1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

500 zł miesięcznie

To ogromna kwota. Bardzo dziękuję! Klub Gaja posadzi w Twoim imieniu 20 drzew za każdą comiesięczną wpłatę. Wybierzemy gatunki drzew przyjazne dla dzikich zapylaczy, ptaków i małych ssaków. Drzewa sadzić będziemy raz w roku i raz w roku, w październiku, otrzymasz emaila z podziękowaniem za wsparcie podcastu i informacją o ilości zasadzonych przez nas drzew.
Klub Gaja zaprosi Cię również na akcję sadzenia drzew, którą będziemy organizować gdzieś w Polsce. Wspólnie posadzimy drzewa! Na miejsce sadzenia będziesz musiał dojechać sam/sama. My zapewnimy sadzonki drzew i sprzęt do sadzenia.
Jednorazowo podarujemy Ci również domek dla dzikich zapylaczy lub ptaków/nietoperzy/wiewiórek! Otrzymasz w podziękowaniu torbę bawełnianą z logo podcastu. Oczywiście, zamieścimy też Twoje imię i nazwisko na liście patronów na stronie Klubu Gaja.

1000 zł miesięcznie

To kosmiczna kwota! Jestem tak wdzięczny, że zaproszę Cię do mojego domu na ucztę, długie rozmowy i wędrówkę po lesie z Bożkiem!
Spotkamy się Wilkowicach w Beskidzie Małym, a przepyszne jedzenie wegetariańskie/lub wegańskie przygotuje Beata. Oczywiście, nie będziemy się widywać co miesiąc, ale w zamian za stałą darowiznę Klub Gaja posadzi w Twoim imieniu 40 drzew za każdą comiesięczną wpłatę. Wybierzemy gatunki drzew przyjazne dla dzikich zapylaczy, ptaków i małych ssaków! Drzewa sadzić będziemy raz w roku i raz w roku, w październiku, otrzymasz emaila z podziękowaniem za wsparcie podcastu i informacją o ilości zasadzonych przez nas drzew.
Klub Gaja zaprosi Cię również na akcję sadzenia drzew, którą będziemy organizować gdzieś w Polsce. Wspólnie posadzimy drzewa! Na miejsce sadzenia będziesz musiał dojechać sam/sama. My zapewnimy sadzonki drzew i sprzęt do sadzenia.
Jednorazowo podarujemy Ci również domek dla dzikich zapylaczy lub ptaków/nietoperzy/wiewiórek oraz torbę bawełnianą z logo podcastu. Zamieścimy Twoje imię i nazwisko na liście patronów na stronie Klubu Gaja.

avatar

Nowy użytkownik

Rozmowy z Bożkiem

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.