1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Wchodzimy na wyższe obroty! 50 zł to już całkiem sporo, niejedna wizyta u fryzjera kosztuje więcej! A dla nas to już wyższy poziom wolności i niezależności!
Tym bardziej chcemy Ci się za to odwdzięczyć:
💡 Patroni otrzymają również powiadomienia mailowe oraz zostaną zaproszeni do dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku jak dla niższych progów.
➕ Każdy, kto wpłaci 50 złotych miesięcznie zostanie wymieniony z imienia i nazwiska na naszej stronie internetowej w dziale PATRONI – ale trochę większą czcionką 😉
➕ Dostaniesz indywidualne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez RzeczJasną – spotkania z ciekawymi osobami, wystawy czy uroczystość rozdania Złotych Żarówek.
➕ Raz na jakiś czas zaprosimy Cię, do grona naszych testerów / testerek! Przy tworzeniu nowych cykli programów poprosimy o szczerą ocenę, a Państwa opina będzie mieć wpływ na naszą ramówkę i programy.
Na marginesie:
Czy wiesz, że zgodnie z art. 26 ust 1 pkt 9 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych istnieje możliwość odliczenia od dochodu w roku podatkowym wartość przekazanych darowizn maksymalnie w wysokości 6% kwoty dochodu. Mówiąc po ludzku pomagając nam zyskujesz prawo do odliczenia tej kwoty w swoim rozliczeniu podatkowym.

100 zł miesięcznie

Jeśli decydujesz się na wsparcie nas na tak wysokim poziomie, to znaczy, że Ci na nas zależy! A nam zależy na tym, żeby okazać naszą wdzięczność:
💡 Patroni otrzymają, jak dla niższych progów: powiadomienia mailowe oraz zostaną zaproszeni do dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku. Dostaną również indywidualne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez RzeczJasną oraz dołącza do grupy testerów.
➕ Każdy, kto wpłaci 100 złotych miesięcznie zostanie wymieniony z imienia i nazwiska na naszej stronie internetowej w dziale PATRONI – jeszcze większą czcionką 😉
➕Zostajesz naszym Honorowym Patronem, Twoje imię i nazwisko lub nazwa Twojej firmy pojawi się w opisie naszych materiałów filmowych na Facebooku i YouTube.
➕Jeśli zdecydujesz się wspierać nas taką kwotą przez co najmniej rok otrzymasz zaproszenie na specjalną uroczystość dla naszych najhojniejszych Patronów!

Na marginesie:
Prowadzisz firmę
i zastanawiasz się nad firmową darowizną? Nie wahaj się, ponieważ korzyści Ty też skorzystasz na tej decyzji. Możesz nam pomóc, a oprócz tego dodatkowo zoptymalizować swoje podatki!

500 zł miesięcznie

To bardzo duża kwota, a dla nas szczególne zobowiązanie. Chcemy żebyś poczuł / poczuła jak ogromny jest Twój udział w tworzeniu Telewizji RzeczJasna.
💡 Oczywiście Patroni otrzymają, jak dla niższych progów: powiadomienia mailowe oraz zostaną zaproszeni do dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku. Dostaną również indywidualne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez RzeczJasną oraz dołącza do grupy testerów.
➕ Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska lub jeśli wolisz Twoja firma zostanie wymieniona na naszej stronie internetowej w dziale PATRONI – dużą czcionką 😉 Jeśli prowadzisz firmę, umieścimy na naszych stronach internetowych Twoje logo w pasku: Honorowi Patroni.
➕ Zostając naszym Honorowym Patronem, Twoje imię i nazwisko lub nazwa Twojej firmy pojawi się już nie tylko w opisie naszych materiałów filmowych na Facebooku i YouTube, ale też na końcu każdego naszego materiału wideo produkowanego dzięki wsparciu z Patronaite 📺.
➕Jeśli zdecydujesz się wspierać nas taką kwotą przez co najmniej 6 miesięcy otrzymasz zaproszenie na specjalną uroczystość dla naszych najhojniejszych Patronów!

Na marginesie:
Prowadzisz firmę
- rozważ firmową darowiznę. Nie wahaj się, ponieważ korzyści Ty też skorzystasz na tej decyzji. Możesz nam pomóc, a oprócz tego dodatkowo zoptymalizować swoje podatki!

1000 zł miesięcznie

To dla nas ogromna kwota! Takie wsparcie oznacza, że tak jak my wierzysz w naszą pracę. Twój udział w tworzeniu Telewizji RzeczJasna jest nieoceniony. Dlatego chcemy Ci zaoferować coś dla nas wyjątkowo cennego:
➕ Jeśli zdecydujesz się wspierać nas taką kwotą przez co najmniej rok zostaniesz Honorowym Członkiem naszego Stowarzyszenia, dzięki czemu możesz mieć realny wpływ na dalsze losy Telewizji RzeczJasna i całej organizacji
➕ Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska lub jeśli wolisz Twoja firma zostanie wymieniona na naszej stronie internetowej w dziale PATRONI – największą czcionką 😉 Jeśli prowadzisz firmę, umieścimy na naszych stronach internetowych Twoje logo w pasku: Honorowi Patroni.
➕Zostając naszym Honorowym Patronem, Twoje imię i nazwisko lub nazwa Twojej firmy pojawi się już nie tylko w opisie naszych materiałów filmowych na Facebooku i YouTube, ale też na wyróżnionej planszy na końcu naszych materiałów wideo produkowanych dzięki wsparciu z Patronaite 📺.
➕ Otrzymasz zaproszenie na specjalną uroczystość dla naszych najhojniejszych Patronów!
💡 Patroni otrzymają oczywiście również wszystkie bonusy niższych progów: powiadomienia mailowe oraz zostaną zaproszeni do dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku. Dostaną również indywidualne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez RzeczJasną oraz dołącza do grupy testerów.
Na marginesie:
Prowadzisz firmę
- rozważ firmową darowiznę. Nie wahaj się, ponieważ korzyści Ty też skorzystasz na tej decyzji. Możesz nam pomóc, a oprócz tego dodatkowo zoptymalizować swoje podatki!

avatar

Nowy użytkownik

Telewizja RzeczJasna

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.