1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Po pierwsze - cholera, dzięki :)

Po drugie, mam nadzieję, że mi wybaczycie, ale nigdy nie rozumiałem potrzeby rozdzielania konkretnych nagród na konkretne progi. Nie widzę też sensu w obiecywaniu Wam, że odpiszę na jakąś wiadomość, jeśli przelejecie mi X złotych miesięcznie, bo a) w 90% przypadków i tak staram się to robić i b) moja odpowiedź na pewno nie będzie warta X złotych miesięcznie.

W skrócie - chciałbym, żeby Patronite był raczej miejscem, gdzie możecie mnie wesprzeć, a nie kupić.

I to tylko od Was zależy jaką kwotą.


Niemniej, jest kilka rzeczy, które chciałbym dać Wam w zamian, niezależnie od sumy, którą wpłacicie:

᛫ jako patroni otrzymacie dostęp do grupy na FB, na której (na to liczę) pogadamy sobie o filmach. O tych na czasie, o tych mniej na czasie. O wszystkich.

᛫ na grupie jako pierwsi dowiecie się o temacie kolejnego odcinka. Wyślę wam jego skrypt i praktycznie każdy materiał, z którego korzystałem podczas jego przygotowywania.

᛫ na grupie będą też pojawiały się krótkie newslettery w formie tekstowej, wideo lub audio na temat dobrych rzeczy, które widziałem w ostatnim czasie. Nie tylko o nowościach i premierach, ale też o starszych filmach, które da się gdzieś dorwać na platformach streamingowych.

᛫ każdego miesiąca wybiorę wśród Was jedną osobę, która dostanie ode mnie mały prezent - film na blu-rayu lub DVD, który w jakimś stopniu mnie zachwycił. Obiecuję nieoczywiste wybory :)

᛫ zostaniecie wpisani na listę patronów, która w jakiejś formie pojawi się na kanale. Mam kilka pomysłów, ale szczegóły dogramy już na grupie.

Oczywiście, jeśli nie macie FB lub nie chcecie zapychać sobie powiadomień jakimikolwiek grupami, każdą z tych rzeczy mogę wysłać Wam na maila lub (w wyjątkowych sytuacjach) tradycyjną pocztą. Na pewno się dogadamy :)

Wszystkie bonusy są też oczywiście całkowicie opcjonalne.

avatar

Nowy użytkownik

Skazany na film

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.