1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Uwielbiamy ludzi, którzy chcą tworzyć w Polsce dobre, rzetelnie przygotowywane media. Próg 50 złotych oznacza, że chcesz być współproducentem lub współproducentką naszych mediów w Salam Lab.

Dlatego nadajemy ci tytuł Paszy: jeden z najwyższych tytułów w Imperium Osmańskim.

To wy będziecie tworzyć nasz Diwan - radę doradczą.

Będziemy często do Was pisać z prośbą o sugestie i wskazówki. Które materiały są najciekawsze? Których mogłoby być więcej? O czym trzeba
jeszcze napisać? Z kim się spotkać? To wy będziecie współtworzyć pierwszą taką stronę w języku polskim i szerzyć wiedzę o dziennikarstwie pokoju, Peace Journalism.

Wszyscy Paszowie dostaną też od nas zaproszenie na cykliczne zamknięte spotkania i warsztaty oraz seminarium prowadzone przez nas lub gości specjalnych (no i pewnie będzie na nim też Pączek). A jeśli się nie uda - to zaprosimy cię na kawę ☕ .

Oprócz tego otrzymasz dostęp do przeglądu prasy oraz specjalne zaproszenie do grupy dla naszych tytularnych Patronów.

100 zł miesięcznie

Gdy czasem otrzymujemy pytania o faktury z Arabii Saudyjskiej, to już wiemy, że pytający ma na myśli CIEBIE.

100 złotych to już bardzo poważne zobowiązanie. Dlatego nadajemy ci tytuł Wezyra (lub Wezyrki!) - osoby najbliższej rządzącym sułtanom, pełniącej najważniejszy urząd

Oprócz tego, że będziesz razem z Paszami w naszym Diwanie i że otrzymasz dostęp do specjalnego przeglądu prasy oraz wyjątkowe zaproszenie do grupy naszych tytularnych patronów - chcielibyśmy obdarować Cię czymś osobistym, wyjątkowym.

Po pierwsze więc - na pewno, po poznaniu Cię, raz na trzy miesiące wybierzemy dla Ciebie książkę .

Po drugie - otrzymasz od nas upominek zakupiony z myślą o Tobie w trakcie każdej naszej podróży na Bliski Wschód lub do Afryki Północnej.

Ogromnie dziękujemy!

avatar

Nowy użytkownik

SalamLab.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.