1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

1000 zł miesięcznie

"Jedziemy Jelczem" dosłownie. Za takie wsparcie zapraszamy do nas po wcześniejszym umówieniu się na wizytę. Wsiądziemy do himalajskiego Jelcza i przejedziemy się po okolicy przed wyprawą, abyś i Ty mógł/mogła poczuć w jakich warunkach nasi alpiniści wyjeżdżali w Himalaje w latach 70. i co czeka nas w 2024! Jest to próg, za który dosłownie nie wiem jak mam podziękować.

Na naszym spotkaniu na żywo, chciałbym też zaproponować, że pokażę Tobie archiwalne zdjęcia z wypraw, które fundacja uratowała do tej pory i fragmenty filmów Złotej Ery Polskiego Himalaizmu. Oczywiście otrzymasz też wszystkie nagrody z poprzednich progów, a także dodatkowe podziękowanie video przy tankowaniu Jelcza, które opublikujemy na naszym profilu FB.
Dziękujemy!

avatar

Nowy użytkownik

Śladami Uczestników

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.