1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

14 zł miesięcznie

POZIOM II
Wow! 14 zł to dwa żele energetyczne! Może nie będziemy ich stosować przed pracą, ale na pewno kwota taka dam nam porównywalną jak po ich spożyciu energię, którą przełożymy na serwowanie Ci codziennej dawki biegowych, outdoorowych i podróżniczych inspiracji! Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i wspieranie codziennej działalności redakcji Runandtravel.pl. W zamian za to:

GRUPA DLA PATRONÓW. Zapraszamy Cię do zamkniętej grupy Patronów Runandtravel.pl. Mamy nadzieję na ciekawe biegowe i outdoorowe rozmowy i dyskusje, bliższe poznawanie się, a także na wspólne inspirowanie się i planowanie tematów. Dzięki obecności w grupie będziesz mieć wpływ na to, o czym będziemy pisać na portalu i w naszym Magazynie on line. Chcesz, żebyśmy napisali o zagranicznym biegu X? Z przyjemnością przeczytałbyś wywiad z Y? Napisz, a my damy znać, co możemy w tym temacie zrobić :) W grupie chętnie będziemy również odpowiadać na Twoje pytania związane z bieganiem czy planowaniem wyjazdów na biegi. Zdradzimy Ci również kulisy pracy redakcyjnej :)

NEWSLETTER. Raz w miesiącu otrzymasz od nas specjalny Newsletter Runandtravel.pl, w którym znajdziesz najciekawsze publikacje z ostatniego miesiąca, przypomnimy Ci o rozpoczynających i kończących się zapisach na biegi, podrzucimy newsy z biegowego świata.

POSZERZONA WERSJA MAGAZYNU. Jeszcze przed oficjalną publikacją otrzymasz od nas link do poszerzonego wydania naszego bezpłatnego Magazynu on line! Wzbogaconą wersję Magazynu otrzymają tylko nasi Patroni!

LISTA PATRONÓW. W podziękowaniu za Twój wkład - jeżeli wyrazisz zgodę - wpiszemy Cię na listę Patronów opublikowaną w specjalnym dziale na naszym portalu www.runandtravel.pl oraz raz w miesiącu w naszych social mediach.

25 zł miesięcznie

POZIOM III
Wow x3 ! 25 zł to trzy żele energetyczne i jeszcze troszkę :) Mamy nadzieję, że w zamian zaoferujemy Ci podobną dawkę energii w postaci biegowych, outdoorowych i podróżniczych inspiracji i motywacji! Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i wspieranie codziennej działalności redakcji Runandtravel.pl. W zamian za to:

BĘDZIEMY CI KIBICOWAĆ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH podczas Twoich startów. Pomożemy Ci także przygotowywać relacje z biegów i opublikujemy je na łamach naszego portalu lub Magazynu.

INDYWIDUALNE KONSULTACJE. Potrzebujesz pomocy w ułożeniu kalendarza biegowego i wsparcia informacyjnego w planowaniu wyjazdu? Jako Patron poziomu III możesz liczyć na nasze wsparcie i indywidualne konsultacje!

NAGRODY Z POZIOMU II. Otrzymujesz również wszystkie „nagrody” z progu 2 – miejsce na liście Patronów, obecność w zamkniętej grupie dla Patronów, comiesięczny Newsletter, wzbogaconą wersje bezpłatnego Magazynu on line jeszcze przed jego oficjalną publikacją.

49 zł miesięcznie

POZIOM IV

Witamy Cię w gronie topowych Patronów! Dla nas jesteś już współtwórcą Runandtravel.pl!

WYWIAD. Doceniając Twoje zaangażowanie we wsparcie pracy redakcji Runandtravel.pl aż na IV poziomie, naszą współpracę rozpoczniemy od przeprowadzenia wywiadu z Tobą i jego publikacji na łamach portalu www.runandtravel.pl w specjalnym dziale poświęconym Patronom.

DARMOWA KOSZULKA BAWEŁNIANA Z GRAFIKĄ, którą otrzymasz w prezencie po 3 miesiącach wsparcia.

KARTKA Z PODRÓŻY. Pamiętasz jeszcze tradycyjną pocztówkę? Z przyjemnością wyślemy ci taką z naszych wyjazdów biegowych. Nie zapomnij podać nam Twojego adresu.

NAGRODY Z NIŻSZYCH PROGÓW. Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z poziomu 2 i 3 - miejsce na liście Patronów, obecność w zamkniętej grupie dla Patronów, comiesięczny Newsletter, link do wzbogaconej wersji Magazynu on line przed jego oficjalną publikacją, wywiad z Tobą, indywidualne konsultacje.

avatar

Nowy użytkownik

Runandtravel.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.