczywiście liczyć na naszą pełną ofertę z poziomów 10zł, 20zł, 30zł, 50zł, 100zł i 500zł, ale znów podbijamy stawkę jeżeli chodzi o zakupy w naszym sklepie www.rockserwis.pl!

Patroni "666zł" otrzymują 20% zniżkę na cały asortyment (z wyjątkiem artykułów wyprzedażowych i objętych promocją). Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności Patrona (wpłat ww. kwoty).

Mamy też dla Was coś specjalnego i unikatowego! Maskotkę małego smoka ręcznie wykonaną z włóczki na szydełku. Wierzcie nam jest piękny!

A do biletu z poprzedniego poziomu dodajemy drugi! W przypadku koncertów zasiadanych sami wybierzecie dla siebie miejsca.

Patroni 666, jeśli wyrażą na to zgodę, zostaną wymienieni wraz ze specjalnymi podziękowaniami na antenie radia w programie Czartownia.


* nagroda dostępna jest przy min. trzymiesięcznym wsparciu

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora RADIO ROCKSERWIS FM w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zero polityki. Zero reklam. Za to starannie wyselekcjonowana muzyka i towarzyszące jej mądre słowo. Radio stworzone z marzeń Piotra Kosińskiego - byłego współpracownika Trójki. A tworzone przez znakomite i doświadczone grono jego współpracowników - pasjonatów muzyki. Wejdź na www.rockserwis.fm

Prawie 9 lat temu powstało radio ROCKSERWIS FM. Powstało w efekcie długiej obserwacji rynku i głębokich przemyśleń. Piotr Kosiński (doświadczony radiowiec z długim stażem w RMF FM i Trójce /*) z grupą przyjaciół postanowił stworzyć muzyczne radio swoich marzeń. Radio z muzyką nieoczywistą, niebanalną, nieosłuchaną, starannie wyselekcjonowaną spośród z różnych gatunków (najczęściej z okolic wszelkich odmian rocka). Muzyką wolną od uzależnienia od 3-minutowego formatu, muzyką mądrą, muzyką do słuchania, a nie do "słyszenia", muzyką artystów, którzy mają coś ważnego do przekazania.

ROCKSERWIS FM jest radiem całkowicie niezależnym i autentycznie alternatywnym w stosunku do ogółu innych. Radiem tworzonym przez pasjonatów, dla pasjonatów. Radiem ludzi o otwartych umysłach. Radiem, dla którego oczywiście liczy się słuchalność, ale tylko jako potwierdzenie faktu, że jego istnienie ma sens, że jest dla kogoś ważne i komuś potrzebne.

ROCKSERWIS FM to nie tylko muzyka odtwarzana na playlistach, to także audycje autorskie słowne, muzyczne i słowno-muzyczne. 42 godziny w tygodniu. Prowadzą je doświadczeni dziennikarze mający za sobą staż w wielu rozgłośniach regionalnych i lokalnych (m.in. Radiu Kraków, Radiu Alfa czy Radiu RDC). Są cenieni polscy muzycy. Są wreszcie nowicjusze o olbrzymiej wiedzy.

Chcemy być dla Was coraz lepsi! Mamy nadzieję, że osób które już nas znają, nie trzeba będzie namawiać do wsparcia nas. Liczymy na to, że namówicie inne osoby do posłuchania ROCKSERWIS FM, aby po poznaniu ramówki i muzyki jaką proponujemy całkiem świadomie także zostały naszymi Patronami.

W imieniu redakcji

Piotr Kosiński

*/  Autor i prowadzący programów: "Rock Malowany Fantazją" (w RMF FM), "Noc Muzycznych Pejzaży" (w Trójce) i obecnie "Pejzaże Dźwiękiem Malowane" (w Rockserwis FM)

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj RADIO ROCKSERWIS FM w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Cele Autora

Nie jesteśmy zachłanni!
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 265 zł brakuje
98%
Dotychczas nie stawialiśmy ani Wam, ani sobie finansowych celów. Ale jeśli mamy się rozwijać to nadszedł taki czas. Zapewne zauważycie jednak, że nie jesteśmy zbyt zachłanni, natomiast w zamian proponujemy całkiem sympatyczną ofertę.

NASZ CEL TO 20.000,00zł/miesiąc

Przy takiej wysokości comiesięcznych wpłat uda nam się szybko dokończyć kilka projektów na które czekacie. Przede wszystkim udoskonalimy nasze aplikacje radiowe na Androida i iOS , ale też archiwum playlist większości naszych audycji od momentu powstania radia. To nie wszystko. Uruchomimy też dział "To było grane" czyli na bieżąco uaktualnianą playlistę naszej stacji. I oczywiście wzbogacimy platformę podcastową o kolejne programy.

To co? Uda się?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora RADIO ROCKSERWIS FM już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Bartosz Opiłka
Bartosz Opiłka
5 zł
JACEK POTOCKI
JACEK POTOCKI
20 zł
Maciej Zieliński
Maciej Zieliński
10 zł
Maciej Szafoni
Maciej Szafoni
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.