Avatar użytkownika

Telewizja RzeczJasna

1
patron
0 
miesięcznie
8 330 
łącznie
1
patron
0 zł 8 330 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
10 złotych mniej więcej cena 1 kawy w kawiarni. Dla nas każda złotówka jest ważna.
Wpłacając nawet drobną kwotę stajesz się Patronem Telewizji RzeczJasna.
Dzięki Tobie nasza telewizja będzie mogła nadal działać.
💡 Wszyscy Patroni otrzymają od nas powiadomienia mailowe z podsumowaniem naszych najciekawszych materiałów filmowych w tygodniu.
20 zł miesięcznie
To cena butelki przyzwoitego wina w markecie. A dla Telewizji RzeczJasna to już sporo! Zwłaszcza jeśli więcej osób zdecyduje weprzeć nas regularnie taką kwotą.
Chcemy się odwdzięczyć, więc:
💡 Patroni otrzymają powiadomienia mailowe z podsumowaniem naszych najciekawszych materiałów filmowych w tygodniu.
➕ Każdy, kto wpłaci 20 złotych miesięcznie zostanie wymieniony z imienia i nazwiska na naszej stronie internetowej w dziale PATRONI.
➕ Zostaniesz zaproszony / zaproszona do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziemy się dzielić pomysłami na kolejne materiały, dyskutować o nowych pomysłach oraz opowiemy o szczegółach naszej pracy.
50 zł miesięcznie
Wchodzimy na wyższe obroty! 50 zł to już całkiem sporo, niejedna wizyta u fryzjera kosztuje więcej! A dla nas to już wyższy poziom wolności i niezależności!
Tym bardziej chcemy Ci się za to odwdzięczyć:
💡 Patroni otrzymają również powiadomienia mailowe oraz zostaną zaproszeni do dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku jak dla niższych progów.
➕ Każdy, kto wpłaci 50 złotych miesięcznie zostanie wymieniony z imienia i nazwiska na naszej stronie internetowej w dziale PATRONI – ale trochę większą czcionką 😉
➕ Dostaniesz indywidualne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez RzeczJasną – spotkania z ciekawymi osobami, wystawy czy uroczystość rozdania Złotych Żarówek.
➕ Raz na jakiś czas zaprosimy Cię, do grona naszych testerów / testerek! Przy tworzeniu nowych cykli programów poprosimy o szczerą ocenę, a Państwa opina będzie mieć wpływ na naszą ramówkę i programy.
Na marginesie:
Czy wiesz, że zgodnie z art. 26 ust 1 pkt 9 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych istnieje możliwość odliczenia od dochodu w roku podatkowym wartość przekazanych darowizn maksymalnie w wysokości 6% kwoty dochodu. Mówiąc po ludzku pomagając nam zyskujesz prawo do odliczenia tej kwoty w swoim rozliczeniu podatkowym.
100 zł miesięcznie
Jeśli decydujesz się na wsparcie nas na tak wysokim poziomie, to znaczy, że Ci na nas zależy! A nam zależy na tym, żeby okazać naszą wdzięczność:
💡 Patroni otrzymają, jak dla niższych progów: powiadomienia mailowe oraz zostaną zaproszeni do dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku. Dostaną również indywidualne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez RzeczJasną oraz dołącza do grupy testerów.
➕ Każdy, kto wpłaci 100 złotych miesięcznie zostanie wymieniony z imienia i nazwiska na naszej stronie internetowej w dziale PATRONI – jeszcze większą czcionką 😉
➕Zostajesz naszym Honorowym Patronem, Twoje imię i nazwisko lub nazwa Twojej firmy pojawi się w opisie naszych materiałów filmowych na Facebooku i YouTube.
➕Jeśli zdecydujesz się wspierać nas taką kwotą przez co najmniej rok otrzymasz zaproszenie na specjalną uroczystość dla naszych najhojniejszych Patronów!

Na marginesie:
Prowadzisz firmę
i zastanawiasz się nad firmową darowizną? Nie wahaj się, ponieważ korzyści Ty też skorzystasz na tej decyzji. Możesz nam pomóc, a oprócz tego dodatkowo zoptymalizować swoje podatki!
500 zł miesięcznie
To bardzo duża kwota, a dla nas szczególne zobowiązanie. Chcemy żebyś poczuł / poczuła jak ogromny jest Twój udział w tworzeniu Telewizji RzeczJasna.
💡 Oczywiście Patroni otrzymają, jak dla niższych progów: powiadomienia mailowe oraz zostaną zaproszeni do dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku. Dostaną również indywidualne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez RzeczJasną oraz dołącza do grupy testerów.
➕ Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska lub jeśli wolisz Twoja firma zostanie wymieniona na naszej stronie internetowej w dziale PATRONI – dużą czcionką 😉 Jeśli prowadzisz firmę, umieścimy na naszych stronach internetowych Twoje logo w pasku: Honorowi Patroni.
➕ Zostając naszym Honorowym Patronem, Twoje imię i nazwisko lub nazwa Twojej firmy pojawi się już nie tylko w opisie naszych materiałów filmowych na Facebooku i YouTube, ale też na końcu każdego naszego materiału wideo produkowanego dzięki wsparciu z Patronaite 📺.
➕Jeśli zdecydujesz się wspierać nas taką kwotą przez co najmniej 6 miesięcy otrzymasz zaproszenie na specjalną uroczystość dla naszych najhojniejszych Patronów!

Na marginesie:
Prowadzisz firmę
- rozważ firmową darowiznę. Nie wahaj się, ponieważ korzyści Ty też skorzystasz na tej decyzji. Możesz nam pomóc, a oprócz tego dodatkowo zoptymalizować swoje podatki!
1000 zł miesięcznie
To dla nas ogromna kwota! Takie wsparcie oznacza, że tak jak my wierzysz w naszą pracę. Twój udział w tworzeniu Telewizji RzeczJasna jest nieoceniony. Dlatego chcemy Ci zaoferować coś dla nas wyjątkowo cennego:
➕ Jeśli zdecydujesz się wspierać nas taką kwotą przez co najmniej rok zostaniesz Honorowym Członkiem naszego Stowarzyszenia, dzięki czemu możesz mieć realny wpływ na dalsze losy Telewizji RzeczJasna i całej organizacji
➕ Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska lub jeśli wolisz Twoja firma zostanie wymieniona na naszej stronie internetowej w dziale PATRONI – największą czcionką 😉 Jeśli prowadzisz firmę, umieścimy na naszych stronach internetowych Twoje logo w pasku: Honorowi Patroni.
➕Zostając naszym Honorowym Patronem, Twoje imię i nazwisko lub nazwa Twojej firmy pojawi się już nie tylko w opisie naszych materiałów filmowych na Facebooku i YouTube, ale też na wyróżnionej planszy na końcu naszych materiałów wideo produkowanych dzięki wsparciu z Patronaite 📺.
➕ Otrzymasz zaproszenie na specjalną uroczystość dla naszych najhojniejszych Patronów!
💡 Patroni otrzymają oczywiście również wszystkie bonusy niższych progów: powiadomienia mailowe oraz zostaną zaproszeni do dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku. Dostaną również indywidualne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez RzeczJasną oraz dołącza do grupy testerów.
Na marginesie:
Prowadzisz firmę
- rozważ firmową darowiznę. Nie wahaj się, ponieważ korzyści Ty też skorzystasz na tej decyzji. Możesz nam pomóc, a oprócz tego dodatkowo zoptymalizować swoje podatki!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Telewizja RzeczJasna w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Telewizja RzeczJasna. Jesteśmy lokalni. Jesteśmy stąd. To nasza wielka siła. W najpiękniejszym miejscu na ziemi, robimy najważniejsze rzeczy na świecie. Opowiadamy o tym kawałku świata. I o ludziach, którzy tu mieszkają. Bo te historie są ciekawe i prawdziwe. I nikt inny ich nie opowie!

Świat jest pełen świetnych historii. Nie chcemy, żeby zaginęły. Nie chcemy, żeby Wam umknęły.
Nasze filmy nagrywamy dla Was już od 4 lat!

 

Miejsce


Kochamy miejsce, w którym żyjemy. Pokazywanie jego wyjątkowości to sens naszej pracy. Informujemy. Relacjonujemy. Komentujemy. I wzmacniamy głos innych, którym tak jak nam: po prostu zależy.

To co robimy, to dla nas nie tylko praca. To misja. Bo dobra informacja jest punktem wyjścia do zmiany społecznej. Do dialogu i porozumienia. Do lepszej przyszłości tego miejsca.  Żaden większy problem nie zostanie nigdy rozwiązany bez jasnego powiedzenia jak jest. I bez pokazania tego co czeka za horyzontem. 

Chcemy mówić jak jest. I co ważne, mówić jak może być!  Pokazywać siłę tego miejsca.  Jego historię. Jego piękno i wartość. I pokazywać ludzi, którzy codziennie zmieniają mały kawałek świata wokół siebie na lepsze. Bo są inspiracją dla nas wszystkich.

 

MyOd 4 lat tworzymy Telewizję RzeczJansa. Pozwalamy sobie na wyjście poza schematy, konwencje i ograniczenia bardziej tradycyjnych mediów. Jesteśmy pasjonatami. Do tej pory utrzymywaliśmy się głównie z grantów. Nie zamieszczamy reklam. Nie kręcimy sponsorowanych materiałów. Nie jesteśmy od nikogo zależni.  Nie chcemy iść w komercję.
Ta swoboda pracy nad tematami jest dla nas bardzo ważna. Wszystko po to żebyś mógł /lub mogła 😉 zobaczyć i usłyszeć  historie, których czasem nikt inny nie pokaże, nie opowie.

Dlatego tak bardzo potrzebujemy pomocy naszych Widzów.  Żeby kontynuować opowiadanie historii. Dzięki Wam - Patronom w naszej redakcji nie musimy przekreślać śmiałych marzeń, nie musimy być zależni, bać się trudnych tematów czy kontrowersji. Dzięki Wam możemy śmiało planować kolejne materiały!

Czy wiesz, że nakręciliśmy już blisko 600 filmów. Ale nigdy jeszcze nie nakręciliśmy filmu o sobie. To nasz pierwszy taki film. Jeszcze nieidealny. Bo trudno mówić o sobie. Ale zobacz, poznajmy się bliżej 😊

 

Ty!


Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszymy, że tu jesteś! Że to czytasz.  Że chcesz nam pomóc. Twoje wsparcie to dla nas olbrzymia motywacja. Dodajesz nam skrzydeł.  To niesamowite, gdy wspólnie możemy budować, tworzyć zespół.

Bo Ty też masz wpływ na dalszy los Telewizji RzeczJasna - na rozwijanie ramówki (tak mamy ramówkę!) na ilość materiałów, na realizację planów. To wszystko się nie zadzieje bez Twojego wsparcia!


Dziękujemy Ci  💛 Dziękujemy wszystkim, którzy już nas wspierają. I tym, którzy właśnie postanowili nas wesprzeć. Tylko dzięki Wam możemy działać dalej! I rozwijać się. I pracować więcej! I robić więcej filmów, więcej materiałów.

 

 

OGLĄDAJ NAS NA FACEBOOKU

SUBSKRYBUJ NA YOUTUBE

 

 


Jeśli nie chcesz korzystać z jakichś przyczyn z tego serwisu, nadal możesz nas wspierać !

Na rzecz statutowej działalności Telewizji RzeczJasna można też wpłacać pieniądze bezpośrednio na nasze konto. A darowizny możesz rozliczając PIT odpisywać od podatku!

Santander Bank: 09 1090 2590 0000 0001 3401 1737

Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna, 14-100 Ostróda, Jana III Sobieskiego 9

Tytułem: darowizna na cele statutowe (Telewizja RzeczJasna).


 

Cele Autora

Jak to się u nas mówi "na kable"
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
TYLE co miesiąc wydajemy na przysłowiowe "kable", czyli na nieustająco psujące się drobne akcesoria, złączki i przejściówki, męskie XLRy i małe Jacky :) płatające nam figle kable HDMI, karty SD i dobre łącze internetowe w biurze (w końcu jesteśmy telewizją internetową!) i na paliwo do naszego samochodziku.

Ta kwota pozwoli nam się już nie martwić skąd weźmiemy pieniądze na te wszystkie może i drobne, ale stałe i comiesięczne wydatki i będziemy mogli się skupić na tym co dla nas najważniejsze - na kręceniu filmów :D
5 filmów w tygodniu
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwoli nam utrzymać emisję średnio JEDNEGO MATERIAŁU DZIENNIE. To taka minimalna kwota za którą uda się wyprodukować film / program na niezłym poziomie.

Nie pokryje wszystkich kosztów naszej działalności, ale pozwoli np. swobodnie opłacić comiesięczne koszty ZUS i podatku od wynagrodzeń osób zatrudnionych w ekipie telewizyjnej.
10 filmów w tygodniu
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
Taka kwota stałego, miesięcznego wsparcia, pozwoli nam produkować swobodnie średnio DWA MATERIAŁY DZIENNIE, a także poszukiwać nowych formatów, nowych cykli tematycznych, doskonalić się, rozwijać projekt Studia RzeczJasna i produkcji LIVE!

Jednym zdaniem: nasze materiały będą nadal regularnie nadawane!
Coś o czym marzymy - niezależność!
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 15 000 zł brakuje
0%
Chcemy, żeby Telewizja RzeczJansa była miejscem dla ważnych, śmiałych i pięknych opowieści o miejscu, w którym żyjemy. Takie historie się same nie kręcą, kosztują nas mnóstwo pracy i czasu.

Ten próg pozwala nam przestać się martwić, a skupić na ROZWOJU Telewizji RzeczJasna. Dzięki takiemu wsparciu możemy wreszcie podejmować tematy nad którymi trzeba pracować czasem całymi tygodniami, żeby powstał jeden 10-cio minutowy dobry, ważny film!

Takie wsparcie pozwoli nam też na podejmowanie NOWYCH DZIAŁAŃ - rozwijanie działu podcastów i jeszcze więcej produkcji LIVE!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Telewizja RzeczJasna już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Dota-Kubińska
Agnieszka Dota-Kubińska
50 zł
Wiktor Opara
Wiktor Opara
50 zł
Kinga Wiśniewska
Kinga Wiśniewska
20 zł
Karolina Iszoro
Karolina Iszoro
20 zł
Konin. Mam Prawo Wiedzieć
Konin. Mam Prawo Wiedzieć
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.