Avatar użytkownika

Runandtravel.pl

40
patronów
942 
miesięcznie
40
patronów
942 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
POZIOM I
Dziękujemy, że jesteś z nami i że chcesz wspierać Runandtravel.pl! Dzięki Tobie portal oraz Magazyn będą mogły się rozwijać, a Ty będziesz otrzymywał od nas codzienną dawkę inspiracji!

W podziękowaniu za Twój wkład wpiszemy Cię na listę Patronów opublikowaną w specjalnym dziale na naszym portalu oraz raz w miesiącu w naszych social mediach.
14 zł miesięcznie
POZIOM II
Wow! 14 zł to dwa żele energetyczne! Może nie będziemy ich stosować przed pracą, ale na pewno kwota taka dam nam porównywalną jak po ich spożyciu energię, którą przełożymy na serwowanie Ci codziennej dawki biegowych, outdoorowych i podróżniczych inspiracji! Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i wspieranie codziennej działalności redakcji Runandtravel.pl. W zamian za to:

GRUPA DLA PATRONÓW. Zapraszamy Cię do zamkniętej grupy Patronów Runandtravel.pl. Mamy nadzieję na ciekawe biegowe i outdoorowe rozmowy i dyskusje, bliższe poznawanie się, a także na wspólne inspirowanie się i planowanie tematów. Dzięki obecności w grupie będziesz mieć wpływ na to, o czym będziemy pisać na portalu i w naszym Magazynie on line. Chcesz, żebyśmy napisali o zagranicznym biegu X? Z przyjemnością przeczytałbyś wywiad z Y? Napisz, a my damy znać, co możemy w tym temacie zrobić :) W grupie chętnie będziemy również odpowiadać na Twoje pytania związane z bieganiem czy planowaniem wyjazdów na biegi. Zdradzimy Ci również kulisy pracy redakcyjnej :)

NEWSLETTER. Raz w miesiącu otrzymasz od nas specjalny Newsletter Runandtravel.pl, w którym znajdziesz najciekawsze publikacje z ostatniego miesiąca, przypomnimy Ci o rozpoczynających i kończących się zapisach na biegi, podrzucimy newsy z biegowego świata.

POSZERZONA WERSJA MAGAZYNU. Jeszcze przed oficjalną publikacją otrzymasz od nas link do poszerzonego wydania naszego bezpłatnego Magazynu on line! Wzbogaconą wersję Magazynu otrzymają tylko nasi Patroni!

LISTA PATRONÓW. W podziękowaniu za Twój wkład - jeżeli wyrazisz zgodę - wpiszemy Cię na listę Patronów opublikowaną w specjalnym dziale na naszym portalu www.runandtravel.pl oraz raz w miesiącu w naszych social mediach.

25 zł miesięcznie
POZIOM III
Wow x3 ! 25 zł to trzy żele energetyczne i jeszcze troszkę :) Mamy nadzieję, że w zamian zaoferujemy Ci podobną dawkę energii w postaci biegowych, outdoorowych i podróżniczych inspiracji i motywacji! Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i wspieranie codziennej działalności redakcji Runandtravel.pl. W zamian za to:

BĘDZIEMY CI KIBICOWAĆ W NASZYCH SOCIAL MEDIACH podczas Twoich startów. Pomożemy Ci także przygotowywać relacje z biegów i opublikujemy je na łamach naszego portalu lub Magazynu.

INDYWIDUALNE KONSULTACJE. Potrzebujesz pomocy w ułożeniu kalendarza biegowego i wsparcia informacyjnego w planowaniu wyjazdu? Jako Patron poziomu III możesz liczyć na nasze wsparcie i indywidualne konsultacje!

NAGRODY Z POZIOMU II. Otrzymujesz również wszystkie „nagrody” z progu 2 – miejsce na liście Patronów, obecność w zamkniętej grupie dla Patronów, comiesięczny Newsletter, wzbogaconą wersje bezpłatnego Magazynu on line jeszcze przed jego oficjalną publikacją.
49 zł miesięcznie
POZIOM IV

Witamy Cię w gronie topowych Patronów! Dla nas jesteś już współtwórcą Runandtravel.pl!

WYWIAD. Doceniając Twoje zaangażowanie we wsparcie pracy redakcji Runandtravel.pl aż na IV poziomie, naszą współpracę rozpoczniemy od przeprowadzenia wywiadu z Tobą i jego publikacji na łamach portalu www.runandtravel.pl w specjalnym dziale poświęconym Patronom.

DARMOWA KOSZULKA BAWEŁNIANA Z GRAFIKĄ, którą otrzymasz w prezencie po 3 miesiącach wsparcia.

KARTKA Z PODRÓŻY. Pamiętasz jeszcze tradycyjną pocztówkę? Z przyjemnością wyślemy ci taką z naszych wyjazdów biegowych. Nie zapomnij podać nam Twojego adresu.

NAGRODY Z NIŻSZYCH PROGÓW. Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z poziomu 2 i 3 - miejsce na liście Patronów, obecność w zamkniętej grupie dla Patronów, comiesięczny Newsletter, link do wzbogaconej wersji Magazynu on line przed jego oficjalną publikacją, wywiad z Tobą, indywidualne konsultacje.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Wow! Postanowiłeś wejść do Rady Nadzorczej Runandtravel.pl! Szanujemy!
Zakasuj rękawy i wpadaj na zebranie redakcyjne, gdzie już na wstępie otrzymasz od nas dyplom dziękczynny w złotych ramkach. Napisz również do nas, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Oczywiście otrzymujesz również wszystkie bonusy z niższych poziomów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Runandtravel.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Biegowa piona!
To my :) Monika Bartnik i Andrzej Gałązka. 6 lat temu z pasji do biegania, podróżowania i pisania stworzyliśmy portal www.runandtravel.pl i od ponad 2 lat tworzymy Magazyn on line „Runandtravel.pl”. Znajdziesz u nas solidną dawkę biegowych, outdoorowych i podróżniczych inspiracji!

Jeżeli tu jesteście, to jest duża szansa, że już nas znacie, a nasz portal www.runandtravel.pl oraz Magazyn on line „Runandtravel.pl” towarzyszą Wam w planowaniu kolejnych biegowych podróży. 

Jeżeli jeszcze nas nie znacie, najwyższa pora to zmienić! Czeka na Was solidna dawka biegowych, outdoorowych i podróżniczych inspiracji!

Zajrzyjcie na portal oraz do poprzednich wydań naszego Magazynu (link do poprzednich wydań: http://runandtravel.pl/jesien-zima-wiosna-lato-szukaj-nie-tylko-biegowych-inspiracji-w-naszym-magazynie/ ) i zostańcie z nami na dłużej!

Dodajcie do „ulubionych”:

------------------------------------------------

O CZYM PISZEMY?
 
Prezentacje najciekawszych biegów w Polsce i na świecie | Praktyczne wskazówki i porady | Relacje biegaczy | 

 • Piszemy o biegach na całym świecie – zarówno tych największych i najbardziej znanych, jak i o biegach kameralnych w pięknych okolicznościach przyrody, które wyszukujemy specjalnie dla Was. 
 • Przeczytacie również relacje biegaczy z ich biegowych - zarówno polskich, jak i zagranicznych - podróży. Wy oczywiście również taką relację możecie u nas opublikować. 
 • Jeśli szukacie szerszego kontekstu, zajrzyjcie do naszego Magazynu on line. Przeczytacie w nim m.in. porady od biegaczy, praktyczne wskazówki, m.in. jak dojechać na bieg, gdzie spać, co zjeść, co zobaczyć przy okazji wyjazdu... W końcu jesteśmy nie tylko „run”, ale i „travel”!

Wywiady z interesującymi ludźmi z biegowego świata...    

 • Rozmawiamy z najlepszymi biegaczami nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Na łamach naszego portalu i Magazynu ukazały się wywiady m.in. z Emelie Fosrberg, Courtney Dauwalter, Mirą Rai, Mimmi Kotką, Katarzyną Solińską, Lucą Papi, Johnem Kelly, Pablo Villa, Nahuelem Passeratem, Piotrem Uznańskim... I nie jest to nasze ostatnie słowo!
 • Na łamach naszego Magazynu gościli również m.in. Ian Corless, jeden z najlepszych biegowych fotografów, Jose Antonio de Pablo, jeden z najbardziej znanych biegowych konferansjerów, znany pod pseudonimem Depa czy też Max Romey, rysownik i fotograf znany ze świetnych sesji i produkcji filmowych dla marki Salomon. Nie brakuje również rozmów z trenerami, dietetykami, psychologami sportowymi... 
 • Lista osób, z którymi chcielibyśmy porozmawiać i dostarczyć Wam kolejną dawkę wiedzy i inspiracji cały czas rośnie :) 

Akcje specjalne. Motywujemy i inspirujemy!  

 • Regularnie na łamach portalu i w naszych social mediach organizujemy akcje, których celem jest inspirowanie i motywowanie.  
 • Stałym punktem programu stała się już coroczna fejsbookowa akcja „Nasi na UTMB”, podczas której kibicujemy on line polskim biegaczom startującym w największym i najbardziej popularnym festiwalu biegowym na świecie. Kibicujemy również podczas innych imprez - wszędzie tam, gdzie ruszacie na biegowe trasy. Potrafimy zarwać pół nocy, żeby śledzić przesuwające się na mapie czerwone kropki :)  
 • Akcja „Indywidualny Projekt Biegowy” - zainicjowana na początku pandemii z powodu braku zorganizowanych zawodów biegowych - jest z nami już kolejny miesiąc i wierzymy, że pandemia szybko minie, a akcja zostanie z nami już na zawsze. W planach mamy kolejne inicjatywy, dzięki którym - mamy nadzieję - będziecie realizować swoje biegowe marzenia:) 

Rozdajemy pakiety startowe!

 • Lubimy dla Was zbierać informacje o zagranicznych biegach... Ale jeszcze bardziej lubimy Was na te biegi wysyłać! Dzięki współpracy z organizatorami, przekazujemy naszym Czytelnikom pakiety startowe. Tak właśnie powstała instytucja „Wysłannika" Runandtravel. Dołączcie do naszego czytelniczego grona, może i Was kiedyś gdzieś „wyślemy” :)

Biegowe nowości sprzętowe

 • Buty i zegarki same nie biegają, ale... niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co nigdy nie spędził chociaż kilku chwil na przeglądaniu biegowych nowinek sprzętowych :) Na naszym portalu i w Magazynie znajdziecie więc również prezentacje produktowe, recenzje, testy, ciekawostki z rynku.

Nie samym bieganiem... 

 • Góry, wspinanie, skitury, wyprawy rowerowe, zwiedzanie przy okazji wyjazdów na biegi... Biegacze to osoby niezwykle aktywne, ciągle szukające nowych wyzwań i nowych sposób spędzania wolnego czasu. Wychodzimy więc również poza biegowy świat. 

------------------------------------------------

JAK WYGLĄDA NASZA CODZIENNA PRACA? 

Żeby dostarczać Wam najświeższe informacje i kolejną porcję inspiracji, pracujemy codziennie. Praca nad tworzeniem portalu www.runandtravel.pl i bezpłatnego Magazynu on line „Runandtravel.pl to więcej niż etat. Z jedną - wcale nie taką małą - różnicą... Nie mamy pracodawcy :( Nasz portal powstał z pasji, a nie w oparciu o biznesowy brief. I to właśnie pasja napędza nas do pracy każdego dnia.

Jak więc wygląda nasza codzienna praca w praktyce?

 • Dzień rozpoczynamy od przeglądu „internetowej prasy” w poszukiwaniu ciekawych newsów, które mogłyby Was zainteresować.
 • Kontaktujemy się z biegaczami, którzy planują starty po to, żeby móc o tym napisać w naszych social mediach i kibicować on line. Może kiedyś kibicowaliśmy i Tobie :)
 • Przeglądamy kalendarze biegowe z całego świata, wyszukujemy nowe biegi, kontaktujemy się z organizatorami, zbieramy i tłumaczymy informacje, redagujemy teksty i publikujemy je na portalu. Potem udostępniamy materiały w naszych social mediach oraz na grupach biegowych na Facebooku. 
 • Na bieżąco w social mediach przekazujemy informacje o biegach - starcie zapisów, opłatach itp..
 • Opracowujemy i publikujemy informacje prasowe przesyłane przez organizatorów polskich biegów.
 • Odpowiadamy na messengerze i mailowo na pytania Czytelników dotyczące biegów i wyjazdów na biegi. Mamy nadzieję, że nikogo nie zostawiliśmy bez odpowiedzi :)
 • Planujemy kolejne wydania naszego bezpłatnego Magazynu on line – układamy listę tematów - piszemy teksty, zamawiamy relacje biegaczy o ich biegowych podróżach, wybieramy zdjęcia, wyszykujemy ciekawych rozmówców - układamy pytania, nagrywamy rozmowy, potem je przepisujemy i tłumaczymy (jeżeli dotyczą zagranicznych rozmówców), redagujemy. Na koniec wszystko składamy i kolejne ponad 100 stron gotowe!
 • Z biegaczy i dziennikarzy kilka razy w roku zamieniamy się wolontariuszy, więc możecie nas spotkać w biurze zawodów przy wydawaniu pakietów czy też na punkcie odżywczym. Jeżeli wpadniecie np. na Maraton Wigry, to na pewno się spotkamy!

------------------------------------------------

JAKO TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO? 

Czy można tworzyć portal i Magazyn o bieganiu samemu nie biegając? My sobie tego nie wyobrażamy! W naszym przypadku zaczęło się niewinnie, od 10 km w ramach Orlen Warsaw Marathon w kwietniu 2013 roku. Potem – we wrześniu 2013 roku - był pierwszy półmaraton w ramach Danske Bank Vilnius Marathon. I to właśnie na Litwie, biegnąc przez wszystkie dzielnice Wilna i zwiedzając miasto w biegu, pomyśleliśmy - „A może stworzyć portal, w ramach którego będziemy prezentować najciekawsze biegi w Europie i na świecie? Pokazywać, że dzięki bieganiu można poznawać świat, inspirować do biegania i podróżowania? Takie run & travel?”. I zaczęło się... Szukanie ciekawych imprez biegowych, przygotowywanie artykułów i prezentacji biegów... Niespodziewanie dzięki naszym kontaktom otrzymaliśmy zaproszenie na biegową podróż do Izraela. "Przyjedźcie, przebiegnijcie i dopiero opiszcie swoje wrażenia.” Nie pozostało więc nam nic innego jak uruchomić portal, spakować walizki i ruszyć w nasze pierwsze świadome „run & travel”.

28 lutego 2014 roku wystartowaliśmy w półmaratonie w ramach Samsung Tel Aviv Marathon. Biegowa podróż przez izraelskie miasto – z której relację możecie przeczytać tu > https://bit.ly/2HlZY4Q - była również początkiem naszej biegowej podróży w ramach portalu www.runandtravel.pl, która trwa już od ponad 6 lat... Mamy nadzieję, że dzięki Wam będziemy mogli co roku pisać o kolejnych rocznicach :) 

Jeśli chcesz wspierać naszą działalność w ramach portalu i Magazynu zostań naszym Patronem. Skorzystaj z jednej z opcji patronatu dostępnych w panelu obok.

Twoje wsparcie w ramach Patronite doda nam energetycznego kopa i pozwoli nadal rozwijać portal oraz Magazyn i poświęcać jeszcze więcej czasu w ciągu dnia na tworzenie dla Was atrakcyjnych, inspirujących treści.
 

Cele Autora

Weź nas na etat! Biegamy, podróżujemy, zbieramy dla Was najciekawsze informacje i o tym piszemy!
 • 2 600 zł miesięcznie
 • 1 658 zł brakuje
36%
Żeby dostarczać Wam najnowsze informacje i kolejną porcję inspiracji, pracujemy codziennie. Praca nad tworzeniem portalu www.runandtravel.pl i bezpłatnego Magazynu on line „Runandtravel.pl to więcej niż etat. Z jedną - wcale nie taką małą - różnicą... Nie mamy pracodawcy :( Nasz portal powstał z pasji, a nie w oparciu o biznesowy brief. I to właśnie pasja napędza nas do pracy każdego dnia, ale... Może to Wy weźmiecie nas na etat za minimalną krajową :)

Wasz wsparcie pozwoli nam jeszcze więcej naszej energii i czasu przekierować na tworzenie dla Was w ramach portalu www.runandtravel.pl i bezpłatnego Magazynu on line jeszcze większej ilości atrakcyjnych i inspirujących treści skupionych wokół tematyki biegowej, outdoorowej i podróżniczej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Runandtravel.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Witold
Witold
25 zł
Run Your Trail
Run Your Trail
25 zł
Damian Szukała
Damian Szukała
49 zł
Sebastian
Sebastian
14 zł
Rafal Wos
Rafal Wos
49 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.