Telewizja RzeczJasna

W Patronite od 13.10.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 513

liczba Patronów: 510

17 patronów
430 zł miesięcznie
430 zł łącznie
Telewizja RzeczJasna. Jesteśmy lokalni. Jesteśmy stąd. To nasza wielka siła. W najpiękniejszym miejscu na ziemi, robimy najważniejsze rzeczy na świecie. Opowiadamy o tym kawałku świata. I o ludziach, którzy tu mieszkają. Bo te historie są ciekawe i prawdziwe. I nikt inny ich nie opowie!

O Autorze

Świat jest pełen świetnych historii. Nie chcemy, żeby zaginęły. Nie chcemy, żeby Wam umknęły.
Nasze filmy nagrywamy dla Was już od 4 lat!

 

Miejsce


Kochamy miejsce, w którym żyjemy. Pokazywanie jego wyjątkowości to sens naszej pracy. Informujemy. Relacjonujemy. Komentujemy. I wzmacniamy głos innych, którym tak jak nam: po prostu zależy.

To co robimy, to dla nas nie tylko praca. To misja. Bo dobra informacja jest punktem wyjścia do zmiany społecznej. Do dialogu i porozumienia. Do lepszej przyszłości tego miejsca.  Żaden większy problem nie zostanie nigdy rozwiązany bez jasnego powiedzenia jak jest. I bez pokazania tego co czeka za horyzontem. 

Chcemy mówić jak jest. I co ważne, mówić jak może być!  Pokazywać siłę tego miejsca.  Jego historię. Jego piękno i wartość. I pokazywać ludzi, którzy codziennie zmieniają mały kawałek świata wokół siebie na lepsze. Bo są inspiracją dla nas wszystkich.

 

MyOd 4 lat tworzymy Telewizję RzeczJansa. Pozwalamy sobie na wyjście poza schematy, konwencje i ograniczenia bardziej tradycyjnych mediów. Jesteśmy pasjonatami. Do tej pory utrzymywaliśmy się głównie z grantów. Nie zamieszczamy reklam. Nie kręcimy sponsorowanych materiałów. Nie jesteśmy od nikogo zależni.  Nie chcemy iść w komercję.
Ta swoboda pracy nad tematami jest dla nas bardzo ważna. Wszystko po to żebyś mógł /lub mogła 😉 zobaczyć i usłyszeć  historie, których czasem nikt inny nie pokaże, nie opowie.

Dlatego tak bardzo potrzebujemy pomocy naszych Widzów.  Żeby kontynuować opowiadanie historii. Dzięki Wam - Patronom w naszej redakcji nie musimy przekreślać śmiałych marzeń, nie musimy być zależni, bać się trudnych tematów czy kontrowersji. Dzięki Wam możemy śmiało planować kolejne materiały!

Czy wiesz, że nakręciliśmy już blisko 600 filmów. Ale nigdy jeszcze nie nakręciliśmy filmu o sobie. To nasz pierwszy taki film. Jeszcze nieidealny. Bo trudno mówić o sobie. Ale zobacz, poznajmy się bliżej 😊

 

Ty!


Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszymy, że tu jesteś! Że to czytasz.  Że chcesz nam pomóc. Twoje wsparcie to dla nas olbrzymia motywacja. Dodajesz nam skrzydeł.  To niesamowite, gdy wspólnie możemy budować, tworzyć zespół.

Bo Ty też masz wpływ na dalszy los Telewizji RzeczJasna - na rozwijanie ramówki (tak mamy ramówkę!) na ilość materiałów, na realizację planów. To wszystko się nie zadzieje bez Twojego wsparcia!


Dziękujemy Ci  💛 Dziękujemy wszystkim, którzy już nas wspierają. I tym, którzy właśnie postanowili nas wesprzeć. Tylko dzięki Wam możemy działać dalej! I rozwijać się. I pracować więcej! I robić więcej filmów, więcej materiałów.

 

 

OGLĄDAJ NAS NA FACEBOOKU

SUBSKRYBUJ NA YOUTUBE

 

 


Jeśli nie chcesz korzystać z jakichś przyczyn z tego serwisu, nadal możesz nas wspierać !

Na rzecz statutowej działalności Telewizji RzeczJasna można też wpłacać pieniądze bezpośrednio na nasze konto. A darowizny możesz rozliczając PIT odpisywać od podatku!

Santander Bank: 09 1090 2590 0000 0001 3401 1737

Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna, 14-100 Ostróda, Jana III Sobieskiego 9

Tytułem: darowizna na cele statutowe (Telewizja RzeczJasna).


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem